Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1696. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35.326
Cevap
187
Favori
1.698.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16941695169616971698
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    rektörün açıklaması var
    15 ekimden sonra bağlı bürondan
  • Arkadaşlar Elektrik Enerjisi üretim iletim ve dağıtımı okuyan varsa bana ulaşabilir mi acaba buradan veya özelden ?
  • Dgs ile aöfe geçmeyi düşünüyorum. Dgs tercihleri yarın başlıyor ancak anadolu aöf dgs kayıtlarının 28inde alınacağını yazmış. Tarihler ne kadar doğru acaba?https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim/nasil-ogrenci-olabilirim/dikey-gecis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stray Wolf Ellie

Dgs ile aöfe geçmeyi düşünüyorum. Dgs tercihleri yarın başlıyor ancak anadolu aöf dgs kayıtlarının 28inde alınacağını yazmış. Tarihler ne kadar doğru acaba?https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim/nasil-ogrenci-olabilirim/dikey-gecis
    * Dikey Geçiş İnternet Başvuru ve Kayıt tarihleri, 2020-Dikey Geçiş Sınavı (DGS) yerleştirme sonuçlarının açıklandığı tarihe bağlı olarak değişebilir.
  • Wesmo kullanıcısına yanıt
    Gözümden kaçmış, bilgi için teşekkürler :)

• Anadolu aöf güz dönemi sınavları online mi olacak acaba?

• ata aöf 2 yıllık kayıt olucam ama sure az nasıl yetıscek bılmem bıde kalabılırım yanı atılma var daha sonra yenıden kayıt olur mu kı
  • PantheraPardus kullanıcısına yanıt
    Uygulamaşı dersleri olan üniler hariç hepsi öyle olacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ataturk aof.onlisans.ikinci unuversite ile kayit olunca
    sonraki yillarda kayit olmayip pasifte dursak.yada sinavlardan kalip dursak
    atilma varmi

bence ogrencilik haklari gider ama atilma olmaz.para alip durmalari islerine gelir

soru soramiyoruz.tel acan yok

• Mezun olanlar diploma aldılar mı? Eve mi geliyor biz şubeye nş gidip alacağız +?

• atatürk aöf unuversıtesınde atılma yokmus

ılgılı mevzuat lınkı
    https://www.mevzuat.gov.tr/mevzuat?MevzuatNo=15471&MevzuatTur=8&MevzuatTertip=5

Öğrenim süresi

MADDE 21 – (1) Kayıt yaptırdıkları yarıyıldan başlamak üzere öğrenciler; ön lisans ve lisans tamamlama için dört, lisans için yedi yıl süreyle öğrencilik haklarından yararlanabilir. Kayıt yenilenmeyen yıl/yarıyıllar azami öğrenim süresine dahil edilir.

(2) Kapatılan programlara kayıtlı öğrencilere mezun olabilmeleri için Yönetim Kurulu tarafından uygun bir süre tanınır. Bu süre sonunda mezun olamayan öğrencilerin istekleri üzerine program ile ilişikleri kesilir veya yönetim kurulu tarafından belirlenen bir programa yine Yönetim Kurulunca belirlenen koşullarla intibakları yapılır.

sonuc olarak 2 yıllık onlısans okuyan kısı derslerden sureklı kalsada hatta kayıt yaptırmasa ve pasıfte dursada unuversıtede kaydı her zaman duruyor

bır kac sene sonra yenıden para odeyıp aktıfe gecebılıyor atılma yok,sadece 2 yıllıklar 4 sene sonra ogrencılık haklarından yararlanamıyor bu nedır,ındırımlı bılet vs

aynı anadolu unuversıtesı gıbı yanı cok uzun sure okuyan kısı ogrencılık haklarından faydalanmıyor
  • kımse ataturk aof yı yazmamıs okumuyor sanırım
  • arkadaşlar ikinci üniversite için kayıt olacağım ama kayıt ekranında öğrenim belgesi yükleyin diyor şuan bir öğrenciliğim yok buraya ne yükleyeceğim kafam karıştı
  • AÖF DGS kayıtları bilinmeyen bir tarihe ertelenmiş
  • ata aöf ankara burosu meskul.surekli oyle
    erzurum unuver cok bekletiyor acmiyor
    ata aof ye ulasmak mumkun degil

arkadaslarla ulasma konusunda bahse girsem.cok para kazanirim..belkide ata aof ye simdiye kadar ulasan hic olmamistir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bace3434 -- 28 Eylül 2020; 12:10:56 >
  • facebook ataaöf den ulasabılıyorsunuz
    sanal beyın sorular sorsada sız ısrarla yazın sonra gorevlı yazıyor

ataaöf de 4 donem ust uste harcı yatırmazan kayıt sılınırmıs onun dısında kayıt sılınmıyormus

2 yıllıklar 4 sene sonra ogrencılık hakları sılınıyor ama atılma yok

sonuc olarak her sene harcı yatırın sonra sınavlara gırmesenızde 10 sene bıle okursunuz kesın bılgıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: bace3434

facebook ataaöf den ulasabılıyorsunuz
    sanal beyın sorular sorsada sız ısrarla yazın sonra gorevlı yazıyor

ataaöf de 4 donem ust uste harcı yatırmazan kayıt sılınırmıs onun dısında kayıt sılınmıyormus

2 yıllıklar 4 sene sonra ogrencılık hakları sılınıyor ama atılma yok

sonuc olarak her sene harcı yatırın sonra sınavlara gırmesenızde 10 sene bıle okursunuz kesın bılgıdır
    aydın abi böyle birşeyi nasıl yaparsın anadolu aöf bırakılıp ata aöfe geçilirmi hemde 15 sene okuduktan sonra. ha 15 senelik berberini değiştirmişsin ha böyle birşey yapmışsın

• yok anadolu devam edıyor atada alıyor

para yatırdım 325 tl cık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

arkadaşlar ikinci üniversite için kayıt olacağım ama kayıt ekranında öğrenim belgesi yükleyin diyor şuan bir öğrenciliğim yok buraya ne yükleyeceğim kafam karıştı
    bilgisi olan varmı ?
  • 
Sayfa: önceki 16941695169616971698
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.