Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1582. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15801581158215831584
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam başarısız dersleri sonra tekrar nasıl veriyoruz?

Ata aöf için soruyorum.

Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maliye bölümü okuyan arkadaşlar şu derslerin e-kitapları lazım, paylaşabilirseniz sevinirim;

1. Yarıyıl - Anayasa
    2. Yarıyıl - idare hukuku
    3. Yarıyıl - Mikro iktisat, kamu maliyesi I, genel vergi hukuku
    4. Yarıyıl - Makro iktisat, kamu maliyesi II
    5. Yarıyıl - Devlet bütçesi
    6. Yarıyıl - kamu ekonomisi
    7. Yarıyıl - Maliye politikası

Seçmeli dersler - para teorisi ve politikası, uluslararası iktisat, devlet borçları

Mezun olalı 10 yıl oldu, şifrem de yok. Kamu kurumu sınavları için bu kitaplar lazım. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: qwsehmus

Hocam başarısız dersleri sonra tekrar nasıl veriyoruz?

Ata aöf için soruyorum.

Teşekkürler.
    ATA AOF te bütünleme de var. Ben bu sene ATA AOF e daha yeni kayıt yaptım. İşleyişine daha hakim değilim malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: aNeXiEtY

ATA AOF te bütünleme de var. Ben bu sene ATA AOF e daha yeni kayıt yaptım. İşleyişine daha hakim değilim malesef

Alıntıları Göster
    Tamam hocam teşekkür ederim.

Bu arada siz e kitapları nasıl temin ettiniz?

Çok masraflı mı?

• arkadaşlar sosyoloji veya felsefeden son sınıf olup ödev alan var mı? ödev puanlarını nasıl veriyorlar? çok cimri davranıyorlar mı? ödevden kalan var mı? mesela sosyolojide araştırma ve uygulamalardan ödev aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

şuan için derken? 2019-2020 için bi not ortalamam yok. geçen dönemler bu şekilde.

Foto açılmıyor genel not ortalaman 2.41 ise bu dersi DD ile geçersen bitirirsin bölümü. Ama finalden en az kaç alman gerekir bilmiyorum bu seneki o dersi alan öğrencilerin durumuna bağlı

• Arkadaşlar sınav sonucuna itiraz edipte haklı çıkan oldumu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar merhaba, 2 yıllık üniden 2015'de mezun oldum, 4'e tamamlıyorum açıktan , bu yılda ögrenciliğim aktif, ancak edevletten baktıgım zaman 31.12.2019 tarihine kadar askerlik ile ilişiği yoktur diyor . AÖF'ü aradıgımda bir şey yapmanıza gerek yok dediler ama bilgisi olan var mı ? Biraz tedirgin oldum acıkcası
  • Merhaba
    Güz dönemi için kayıt yenilemedim ve bu senenin sonunda akbil tam tarifeye geçecek.
    Bahar dönemi için kayıt yenilersem öğrenci tarifesine geçer mi akbil?
  • Arkadaşlar merhaba genel matematik e-kitabını nereden bulabilirim konularını bulmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz
  • Arkadaşlar merhaba, bu azami öğrenim süresi dolunca öğrenci akbilini kullanamıyor muyuz ?
  • mola verınce ınsan ders calısamıyor ıstek gelmıyor mola vermemek lazım

bıde evde ınternet oldumu cok meskul edıyor
  • Arkadaşlar ben bu sonuç sisteminden hiç birşey anlamadım size sormak istedim. Eskiden sınav sonuçları diye bir ekran olurdu ona tıklayıp ders ders ff, dc, bc gibi sonuçlar görürdük. Şimdi böyle bir ekran var.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU..

Buradaki 16 puan o testten yalnızca 1 soru bildiğim anlamına mı geliyor?

Ortalama 2,31 Başarılı yazıyor. Bilen bir arkadaş anlatabilirse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NEVERDIES -- 9 Ocak 2020; 10:57:41 >

• vizeler ıyıde ınsanın fınale calısası gelmıyor dısarıda gezmek eglenmek guzel yada evde tv olsun youtube olsun sınemalar olsun hepsı guzel gelıyor
    ınternet oldumu ınsan kıtap okumak ıstemıyor
  • Arkadaşlar askerlik otomatik tecil oluyor mu?

Ata aöfte okuyorum.

• Arkadaslar cikmis sorular icin güzel ve daha farkli bi uygulama var mı ¿

• NEVERDIES kullanıcısına yanıt
    toplam 20 soruluk bir sınavda, cevaplarınız"6 doğru", "11 yanlış","3 boş" şeklinde olursa 16,25 puan alırsınız.

"ayrıca 4 yanlış bir doğruyu götürüyor" kısmını çok kişi yanlış anlıyor.

19 doğru 1 yanlış yaptığınızda, 95 değil, 93,75 alırsınız. Yani her yanlış,sınav sonucunuzdan 1,25 puan götürür. 1,25 puan*4=5 puan (1 doğru soru puanı kadar) götürür demek oluyor.

"6 doğru=30" eksi "11 yanlış=13,75" = 16,25 sınav sonucu

genel olarak notlarınız çok düşük. bilmediğiniz her soru 1,25 puanınızı kestiğinden boş bırakmak daha doğrudur.

Eskiden FF,AA gibi sonuçlar görüyorduk kısmı ise, haft notları vize-final sonuçları hesaplandıktan sonra oluşan genel harf notlarınızdır. Bu nedenle bu harf notlarınızı final sınav notlarınız açıklandıktan sonra göreceksiniz.

Bu notlarla ortalama 2,31 olmaz. gördüğnüz 2,31 bu zamana kadar okuduğunuz tüm dönemlerin ortalamasıdır ki, dönem tamamlanmadığı için bu ve benzeri notlarınız sonrası ortalamasınız düşecektir.

• Siceyy kullanıcısına yanıt
    en güzeli ekampus sitesinden doğrudan sınav kitapçıklarını indirip çıktı almakla olur. aof plus uygulaması da iyidir
  • aNeXiEtY kullanıcısına yanıt
    2 sindende çözüyorum hocam ikiside aynı gibi bir süre sonra sürekli aynı soruları oluşturuyo o yüzden dedim ama bunlardanda daha iyisi yok gibi özellikle e kampüs

• quote:

Orijinalden alıntı: aNeXiEtY

en güzeli ekampus sitesinden doğrudan sınav kitapçıklarını indirip çıktı almakla olur. aof plus uygulaması da iyidir
    Hocam ata aöf özel güvenlik için nasıl çalışabilirim?

Kitap satın almak zorunda mıyım?

Ücretsiz temin edebileceğim yerler var mı?

• 
Sayfa: önceki 15801581158215831584
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.