Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1596. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15941595159615971598
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Akşam rektör insta canlı yayın yaptı orda söyledi. Online diye düşürdük yüzdeyi final kesinlikle yazılı olucak dedi. Sınav ekranıyla alakalı eğitici videoları da paylaşıcaklarmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

Akşam rektör insta canlı yayın yaptı orda söyledi. Online diye düşürdük yüzdeyi final kesinlikle yazılı olucak dedi. Sınav ekranıyla alakalı eğitici videoları da paylaşıcaklarmış
    evet öyleymiş ama duyuruya da konmalı bu, instagramı olmayan var, canlı izleyemeyen var, neyse ayrıntılar gelir daha..
  • sınav 20 soruya 30 dakıka verecekler yanı cevabı aramak zaman alabılır
    hemde pc ekranda sınav ekranı olacak kapat pdf ac kolay olmaz
  • bace3434 kullanıcısına yanıt
    Yan sekme yasak zaten sistem izin vermiyor . Neyse arkadaşlar forumun amacı kopya taktiği değil muhabbetin yönünü değiştirmeyelim sıkıntı olmasın

• Vize sınavı A B C D seçmeli değil mi? sınavda kamera olacak mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle 1600. sayfamız hayırlı olsun.

Bence bu yolla krizi iyi yönettiler helal olsun. Sınav günlerinde sistem de güzel işlerse korona AÖF'ü teğet geçer.
    Kopya muhabbetinde de bence o kadar kötü niyetli olmayın. Şimdiden nasıl kopya çekerim, sekme açılıyor mu falan bu muhabbetler hoş değil. Toplum olarak nasıl gelirsek öyle gideriz bu nedenle her zaman iyi niyetli olmaya bakalım.
  • Oyle rahat kopya çekecek bir süre bolluğu yok, konulara hakim değilseniz 30 dakikada ona mı bakayım, şunu mu blayım derken eliniz kolunuza bağlanır, oyle bakakalırsınız ekrana. Online olmasına ragmen onceki sınavlara göre genel ortalamanın çok da değişmeyeceğini düşünüyorum.
  • unpop kullanıcısına yanıt
    Konular hakkında hiçbir bilgi sahibi olmadan girmek büyük risk zaten öyle hemen nokta atışı bulunabilecek soru soracaklarını sanmıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://t.me/joinchat/MwScjR1Fsc5JUysssfHuBw

Açıköğretim sosyal hizmetler 1ve 2.sınıf telegram grubu

• Sınav evde bile olsa hafife almıyorum açıkçası son dönemim ortalamam yüksek mezun olacağım. Sınav döneminde gündüz konulara bakıp geçmiş yıllara ait 4-5 test çözüp akşamında da sınava girmeyi düşünüyorum. Yani her gün 1 sınav 8 günde bitireceğim.Genelde eski konulardan sorular çıktığı için ben bu şekilde hazırlanmayı düşünüyorum. Daha iyi fikri olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eren1s -- 1 Nisan 2020; 15:35:14 >
  • Eren1s kullanıcısına yanıt
    Yani gayet mantıklı sorular gerçekten kolay oluyor ve geçmişte çıkan soruların sadece şıkları değişik hali bile geldiği için geçmekte sıkıntı çekileceğini düşünmüyorum

• TheHunter35 kullanıcısına yanıt
    Hocam konular kolay zaten vizelerden yüksek alıp finallerde sürpriz bile yaşasam amacım uzatmamak. Dediğiniz gibi sorular şıklarına kadar aynı oluyor biraz kolaya kaçıp ezber yapacağım. Bu zamana kadar sınavlara 15 gün kala konuların özetlerini geçer ve son 4 yılda çıkan sorularla firesiz buraya kadar geldim. Şimdi ise gün gün çalışıp gün gün sınava girmek mantıklı geliyor

• uluslararası ilişkiler(3.sınıf) için whatsapp veya telegram grubu varsa paylaşır mısınız?

• Sınava giriş sadece bilgisayarda mı oluyor

• SHIHAD kullanıcısına yanıt
    PC,tablet,telefon hepsinden girebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: SöyleyinBilsin

PC,tablet,telefon hepsinden girebilirsin

• Ortalamanın pek yükseliceğini sanmıyorum. Millet kopya rahatlığında. 30 dakikada görücem ben onları sorunun yerini bile bulamazlar. Bu gidişle final de online olabilir. Adamlar herkes yüksek alır diye finali yazılı yapçaz dediler ama notları görünce fikirleri değişir :)

• uluslararası ticaret var mı?
  • 2 senelik meslek yüksekokulundan sonra dgs ise işletme lisans programına geçtim. AÖF otomatik olarak askerliği 2020 sonuna kadar ertelemişti. Meslek yüksekokulu 2014-2016 arasında, sonrasında ise aöf kaydım var. AÖF'ün ertelediği 2020 sonundan sonra hala kaydımın aktif olması halinde erteletebilmem mümkün mü? Bilen var mıdır? Son 2 dersim kaldım bu dönem verirsem bitiyor.
  • ınternet gırıs sıfesını versek calısan arkadaslar 200 tl karsılıgı sınava gırse gecse olmazmı
  • 
Sayfa: önceki 15941595159615971598
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.