Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1666. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
35.327
Cevap
187
Favori
1.698.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16641665166616671668
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    örgün 2 yıllık okuyorsan veya mezunsan sınavsız ikinci üniversite olarak aöf 2 yıllığa kaydolabilirsin
    örgün 4 yıllık okuyorsan veya mezunsan sınavsız ikinci üniversite olarak aöf 2 veya 4 yıllığa kaydolabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dodofran -- 30 Temmuz 2020; 12:28:36 >
  • dodofran D kullanıcısına yanıt
    ATATÜRK ünidede 1 senede biterebiliyormuyuz biliyormusun hocam
  • Crylegend C kullanıcısına yanıt
    bunun en iyi yöntemi okuyacağın bölümün sayfasına girip dersleri n kredilerini toplayıp çıkararak hesap yapman.
  • Abilerim 2 sorum olacak

Yaşım 21 tekrar yks'ye hazırlanıyorum askerlik tecil için herhangi bir aöf bölümü yazıp 1 yıl boyunca hiç sınavlara girmesem sıkıntı olur mu? Okuldan atılma vb. Askerliğe tekrar çağırılma gibi?

2. sorum ise bu yıl aöf yazıp sene sonu yks'ye girdiğim zaman diploma puanım kırılır mı? Örgün bir bölümü seçersem

• ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • wintersun09 kullanıcısına yanıt
    Önlisanstan mezunsan veya başka bir üniversitede okuyorsan ona denk bir bölümü ikinci üniversite olarak okuyabilirsin. İki yıllıkdan dört yıla geçiş için DGS sınavına girmen gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: İsen Buga

Abilerim 2 sorum olacak

Yaşım 21 tekrar yks'ye hazırlanıyorum askerlik tecil için herhangi bir aöf bölümü yazıp 1 yıl boyunca hiç sınavlara girmesem sıkıntı olur mu? Okuldan atılma vb. Askerliğe tekrar çağırılma gibi?

2. sorum ise bu yıl aöf yazıp sene sonu yks'ye girdiğim zaman diploma puanım kırılır mı? Örgün bir bölümü seçersem
    Niye aöf yazıyorsun kardeşim, askerlik şubesine lise diplomanla git 23 yaşına kadar ertelerler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ø

şimdi son durum ne oldu

• Üniversite bir açıklama yapmıyor. Adamlar korkudan fuarları kayıtları bile online yapıyor hatta stajlar bile online yapılıyor. Çok ilginç bir ortam var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D62C81441

Niye aöf yazıyorsun kardeşim, askerlik şubesine lise diplomanla git 23 yaşına kadar ertelerler.

Alıntıları Göster
    Hocam mezun oldum olalı hiç askerlik şubesine gitmedim eve kağıt felan da gelmedi. İnternette bakıyorum kimisi 22'nin sonuna kadar maximum diyor kimisi de 18 yaşında lise bittiyse 22'ye kadar diyor emin olamadım.

Ben Ocak 99 doğumluyum 21 yaşındayım şu an. Eğer aöf yazmaz hazırlanırsam Ocak'ta 22 olacağım. Öbür yıl bu günler tercih döneminde Üniversite'ye kayıt olmuş olacağım. İşte 22'ye bastıktan sonra 23 olana kadar mı yoksa 22'ye basınca mı tecil olmuyor onu anlamadım.

• Abiler askerlik vb. mevzularını bilenler cevap verebilir mi? Durumumu yukarıda yazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İsen Buga

Hocam mezun oldum olalı hiç askerlik şubesine gitmedim eve kağıt felan da gelmedi. İnternette bakıyorum kimisi 22'nin sonuna kadar maximum diyor kimisi de 18 yaşında lise bittiyse 22'ye kadar diyor emin olamadım.

Ben Ocak 99 doğumluyum 21 yaşındayım şu an. Eğer aöf yazmaz hazırlanırsam Ocak'ta 22 olacağım. Öbür yıl bu günler tercih döneminde Üniversite'ye kayıt olmuş olacağım. İşte 22'ye bastıktan sonra 23 olana kadar mı yoksa 22'ye basınca mı tecil olmuyor onu anlamadım.

Alıntıları Göster
    Lise diplomanla erteletirsen 31/12/2022 tarihine kadar tecilli olursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dodofran D kullanıcısına yanıt
    hocam ata aöf hakkında fazla bilgim yok üstten ders alınabiliyor mu 2.üniversite olarak kayıt olucam pc programcılığına kaç yılda biter
  • quote:

Ders çalışmak için bir gün bile yeter hocam, çıkmış soruları ezberlesen en kötü 50 puan geliyor.

Seçtiğim dersin açılmaması bana koyar, dersim açılmazsa güz dönemi yerine bahar döneminde mezun olacağım.

Alıntıları Göster
    seçtiğimiz derslerin açılmaması gibi bir durum mu var anlamadım hocam? E dersi seçip boşuna mı para yatırdık?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

seçtiğimiz derslerin açılmaması gibi bir durum mu var anlamadım hocam? E dersi seçip boşuna mı para yatırdık?

Alıntıları Göster
    Evet, hangi derslerin açılacağı aöf tarafından duyurulacak, bu hafta duyurulur bence. Dersler açılmazsa para geri veriliyor hocam.
  • quote:

Evet, hangi derslerin açılacağı aöf tarafından duyurulacak, bu hafta duyurulur bence. Dersler açılmazsa para geri veriliyor hocam.

Alıntıları Göster
    yapma hocam ya :( Niye böyle saçma bişey yapıyorlar ki? Madem öyle açılacak dersleri önceden açıkla millet ona göre ders seçsin?? Misal 5 dersten 3 ü açıldı ben 3 ders almış olacam ama almadığım diğer derslerde açılırsa onları alamamış oluyorum ...

Çok saçma bi uygulama
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    dersi az kişi tercih ederse açılmıyor. yani öğrenci çok olduğu için en kötü 500-1000 kişi basit bir dersi bile seçmiş oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ø

dersi az kişi tercih ederse açılmıyor. yani öğrenci çok olduğu için en kötü 500-1000 kişi basit bir dersi bile seçmiş oluyor.
    İnşallah herkesin seçtiği dersler açılır.

Tahminim online olacak sınav. Pandemi tekrar hız kazandı
  • düzelir diye bekledim ama vakitte kalmadı fazla.

resmen alay ediyorlar.

yoruma gerek var mı?

tüm illeri yazmışlar?

zaten illerde yapılıyor.

sonra üç beş ilin, üç beş ilçesini yazmışlar.

ne diyeyim yazıklar olsun.

[simage]
    ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU..

[/simage]

https://hizliresim.com/7xlWcm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wintersun09 -- 3 Ağustos 2020; 14:13:25 >

• 
Sayfa: önceki 16641665166616671668
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.