Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1657. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16551656165716581659
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • buradaki herkeş kopya çekmeseydi belki daha güzel sınav yaparlardı
  • Manzara EZEL dizisi gibi. Herkes hem haklı hem haksız 😃

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ders durumu görünmüyor giriş yaptığımızda
  • Hocam örgünmü okuyayım aöf mü çok kararsız kaldım
  • hangi bölüm

• ø kullanıcısına yanıt
    Daha karar vermedim hocam 2 yıllık olacak ayt girmedim.Şehir dışına çıkmak istemiyorum o yüzden aöf istiyorum aöf daha kolaymış :D
  • ön lisans bölümlerinin önemli bir kısmı açıkta okunsa aynı örgünde okunsa aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BC95874BB

Gayet de online olacak büyük ihtimal.Bu düşünce yapısıyla tek derse senelerce girersin bence..
    YKS-LGS bile yapıldı sorunsuzca buda yüz yüze yapılabilir en azından yaz okulu isteyen hak ve hukuktan yana olan arkadaşlarımızda hakkıyla geçmiş olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mojidozirikato -- 19 Temmuz 2020; 22:25:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Online yapılmasını istemeyenler 3 ders yapılmadı diye kızanlar.Diğerleri de garanti kalsın istiyorlar.
  • Ağustosta olsaydı yüzyüze olsun derdim ama her şeyi eylüle erteledik adamlar eylüle sınavı attı bu sefer ya. Şaka gibi valla. Keşke 22 Temmuz’da üç ders, 23 ağustosya yazokulu yapıp kimseyi yormasalar ya.

Ama bu okulun öğrencileri adam değil adamlar üniversiteye karşı birleşecek yerde birbirlerine düşüyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ø -- 20 Temmuz 2020; 2:0:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41A94D448

Kimlerin kendini düşündüğünü gördük !! 3 ders sınavı için destek istedik kimse oralı olmadı.Onların yüzünden 1 ders için 2-3 ay beklicez..
    Şimdi sanıyorlar ki 5 ders seçecekler ve online olacak sınavlar hepsini kopya ile geçecekler.Öyle bir dünya yok artık o 1 kere olur!
    Tek dersi kalanlar hak etmediği halde parasını ödeyip o 1 dersine rahatca çalışır gider yüz yüze sınava babalar gibi de geçer...

5 dersi kalanların parasını nasıl boşa ödeteceğiz göreceğiz

Alıntıları Göster
    buranın muhtarı gibi herkese laf yetiştiriyorsun. sen kimsin ki milletin parasını boşa ödeteceğiz diyebiliyorsun ?

• Gözünüze dizinize iki ders için 175 TL para ne demektir? Boğazda istakoz söyler finali de en lüks restaurantta tatlıyla yapar yorulmuş vücudumu en ince detaylarla şımartırdım el insaf sıkılıyorum bunalıyorum isyan ediyorum isyan olmaz ki böyle yaktınız çıra gibi diplomaları eserinizle övünebilirsiniz 5 dersciler hatta durun bir de benden olsun 6 dersciler nasıl şimdi mezun olabiliyor musunuz?

• 5 ders aldım 220tl. kalan son 5dersimdi zaten bunlarda geçen sene ekimde başladım şimdi bitecek bölüm şaka gibi ama gerçek 1 sene de aöften mezun olmak mezun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41A94D448

Kimlerin kendini düşündüğünü gördük !! 3 ders sınavı için destek istedik kimse oralı olmadı.Onların yüzünden 1 ders için 2-3 ay beklicez..
    Şimdi sanıyorlar ki 5 ders seçecekler ve online olacak sınavlar hepsini kopya ile geçecekler.Öyle bir dünya yok artık o 1 kere olur!
    Tek dersi kalanlar hak etmediği halde parasını ödeyip o 1 dersine rahatca çalışır gider yüz yüze sınava babalar gibi de geçer...

5 dersi kalanların parasını nasıl boşa ödeteceğiz göreceğiz

Alıntıları Göster
    yalnız benim ilk dönem ortalamam da 3 üzeriydi ikinci dönemde 3.2 :D :D ister yüzyüze ister online farketmiyor bana yani :D 5 dersim var 5inide yapcam :D

• Görkem ! kullanıcısına yanıt
    kindar bi manyak ya kendisi

• quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

buranın muhtarı gibi herkese laf yetiştiriyorsun. sen kimsin ki milletin parasını boşa ödeteceğiz diyebiliyorsun ?

Alıntıları Göster
    Hocam boşverin kuyruk acısı olan bir ezik, millete sahtekar demeye bile kalkar bu şahıs, en iyisi şikayet etmek.

Sınavları yüz yüze yapmak için uğraşacakmış bak bak sen şuna...
  • Yaz okuluna kaydolup sınava girmezseniz ortalamanızı etkiliyormuş arkadaşlar. Mesela kaydoldum o gün onlinea çevirmediler sınavada gidemedim benim ortalamayı yarı yarıya aşağı çekiyormuş. Şu an telefonla öğrenci işlerinden öğrendim bunu.

• benım ortalamam o yuzden 1.50 ye dustu.mezun bıle etmıyorlar bır sene daha fazladan okutuyorlar

ayrıca ders secme sayfası yuklenmeden dolayı kapalı
  • Türkiye ekonomisi dersi alacak olan var mı?

• ulan tek ders için 160 lira ödüyoruz işe bak.
  • 
Sayfa: önceki 16551656165716581659
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.