Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1692. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16901691169216931694
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sağol teşekkür ederim yasaluyari forumdaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasaluyari

sağlık yönetimi bu yıl bitirdim
    sorun varsa yardımcı olmaya çalışırım
    Hocam ben de okuyorum.Seçmeli ders falan aldıysan kolay olanlardan hangilerini tavsiye edersin.2.sınıfa geçtim.Gittikçe zorlaşacak mı nasıl olacak?
  • Kayıt yenileme 5 ekimde mi başlıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağlık Kurumları İşletmeciliği bitirip DGS ile Sağlık Yönetimine geçtiğim için ilk iki yılı bilmiyorum ama ilerledikçe zorlaşıyor.
    fizyoloji, finansal yönetim, maliyet muhasebesi, istatistik sorunlu zor dersler
    yenilik yönetimi ve halk sağlığı ben geçtikten sonra seçmeliye düştü.
    zorunlu olanları geçmek zorundasın, genel not ortalaman 2.00 ın üzerinde olmalı
    dört yıllıkta 240 kredi yazıyor mezuniyet için
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasaluyari

Sağlık Kurumları İşletmeciliği bitirip DGS ile Sağlık Yönetimine geçtiğim için ilk iki yılı bilmiyorum ama ilerledikçe zorlaşıyor.
    fizyoloji, finansal yönetim, maliyet muhasebesi, istatistik sorunlu zor dersler
    yenilik yönetimi ve halk sağlığı ben geçtikten sonra seçmeliye düştü.
    zorunlu olanları geçmek zorundasın, genel not ortalaman 2.00 ın üzerinde olmalı
    dört yıllıkta 240 kredi yazıyor mezuniyet için
    Çok teşekkür ederim hocam.
  • Fotoğrafta birden fazla insan yüzü algılandı.
    Bu saçma hatadan kurtulabilen var mı?
  • Arkadaşlar yarın aşağıdaki bölüm için kayıt yaptırsam mı? Sınavları online mı oluyor yoksa yüzyüze mi? Birinci ve ikinci yarıyılda kaç tane ders almam zorunlu? Yani maksimum kaç dersten sorumlu olacağım, üçüncü yarıyıldada ders almak gerekiyor mu? Nasıl oluyor, yüksek lisans tecrübesi olanlar yardımcı olabilir mi?

https://www.anadolu.edu.tr/akademik/enstituler/2015/olcme-ve-veri-analitigi-uzaktan-ogretim-tezsiz-yuksek-lisans-programi/dersler

• quote:

Orijinalden alıntı: coderMX

Arkadaşlar yarın aşağıdaki bölüm için kayıt yaptırsam mı? Sınavları online mı oluyor yoksa yüzyüze mi? Birinci ve ikinci yarıyılda kaç tane ders almam zorunlu? Yani maksimum kaç dersten sorumlu olacağım, üçüncü yarıyıldada ders almak gerekiyor mu? Nasıl oluyor, yüksek lisans tecrübesi olanlar yardımcı olabilir mi?

https://www.anadolu.edu.tr/akademik/enstituler/2015/olcme-ve-veri-analitigi-uzaktan-ogretim-tezsiz-yuksek-lisans-programi/dersler
    hocam lisans not ortalamaya göre sıralayacaklar not ortalaman 3.5 falan yoksa bosuna basvurma bence sadece 45 kişi alıyorlar sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2DF0CD106 -- 18 Eylül 2020; 1:16:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Anadolu AÖF Yönetim Bilişim Sistemleri not ortalamam 2,79.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2DF0CD106

hocam lisans not ortalamaya göre sıralayacaklar not ortalaman 3.5 falan yoksa bosuna basvurma bence sadece 45 kişi alıyorlar sadece

Alıntıları Göster
    hocam kaç kişi aldıklarına nerden bakıyoruz ? buna başvurdum ben de askerlik için doğru mu başvurmuşum acaba edevlette falan gözükmüyorda 25inden sonra mı belli oluyor o
    https://www.anadolu.edu.tr/akademik/enstituler/2034/ilkokulda-yenilikci-egitim-uzaktan-ogretim-tezsiz-yuksek-lisans-programi/program-profili

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU..

• yasaluyari kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Bir not eklemek istiyorum, yukarıda bir arkadaş bahsetmiş 238 kredim vardı mezunum diye. Sanıyorum 240 kredi zorunluluğuyla ilgili bir değişiklik var. İsterseniz bir araştırın.
  • quote:

Anadolu AÖF Yönetim Bilişim Sistemleri not ortalamam 2,79.
    hocam sadece 45 kişi falan alacaklarından zor hocam ortalaması 4.00 olanlar girer bi de üstüne yıllık 4 kağıt bırakman lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2DF0CD106 -- 19 Eylül 2020; 20:33:16 >
  • dersleri ne zaman seçeceğiz?
    derslere ne zaman çalışmaya başlayacağız?
    neyi bekletiyorlar?
    neyi bekliyoruz?
    neyi
    neyi
    neyi
    neyi bekliyorlarrrrrrrrrrrr????????????
  • etrafta kım varsa corona olmus bu nasıl yayılma böyle,sokaga adım atmaya cekınır olduk
    bıde ruzgar esıyor ruzgar dagıtıyormu nedır herkes grıp yada coronalı ortam cok kötü
  • quote:

Orijinalden alıntı: bace3434

etrafta kım varsa corona olmus bu nasıl yayılma böyle,sokaga adım atmaya cekınır olduk
    bıde ruzgar esıyor ruzgar dagıtıyormu nedır herkes grıp yada coronalı ortam cok kötü
    aydın abim sen eski topraksın sana birşey olmaz

• dgs sınavına gırıp hem orgun kazanıp yazılmak hemde aöf iktisata yazılmak mumkun mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: bace3434

dgs sınavına gırıp hem orgun kazanıp yazılmak hemde aöf iktisata yazılmak mumkun mu
    ilki mümkün değil ikincisi mümkün eğer hiç açıköğretim kayıtlı değilsen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2DF0CD106 -- 19 Eylül 2020; 20:32:16 >
  • quote:

hocam sadece 45 kişi falan alacaklarından zor hocam ortalaması 4.00 olanlar girer bi de üstüne yıllık 4 kağıt bırakman lazım

Alıntıları Göster
    Anadolu üniversitesi yüksek lisans toplam üç dönem oluyor, üç dönem için genel toplam da 4000 TL ücreti var sanırım. Anadolu AÖF Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü not ortalamam 2,79 :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coderMX -- 20 Eylül 2020; 2:29:2 >
  • quote:

ilki mümkün değil ikincisi mümkün eğer hiç açıköğretim kayıtlı değilsen

Alıntıları Göster
    bu sene corona sayesinde aöf bitiyor
    eylulde bosum kayit yok.iki yilliktan dorde gecis icin
    dgs ile yeniden aof 4 yil okunur o zaman

yada dgs ile unuversiteden bolum yazip kazanilsa.eylulde hazirlik ve ucuncu dorduncu sinif okunsa
    bu arada örgün okunuyor diye ikinci unuversite sinavsiz iktisatta okunur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bace3434 -- 20 Eylül 2020; 0:36:21 >
  • quote:

Anadolu üniversitesi yüksek lisans toplam üç dönem oluyor, üç dönem için genel toplam da 4000 TL ücreti var sanırım. Anadolu AÖF Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü not ortalamam 2,79 :(

Alıntıları Göster
    yıllık o toplam 4.000tl olan, 3 dönem sanırım 6.000 tl olabilir ayrıca 4 dönemde bitiremeyip 5.döneme kalırsan atıyorlar o ayrı konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2DF0CD106 -- 20 Eylül 2020; 3:20:48 >
  • 
Sayfa: önceki 16901691169216931694
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.