Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
18 Misafir (9 Mobil) - 9 Masaüstü9 Mobil
5 sn
34.139
Cevap
184
Favori
1.508.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 14 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3376
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1508
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 45 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 132
  • Favoriye Eklediklerim 184
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • lara_croft (1508 mesaj) kronik10.5 (527 mesaj) radko (499 mesaj) bace3434 (360 mesaj) recep41 (309 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7575 mesaj) Mobil (3487 mesaj) Tablet (225 mesaj) (1 mesaj) Mini (593 mesaj) Uygulama (1205 mesaj)
  • @
Giriş
    4748 Mesaj

Ders geçerek ortalaması düşen de tek benimdir ha 3.11 den 2.97 e düşmüş Çıldırıyorum gülme ile karışık. Mezuniyetler 1 haftaya düşer herhalde e devlette .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkımm -- 11 Eylül 2020; 13:15:51 >
    |
    |
    UranosOrc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İNTEL İ9 9900K (5.1 ghz 1.340 volt)- MSI MotherBoard MAG Z390 Tomahawk/CORSAIR Hydro Seriesi H110 / Palit Geforce RTX 3080 Gaming pro / ASUS 31,5" XG32VQR Monitör/ PHANTEKS ENTHOO 719 10 fan/ Cooler Master V1000 Vangard 80 Gold 1000w/ GSKILL Trident Z Neo RGB 32GB (2x16GB) DDR4 3600 MHz / Samsung 970 EVOPlUS 500 GB M.2 /2x 1 TB Samsung 970 EVO PLUS/2x Samsung 860 pro 500 gb /SEAGATE 1TB BARRACUDA/TRANSCEND 128GB 320/Creative Sb Z Pcı-E Ses Kartı LG BH9520TW 3D Bluray Ev Sinema Sistemi /Razer NAGA EPiC/Razer Anansi Expert MMO -Corsair Gaming K95 RGB Platinum Cherry MX Brown
  • Yarbay
    13920 Mesaj
    ben ikinci üniversite olarak bu sene işletme yönetimi almaya karar verdim

normal aöf okuyanlarla aynı mı okuyoruz? sınavlarımız falan?

Orijinalden alıntı: Alkımm

Çıldırıyorum 92.33 ile bc gelmiş bırak arkadaş ya mezun olduguma sevinemedim.
    Normalde AA gelirdi, 70 ile BA gelirdi
    |
    |

Geçmiş olsun hocam. Kurtuluyorsunuz. Benim 2 dönem daha var. Sınavlara gitmek zor geldiğinden uzattım da uzattım. 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Alkımm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2801 Mesaj
    Utanmasalar AA için birkaç tane de kendimizin soru yazıp cevaplamasını isteyecekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    645 Mesaj
    güz dönemi onur belgesi almıştım.

ondan sonra
    virüs işi çıktı.
    bahar dönemi ve yaz okulu
    online sistemde sorular zordu. puan sistemi ayrı bir dertti. bütün puanlarım, harf notlarım düştü.
    hatta iktisat 2 'yi kıl payı geçtim. diğer kolay derslerde de puanlar, harf notları düşük geldi vb.
    neyse kazasız belasız atlattığımız için Allaha şükür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wintersun09 -- 11 Eylül 2020; 14:8:9 >
    |
    |

Ikson - Alive

Üzüntüyü Bırak Yaşamaya Bak (How to Stop Worrying and Start Living) Dale Carnegie
    https://en.wikipedia.org/wiki/How_to_Stop_Worrying_and_Start_Living
  • Yarbay
    6312 Mesaj
    tüm derslerimi vermişim çok şükür ama mezun olduğumuzu nereden göreceğiz ya 3.07 gözüküyor not ortalaması
    MSI Z370 Gaming M5 - Core i7 8700k - Corsair H60 Liquid CPU Cooler - Corsair Vengeance RGB Pro 16GB (2x8GB) DDR4 3200Mhz - EVGA RTX 3080 FTW3 ULTRA [INC]- Kingston 120GB V300 SSD - Crucial MX300 750GB SSD - Corsair RM850 850W Fully Modular - Dualshock 4 Controller - Corsair K70 MX Brown RGB Led- Logitech G900 Proteus Chaos Spectrum Wireless Gaming Mouse - Corsair Gaming MM300 Anti-Fray Cloth Gaming Mouse Pad - Hyperx Cloud Flight Wireless Headset - LG 27GL850 27' Nano IPS 1440p 1ms - Carbide Series® 400C Mid-Tower Case - Logitech 5.1 X540 Surround Sound Speakers
    ..
  • Yarbay
    4748 Mesaj

3-5 gün sonra gözüküyordu galiba tebrikler 2.97 ile bende bitirdim.Açılmıyor sistem sanki bir yerde bölümden 240 kredi alınması lazım filan yazıyordu tam onu göremedim benim kaç diye.2.ünv kaydı başlat diyorum sistemden okullarım çıkmıyor sistem çöktü herhalde.
    |
    |
    Daniel Faraday kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İNTEL İ9 9900K (5.1 ghz 1.340 volt)- MSI MotherBoard MAG Z390 Tomahawk/CORSAIR Hydro Seriesi H110 / Palit Geforce RTX 3080 Gaming pro / ASUS 31,5" XG32VQR Monitör/ PHANTEKS ENTHOO 719 10 fan/ Cooler Master V1000 Vangard 80 Gold 1000w/ GSKILL Trident Z Neo RGB 32GB (2x16GB) DDR4 3600 MHz / Samsung 970 EVOPlUS 500 GB M.2 /2x 1 TB Samsung 970 EVO PLUS/2x Samsung 860 pro 500 gb /SEAGATE 1TB BARRACUDA/TRANSCEND 128GB 320/Creative Sb Z Pcı-E Ses Kartı LG BH9520TW 3D Bluray Ev Sinema Sistemi /Razer NAGA EPiC/Razer Anansi Expert MMO -Corsair Gaming K95 RGB Platinum Cherry MX Brown
  • Teğmen
    210 Mesaj
    Dönemlik sistemden geçtiğim tüm derslerin kredisini toplayınca 255 kredi çıkıyor.
    Yaz okulu sınav sonuç sayfasında da 223 kredi gösteriyor.
    Tüm zorumlu dersler verildi.Mezun olabildinmi bilemiyorum.
    Bu çelişki nereden kaynaklanıyor çözemedim:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Ottoman -- 11 Eylül 2020; 14:32:19 >

Bende ona baktım şimdi internet sayfasında 271 gözüküyor ama bir yerde 211 mi ne görmüştüm başka hiçbir dersim yok. 2 tane muaf dersim var ama onların yerine gelenler var ayrıca zorunlu olmayan 6 ders almışım.Uygulamadan yazı ile soru sorma özelliğide kalkmış telefonla arayacağız artık.Birde tekrar arıyorum toplam kredi bölümü kayboldu yok artık.
    |
    |
    The Ottoman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    36 Mesaj
    3 ders sınavı yaparlar mı?
    |
    |

Öğrenim giderine ek olarak sadece 35tl gibi bir katkı payı ödüyoruz. Bir fark yok. Her şey aynı.

|
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    "basarılı" yazanların kafası karısmasın;ben bıraz once aradım,telefondakı kız mezun gozukuyorsunuz dedı.bir kac gune aöf sayfasında degısır dedı.ayrıca acılıyetınız var ıse mezun yazdıgında bızı arayıp yoksıs'e hızlı bılgılendırme yaptırın dedı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wesmo -- 11 Eylül 2020; 15:33:21 >
    |
    |

şimdi eşim ikinci üniversite olayında 2013 yılında konaklama işletmeciliği okuyomuş. yani 3.sınıf oluyor bu olay. daha sonra sınavlara felan girmemiş. sadece öğrenci olmak için yazılmışta diyebiliriz.

şimdi yeniden pasif duruma düşmüş öğrenciliğini hem aktif yapmak hemde okulu bitirmek istiyor.

ders durumuna baktığımızda aşağıdaki gibi görünüyor. galiba bu bölüm artık yok. baya bir dersten de muaf görünüyor.

1. olarak kayıt yenileme zamanı ne zaman olacak?
    2. olarak bu dersleri tekrardan alacak mı yoksa kaldı yazan ve hiç alınmamış olanları mı alacak?

1 yılda biter mi acaba.

Compaq Armada 1530 // Intel Pentium 1 133 Mhz MMX // 2x8 Mb Ram Kingston // Compaq 1530 Motherboard // Kingston 1.2 Gb HDD // PCMCIA Modem Card // DSTN colour LCD display // Removable Floppy Drive // Speaker // CD-Rom Drive 8x // İnfrared // Windows NT 4.0 EN // Office 97 //

Ne Mutlu Türküm Diyene!

• Çavuş
    54 Mesaj
    ben de mezun oldum, 2. üni için başvuru yapıyorum ama "aktif veya pasif aöf kaydınız olduğu için kaydınızı sildirmeden başvuruda bulunamazsınız" diyor. mezun yazısını mı beklemem gerek? telefonları açan yok
    |
    |

|
    |
    |
    |

|
    |

Bir arkadaşımın ders seçerken 9 dersi gözüküyordu 4+5 olarak seçtik dersleri 2 dönem başka da ders gözükmüyordu açıkçası.

Şimdi 7 ders daha gözüküyor mezun olamıyor mu?

Ve o dersler önceden neden gözükmedi ilk başta?

Başına gelen varsa yardımcı olabilir mi?

|
    |
    1272 Mesaj

kırmızıları ve grileri alacak. yer kalırsa turuncuları da alsın.
    yarıyılları tek sayı olanlar güz dönemi çift sayı olanlar bahar dönemi
    bu sene güz dönemi ders seçim 5 ekim
    iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dodofran -- 11 Eylül 2020; 18:13:39 >
    |
    |
    Lola Del Rio kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.