Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1629. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16271628162916301631
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 günde sınavları bitirdim. Sadece 1 ders biraz zorladı. Diğerleri hep çalıştığım yerlerden çıktı. Şimdi Yaz okuluna hazırlanıyorum. Sınav olsun da, online veya normal fark etmez. Çünkü mezun olacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedWheelBarrow -- 28 Haziran 2020; 15:5:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HainKost0k

Arkadaşlar şu yaz okulunu inşallah yaparlar.

Yapmazlarsa forum olarak biz de örgütlenip CİMER'e vs. yazalım.
    forumu toplanmaya gerek yok ben sayın cumhurbaskanını cepten ararım o tamam derse olur zaten,ben ararım yeterlı olur
  • Bende sizin gibi düşünmek istiyorum örnek vermem gerekirse bütün planlarımı yaz okuluna göre yapmıştım eğer ki yaz okuluyla ilgili bir problem olursa bir çok öğrenciyi mağdur etmis olacaklar Anadolu Üniversitesi yönetiminin de bunu göze alabileceğini sanmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende askerlik sonrası iş arayan biri olarak yaz okulu ile mezun olmam lazım yoksa şu zor şartlarda işim çok zor...
  • sınav yüzyüze olursa fiyat en az 2-3 katı olur. çünkü sınav maliyeti en az 3-4 kata çıkacak. ösym’ye sımav maliyeti 4 kat artmış durumda. sebep 10 kişilik sınıflar bina sayısının artması gözetmen ve görevli sayısının artması, dezenfektan ve maske verme zorunluluğu yüzünden yeni giderler artacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ø -- 28 Haziran 2020; 21:21:9 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni rektörün twitter adresihttps://twitter.com/ProfFuatErdal
  • ø kullanıcısına yanıt
    eğer durum buysa aöf kesinlikle normal yapmaz. ne kadar paracı bi kurum olduklarını biliyoruz. aöf için şu an en karlı ve mantıklı olan yol hem normal yaz okulu gibi 5 der için 200 küsür tl para almak hem de sıfır maliyetle sınavı online yapmak olur. ben aöfün para seviciliğine güveniyorum ve oyumu bundan yana kullanıyorum.

hiç yapılmazsa isyan çıkar bütün planlar buna göre yapıldı ben de dahil. ki ben 5 ders olması kaydıyla normal yüzyüze yapılmasında da sorun görmem ama dediğiniz gibi maliyet artacağından onlar için de bizim için de en optimum yol online olması. ama online veya yüzyüze yaz okulu mutlaka yapılmalı.
  • dodofran D kullanıcısına yanıt
    bir çok kişi dgs ye yazokulu yapılacak düşüncesiyle başvurdu

• sınavlar okullarda yapılmaya basladi.yaz okulu okulda yapılcak

iktisat 2 cıkmıs sınav soruları kaldırmıslar.calısamıcakmıyız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bace3434 -- 29 Haziran 2020; 0:1:5 >
  • Avrupa birliğine girdim şimdi güzel geçti ancak herkese aynı soruları sormuyorlar.
  • geliyor gönlümün efendisi

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU..

• Finansal tablolar analizi sınavına giren var mı? Sorular nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: bace3434

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Benim 8 dersim de Tarih gibi hep tanım. Sözleşmeler falan var.
    Sendikacılık
    Uluslararası Sosyal Politika
    Ticaret hukuku
    Toplu iş hukuku

gibi dersler benimki. Ama bende iktisat 1-2 aldım. Çok çalıştım bir şekilde geçtim. AÖF örgünden de zor aslında ben kolay diye başvurdum. İnş.Mühendisiyim ama iktisat ve sayısallar çok zorladı. Aslında çerez gibi ama zorladı bayağı. Ama yine de hepsini verdim 8 tane kıytırık ders kaldı.

• DGS sınavına başvuru yapan var mı ? Ben başvuru yapmıştım 130 TL hemen yatırdım.. Şimdi başlamadı diyor hemde başvuru ücretini 195 TL yapmışlar ?

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 29 Haziran 2020; 14:6:37 >
  • il dışına misafirliğe gidip oradan girsek sorun cıkarmazlar herhalde
  • bace3434 kullanıcısına yanıt
    olmaz da gir gir bitiremedin be

• quote:

Orijinalden alıntı: ø

geliyor gönlümün efendisi

Hadi inşallah. Sabah benim açtığım soruya böyle cevap vermediler.
  • ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU..
  • benimde 2 dersim var, dün yaz okulu için yazdım resmi web sayfada duyuruda bulunacağız tarzı cevap vermişler.
  • geç başvuru tarihleri olabilir. geç başvurularda para da daha fazla olur. ayrıca koronadan dolayı sınavlar ertelendiği için tekrar yer seçimi yaptıracaklarmış diye duydum.
    ben de mesela ales e kaydoldum ama başka bir şehir seçtim tekrar yer seçimi verirlerse girebileceğim yoksa giremeyeceğim param yanacak.
  • 
Sayfa: önceki 16271628162916301631
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.