Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1630. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16281629163016311632
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Araştırma yöntemleri sınavından çıktım sanırım 20/20 yaptım ilk kez.
  • rambocell R kullanıcısına yanıt
    2 tane tablo sorusu çıktı , geçmiş sorulardan max 5 tane çıkmıştır. Gerisi yeni soru tamamen.
  • Finans matematiği sınavına giren var mı?
  • Finansal yönetim 2 sınavına giren arkadaşlar sorular nasıl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar bugün yaz okulu için aof destek ile görüştüm telefon üzerinden bana denilen şu yök ile görşüluyormuş yaz okulu için yapılmama ihtimali varmış bende bu sene mezun olacaklar ne olucak dedim en azında tek ders sınavı olmalı dedim tek ders sınavı üzerinde duruluyormuş yakın zamanda bilgi verılecekmış anlıyacağını AOF Gene sapıttı :)
  • Buyur burdan yak.

1) Akademik takvimde niye önceden planladın?
    2) Geçen sene YÖK'e mi danıştın?
    3) Bu sene ne değişti de YÖK sana yaz okulu yapma diyecek?
    4) Onca öğrencinin planı ne olacak?

ATA AÖF'de bütünlemesinden tut mezuniyet sınavına kadar varken Anadolu AÖF'ye bak. Basiretsizlik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boromir

Buyur burdan yak.

1) Akademik takvimde niye önceden planladın?
    2) Geçen sene YÖK'e mi danıştın?
    3) Bu sene ne değişti de YÖK sana yaz okulu yapma diyecek?
    4) Onca öğrencinin planı ne olacak?

ATA AÖF'de bütünlemesinden tut mezuniyet sınavına kadar varken Anadolu AÖF'ye bak. Basiretsizlik.
    Hocam ilk dönemden 2 dersim kaldı yaz okulunda verıp lisans mezunu olacam kpss başvuruları bugün başladı polislık planlarım vardı ne olacak bu durumda göreceğiz
  • Gecme notu kac arkadaslar? Bi de final notu icin alt limit var mi en az 40-50 gibi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BigMuffin kullanıcısına yanıt
    Onu hiç kimse bilemez şimdilik

35
  • bugun gittim.anadolu unuversiteesi yazıyor.tramway olan caddede gezdim.uni acıkmı ne oyle cadde kız dolu..hep ogrenci.kafeler dolu.beli acık geziyorlar.hepsi taytlı.bide yemekten besili olmuslar.bisiklete biniyorlar.bacaklar kalın tayt sıkmıs.resim cekmedim.ama cok amerika tarzı olmus oralar

sizde internetten okuyun

• Son sınavıma girdim bugün 3/3 yapmış olacağım atarsa 1 yaz okulunda mezun olmam lazım.
  • bace3434 kullanıcısına yanıt
    oraya gitmişken rektörlüğe gidip yazokulu hakkında bilgi alsaydın

• anadolu unuversıtesı yazıyordu lambalar yesıl olunca cok bakamadım gerekırse yıne gıderım bu sefer sabah erken gıder aksam hava kararane kadar kızları seyrederım hıc oyle kızlar gormedım,yepsi kabak gıbı acılmıs

• quote:

Orijinalden alıntı: ZenBeyond

Finans matematiği sınavına giren var mı?
    +++
    Final için alt sınır yok. Vize %25 final %75 etkili.Geçme notu da 35

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocell -- 1 Temmuz 2020; 10:51:16 >
  • Arkadaşlar Yaz Okulunda bir gelişme var mı?

• bace3434 kullanıcısına yanıt
    Askerliği 2017'de şoför olarak 1. Ana jet üssünde yaptım. Kıyafet sivil sürekli dışardaydık.

O kızlar bize neler çektirdi neler.. Sen böyle yazınca bugün atlayıp gidesim geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HainKost0k -- 1 Temmuz 2020; 11:4:1 >
  • ard arda 15 sanıye arayla 3 jet falan havalanıyor çok ses var carsıdayken bıle yanındakıyle konustugun anlasılmaz
    anadolu unı ders nasıl ıslıyorlar camlar hep kapalı olması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bace3434 -- 1 Temmuz 2020; 11:33:21 >
  • Selamlar arkadaşlar,

2015 örgün öğretim girişliyim, askerlik şuan 2022 yılına kadar tecilli. Aynı zamanda 2019'da aöf 4 yıllık bir bölüme kayıt oldum. Örgünden kaydımı sildirsem tecil işlemlerimi aöf yürütür mü acaba? İnternet sitelerinde bu şekilde olacagı yazıyor:https://aosdestek.anadolu.edu.tr/soru/25

97'liyim, örgünden kaydı sildirince aöf tekrardan tecil yaptırdıgım zaman 2025 yılına kadar tecilimin uzaması lazım. Bu şekilde örgünden kayıt sildirip aöf ile tecil uzatan arkadaşlar var mı? Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 16281629163016311632
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.