Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1621. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16191620162116221623
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaz okulu sınavı online olurmu şu şartlarda?
  • Opinion kullanıcısına yanıt
    Ben sanmıyorum. Ama birçok okul yaptı. Bu yüzden okula sürekli mail vs. atarak baskı yapıyorum.
  • Arkadaşlar selam.Ben 2.üniveriste olarak ön lisans kayıt yaptırmıştım.Şimdi iptal ederek Ekim-Kasım döneminde yine 2.üniversite olarak başka bir bölüme geçebilir miyim ?
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    yapabilirsin.
  • Tek ders kalıyor bunun ıcın 1 dönem dahamı kayıt yaptırcaz ya ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • powersky kullanıcısına yanıt
    Yaz okulunda verebilirsin bildiğim kadarıyla. Fakat yaz okulunu online mı yüzyüze mi yapacakları konusunda Anadolu Üni sır gibi saklıyor. 5 Haziran'da şu duyuruyu geçmişler fakat AÖF için hiçbir bilgi yok.
    https://anadolu.edu.tr/duyurular/2019-2020-ogretim-yili-yaz-okulu-kayit-esaslari-yaz-okulu-dersler-listesi-ve-1591366594

Online olmasını istiyorsanhttp://aosdestek.anadolu.edu.tr burdan talep oluşturabilirsin. Ne kadar baskı yaparsak o kadar iyi.

• Yaz okulunda zaten 5 ders alıcam da onun haricinde 1 dersim kalıyor :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: Boromir

Yaz okulunda verebilirsin bildiğim kadarıyla. Fakat yaz okulunu online mı yüzyüze mi yapacakları konusunda Anadolu Üni sır gibi saklıyor. 5 Haziran'da şu duyuruyu geçmişler fakat AÖF için hiçbir bilgi yok.
    https://anadolu.edu.tr/duyurular/2019-2020-ogretim-yili-yaz-okulu-kayit-esaslari-yaz-okulu-dersler-listesi-ve-1591366594

Online olmasını istiyorsanhttp://aosdestek.anadolu.edu.tr burdan talep oluşturabilirsin. Ne kadar baskı yaparsak o kadar iyi.
    Orada yazan yaz okulu kayıt esasları felan örgün öğretim görenler için

• Dostum sen benim ne yazdığımı okudun mu? Bak yazmışım işte oraya da.. aöf için bilgi geçmemişler zaten diye...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boromir

Dostum sen benim ne yazdığımı okudun mu? Bak yazmışım işte oraya da.. aöf için bilgi geçmemişler zaten diye...
    O kısmı görmemişim direk linke girdim..
    Sayfada örgün öğretim için yaz okulu sınavları online olacak diyor.Aöf 'de aynı şekilde %100 online olacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 8 Haziran 2020; 0:42:1 >
  • Bu dönem online kapancak belli oldu, stajlı açıköğretim bölümlerinin stajları bir kereliğine online ödev olarak yapılacakmış.
  • DGS başvuruları yarın başlıyor
  • Merhaba arkadaşlar işletme 1 dönem uzattım alttan son 2 dersim kaldı FİNANSAL YÖNETİM I ve FİNANSAL YÖNETİM I kısmetse yaz okulunda 2 dersi vermeyi amaçlıyorum acaba nasıl bir çalışma planı izlemelıyım sizler hangi yerlerden kaynaklardan çalışıyorsunuz bir türlü bu sene bu iki dersi veremedim :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: bro4ke053

Merhaba arkadaşlar işletme 1 dönem uzattım alttan son 2 dersim kaldı FİNANSAL YÖNETİM I ve FİNANSAL YÖNETİM I kısmetse yaz okulunda 2 dersi vermeyi amaçlıyorum acaba nasıl bir çalışma planı izlemelıyım sizler hangi yerlerden kaynaklardan çalışıyorsunuz bir türlü bu sene bu iki dersi veremedim :(
    Online olacak yaz okulu sınavı..Ona göre ayarla kendini Tek şansın var.Bu online sınavda o 2 dersi geçemezsen artık hiç geçemezsin Zaten yaz okulu sınavında ortalama felan yok.Tek sınav her dersten 35 alırsan geçiyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 10 Haziran 2020; 20:28:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41A94D448

Online olacak yaz okulu sınavı..Ona göre ayarla kendini Tek şansın var.Bu online sınavda o 2 dersi geçemezsen artık hiç geçemezsin Zaten yaz okulu sınavında ortalama felan yok.Tek sınav her dersten 35 alırsan geçiyorsun

Alıntıları Göster
    hocam nereden nasıl çalışım belirli özet soru kaynakları aldım varmıdır bir taktığı bu işin ?

• Ara sınav online diye %25 etkili demişlerdi. Şimdi final sınavı da online oldu final %75 mi etkili yoksa değiştirdiler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bane93

Ara sınav online diye %25 etkili demişlerdi. Şimdi final sınavı da online oldu final %75 mi etkili yoksa değiştirdiler mi?
    değiştirmediler öyle kaldı, keşke %40-%60 değişeydi.
  • Saçma olmuş. En azından %30-%70 olarak kalsaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bane93

Saçma olmuş. En azından %30-%70 olarak kalsaydı.
    evet saçma oldu, iki sınav da online olunca finalin ağırlık oranı gereğinden fazla oldu, sistemde vizelerin hepsinin %25i hesaplanmış gözüküyor, bu nedenle sonradan değiştirmek istemediler sanırım.
  • Dgs ile aöf'e geçince okul kaç yılda bitiyor arkadaşlar 3.sınıftan başlayıp fark ders alarak 2.5 yılda mı yoksa 4 yılda mı bilgisi olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 16191620162116221623
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.