Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1649. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16471648164916501651
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bunun destegımı olur bu cok komık bır olay 2 ay sonrayı bekleyemıcem dıye mesaj atıyorsunuz

acalem var 2 mılyon kısı madur olsun 5 ders kalksın dıyorsunuz bunu okuyanlar gülerken saldalyeden düşer
  • Şimdi bende anlamadım. Benimde 1 dersim kaldı. Bu eylülde acacaklar 3 ders sımavına girip biz dersi veremiyormuyuz. Adı 3 ders ama daha önce tek derside olan girip vermiyormuydu. Şimdi sorun nerede. Yani tek dersi olan köşede beklesin yeni dönemi, biz yaz sınavı yapacaz 3 dersten olanlar içinmi denecek. Böyle saçmalık mı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Opinion -- 10 Temmuz 2020; 22:40:4 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opinion

Şimdi bende anlamadım. Benimde 1 dersim kaldı. Bu eylülde acacaklar 3 ders sımavına girip biz dersi veremiyormuyuz. Adı 3 ders ama daha önce tek derside olan girip vermiyormuydu. Şimdi sorun nerede. Yani tek dersi olan köşede beklesin yeni dönemi, biz yaz sınavı yapacaz 3 dersten olanlar içinmi denecek. Böyle saçmalık mı olur.
    kafa karıscak bırsey yok.örgün okuyan kısıler olsaydı yazdıkları daha mantıklı olurdu

ama aöf işte düzey düşük mezun olanlar dusuk ayarda olunca kafada karıstıracak komık seyler yapıyorlar

durum çöyle adamın 1 zayıfı var neymıs 3 ders sınavı olsaydı bu ay mezun olcaktı,ama 3 ders yerıne 5 ders olunca 2 ay sonra mezun olcak

1 ay nasıl beklerım dıyor komık komık haraketlerde bulunup komık msj lar atıyorlar cumhurbaskanlıgına yazıyor gıdıyor rektöre mesaj atıyor

1 ay bekleyemem dıyor 2 mılyon kısı madur olsun dıyor

kafan karısmasın,salla bu kişiler belkide aöf bile okumuyor sayfayı trolluyordur,hiç unuversıte okuyan haraketlerı degıl bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: bace3434

kafa karıscak bırsey yok.örgün okuyan kısıler olsaydı yazdıkları daha mantıklı olurdu

ama aöf işte düzey düşük mezun olanlar dusuk ayarda olunca kafada karıstıracak komık seyler yapıyorlar

durum çöyle adamın 1 zayıfı var neymıs 3 ders sınavı olsaydı bu ay mezun olcaktı,ama 3 ders yerıne 5 ders olunca 2 ay sonra mezun olcak

1 ay nasıl beklerım dıyor komık komık haraketlerde bulunup komık msj lar atıyorlar cumhurbaskanlıgına yazıyor gıdıyor rektöre mesaj atıyor

1 ay bekleyemem dıyor 2 mılyon kısı madur olsun dıyor

kafan karısmasın,salla bu kişiler belkide aöf bile okumuyor sayfayı trolluyordur,hiç unuversıte okuyan haraketlerı degıl bunlar

Alıntıları Göster
    Anladım dostum. Kuru gürültü var. Sadece eskiyi araştırsalar anlıcaklar. Hani hiç açılmayacak dense eyvallahta, sınavı olması gereken tarihte açıyorlar. Ne istiyor millet. 1 dersi kalan 3 derside kalan büte girer. Neyin derdinde millet.

• Bu yaz okulunu açtıran kişiler burada yorumlarımı okuyorlarsa
    Çok teşekkür ederim be , çok saçma bir ders düzeni elimde kalmıştı yaz okulu ile 1 dönem boşa gitmemiş olacak. Valla allah razı olsun

• yahu zaten yaz okulu vardı en başta. bu neyin muhabbeti.

yaz okulu vs 3 ders muhabbetini çıkardılar. eylül-temmuz vb. birbirlerine düşürdüler. onlar öyle birbirine laf anlatıp uğraşırken arada harf notları vb. kopya ile işi olmayanları perişan ettiler. yahu başarı notu 50 puanın üstünde alıp kalan var. cc notu bazı dersler 60 küsür. geçen dönem harf notu yüksek olanlar bu dönem harf notu baya düştü. vb. ayrıca bu boş muhabbette belkide gözden neler kaçtı neler vb.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bace3434

bunun destegımı olur bu cok komık bır olay 2 ay sonrayı bekleyemıcem dıye mesaj atıyorsunuz

acalem var 2 mılyon kısı madur olsun 5 ders kalksın dıyorsunuz bunu okuyanlar gülerken saldalyeden düşer
    Şimdi hakaret edicem hane yaşın başını almışsın birşey demıyorum burada mağdur olanlar var adamlar erken diploma almak için uğraşıyor hayır yanımda olsan ölümüne pataklamıştım seni bileydın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ø

1 milyon 50 bin öğrenciye karşı önlem nasıl alabilir?

kardeşim tıp öğrencisi hoca 2-3 kişiyi zoom ile izleyerek sınav yapıyor. bizde bu mümkün değil.
    2 milyon 433 bin kişi üniversite sınavına girdi birkaç hafta önce o yüzden tahminim eylülde yüz yüze yapacaklardır sınavları çünkü mezun sayısı çoğaldı dükkanın gelirleri azaldı aöfye müşteri ve para lazım

bu arada akşam üzeri aöf bürosuna uğradım, kamu yönetimi son dönemden 2 dersten sınava girdim ortalamam 2,14 dü, girdiğim sınavların not ortalaması 1,85 genel not ortalamam 2,20 olarak güncellenmiş ve mezun olmuşum 3-5 gün içinde e-devlete düşer dediler, mezuniyet bekleyen sınavlara girecek arkadaşlara başarılar dilerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yahu saçmalamayın. bırakın kavgayı. orta yol bulunsun. erkene alsınlar o zaman yaz okulu sınav tarihi. kavga etmeyin. ne iş bu ya. kalan var diyorum başarı notu 50 üstü olduğu halde. halen kavga ediyorsunuz. off
  • quote:

Orijinalden alıntı: wintersun09

yahu saçmalamayın. bırakın kavgayı. orta yol bulunsun. erkene alsınlar o zaman yaz okulu sınav tarihi. kavga etmeyin. ne iş bu ya. kalan var diyorum başarı notu 50 üstü olduğu halde. halen kavga ediyorsunuz. off
    Aof halt yemesı kopya çeken çeken hey gdiiii aof acısını çıkarır bunun dıyım
  • Ybs ve türk dili ve edebiyatı okuyanlar allandırabilir mi (mesaj atınca kırmızı bildirim geliyor ona istinaden.)? Şimdiden teşekkürler!

• quote:

Orijinalden alıntı: dodofran

aynen öyle. aöf de sağır sultan da biliyordu herkesin pdf çıkmışları vs açıp çözeceğini bunu engelleyemezsiniz zaten.
    ama bana sorarsan çalışanla çalışmayanın farkı olsun o yüzden online değil yüzyüze olsun.
    benim geçen dönem de hepsi aa idi ve 4 ortalamam vardı. bu dönem de aynısı oldu.
    ha online ın güzelliği şu evde rahat rahat ardarda olmadan giriyorsun. 7 dersim 14 günüm vardı 2 gün çalıştım 1 derse girdim o şekilde ilerledim sırayla. rahatlık konusunda çok iyiydi sınav stresi falan da olmadı ama yüzyüzenin de tadı başka ya :D o ösym sınavı gibi sabahın köründe kalkmak, giriş belgeni tcni kalemleri vs. hazırlamak suyunu almak; otobüse metroya vs binip okula gitmek, zaman varsa bi pastaneye falan oturup çay poağaça yemek bu arada telefondan çıkmışları çözerek son çalışmaları yapmak, hatta ilk senemde not falan da çıkarırdım 4-5 ders için 2-3 dosya kağıdı dolardı onlara çalışırdım :) sonra emanet veya gizlice telefonu saklamak sınava girmek optik doldurmak vs. hoş şeylerdi ya ben sabahını sevmesem de o sınavdan çıktıktan sonraki rahatlık hissini çok severdim hala da aklımdadır. kısaca yaz okulu yüzyüze de olsa üzülmem. nottan falan ziyade o olay güzeldi :)
    2011 senesiydi sanırım hanımla birlikte aöfye kayıt olduk aynı bölüme 2. üniversite muhabbetine (kamu yönetimi) o memur olduğu için derece görevde yükselme vs... için okudu bende onu yalnız bırakmamak için yeşilliğine girdim 1 kere kitap açıp çalışıp okumadım sınavların adını bile girdiğimde öğrendim, o dönem yanlış doğruyu götürmüyordu ve baraj 25 idi, vizesine giremediğim 4 tane dersten çaktım o kızgınlıkla kayıt yaptırmadım bir daha.

sonra hanım mezun oldu tabi bende unuttum gitti okulu falan, aradan 5 sene geçmiş geçen sene ramazan ayıydı iftara yarım saat kala çocukla beraber markete gittik içecek birşeyler almak için dönüşte yolda epey ağır bir şekilde yaralanmış bir kedi bulduk iftara 10 dk var, muhtemelen iftara yetişmeye çalışan bir ruh hastası ezmiş hayvancağızı, itfaiyeyi aradım yaralı hayvanlara biz bakmıyoruz dediler belediyeyi aradım itfaiye bakar biz bakamayız dediler ezan okunmak üzere evde yakın çocuğu eve bıraktım geri döndüm hayvanın yanına belediye başkanının numarası var aradım koruması açtı emekli bir polis abimiz tanıyorumda dedim abi böyle böyle başkana söyle yazıktır günahtır belediyenin barınağı vs... neyse gelsin birileri ben alıp götürmek istemiyorum yanlış bir müdahale yapmak istemiyorum, hemen ilgileniyorum dedi 2 dakika geçmedi bir bayan aradı, belediyenin barınağında gönüllü çalışıyormuş, 10 dk sonra geldi hayvanı aldı tedavi için aldı götürdü. aradan birkaç gün geçti baktım bu ablanın araba aöf bürosunun önünde, ertesi gün yine orada girdim içeri selamun aleyküm aleyküm selam bu ablayla görüşecektim içeriden çıktı geldi dedim kusura bakma ablacığım aramak istemedim aracı burada görünce yolumun üzeri bir sorayım dedim, hayvan iyi evde bakıyorum vs... teşekkür etti falan epey konuştuk tam gidiyordum ya dedim benim eskiden kaydım vardı ama yeniletmedim ne olmuştur acaba hemen tc aldı baktı sisteme 8. dönemden 4 tane dersin var bu sene yaz okulu açıldı bu hafta son öyle böyle derken hop biz kayıt yenilettik 4 dersten sınava girdik 2 tanesini verdik 2 tanesi kaldı, o 2 sınavıda bu dönem verdim ve şaka maka mezun olduk

nereden nereye, hayatta herşey kısmet ben diplomayı herhangi bir yerde kullanmayacağım bizim ki hatıralık oldu ama böyle şaş kaza bile okul bitebiliyor hayatta her şey olacağına varırmış, kimse umudunu kaybetmesin yani kaç dersi kalırsa kalsın eninde sonunda o okul biter bir şekilde Allah can sağlığı versin yeter ki gerisi fasa fiso

• askerlik İçin aldığım seçmeli ders vardı etkili iletişim teknikleri diye ara sınav 84 final 12 çok saçma finalin 12 olması imkansız ama neyse zaten öylesine girdiğim bir dersti.
  • Herkese başarılar arkadaşlar. Ben bütün derslerimi verdim sonunda. Umarım istediğiniz şeyleri elde edersiniz. Desteğimi vereceğim.

• dodofran D kullanıcısına yanıt
    O sınavlardan çok önce okullar boşalmıştı, halen de açılmadı. Farklı şeyleri kıyaslıyorsunuz.

• Khiron K kullanıcısına yanıt
    okulların boşluğuyla doluluğuyla ilgisi yok ki. okullar açılıdğında zaten her haftasonu falan ilaçlayacaklar sınıfları. ayrıca çocuklar dışarda serviste vb başkalarıyla aynı ortamda aynı anda bulunmayacak mı? hafta sonu bir grup insan okullarda sınava girecek sadece. covid sıranın masanın üstüne yapışıp hafta içi çocuklara mı bulaşacak? koşullar tamamen aynı yks ile. ayrıca nereye kadar bu şekilde sürecek? eylülde kpss var gene milyon kişi giriyor. ekimde kasımda aynı şekilde önlisans lise kpssleri falan olacak. bunlar da okullarda yapılacak yani normale dönülecek artık yapacak bir şey yok. aynı anda çocuklarla okulda bulunmayacağız ki. biz gittikten sonra elbet ilaçlanır vs. önlemler alınır.
  • ikinci üniversite diye kaydolduydum daha örgün olanı bitiremedim bundan mezun duruma geçiceğim gibi gözüküyor diplomamı vs alabilirim değil mi?
  • İlk yarıyıl 43 ortalama ile bc gelen dersim vardı. Şimdi 85 ortalama ile bc aldığım ders var. Online sınav muhabbetinde direk notu geçme şeklinde olması lazımdı. Haksız bir durum bu.

• Şimdi 3 ders kesin iptal oldu yaz okulunu bekleyeceğiz öyle mi
  • yaz okulu kayitlar ne zaman baslicak.ders secelim.iki ay anca calisiriz.bir kerede sinavi vercez
    ekimde yeni kayitlar basliyor

napiyo bunlar ya

• 
Sayfa: önceki 16471648164916501651
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.