Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1576. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15741575157615771578
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

>>> İşletme 3.sınıf kitapları yeni mi sitede satılanlar ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: daddario_tel

İlave bilgi:

DHMİ'nin 4 yıllık mezunlar için başvuruları oluyor (hava trafik kontrolorü vb) Stresli bir iş olsa da maaşları TR ortalamasının üzerindedir. Eskişehir'de bu bölümü okuyup da bu ünvanı alabilirsiniz, ya da DHMİ ilan ve sınavında başarı gösterip eğitim alıp (2 sene?) bu mesleği icra edebilirsiniz.
    Ne kadar maaştan bahsediyorsun biraz açar mısın ?? Başlangıç maaşı nedir ve yükselme ihtimalin var mı ?? Yükselince ünvanların ne oluyor vs. vs.
  • sadtneverdie kullanıcısına yanıt
    Ay gerçekten mi...Çok mutlu ettiniz beni

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jessepinkman6

Ay gerçekten mi...Çok mutlu ettiniz beni
    Ayy mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MILWAUKEE BUCKS

Ne kadar maaştan bahsediyorsun biraz açar mısın ?? Başlangıç maaşı nedir ve yükselme ihtimalin var mı ?? Yükselince ünvanların ne oluyor vs. vs.

Alıntıları Göster
    Hava trafikçiler eşşek yüküyle maaş alıyor ama dünyanın en stresli işlerinden biri olarak sayılıyor. Ayrıca o işe girmek öyle kolay değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

Hava trafikçiler eşşek yüküyle maaş alıyor ama dünyanın en stresli işlerinden biri olarak sayılıyor. Ayrıca o işe girmek öyle kolay değil.

Alıntıları Göster
    Eşşek yükü dediğin nedir onu soruyorum ben zaten
  • quote:

Eşşek yükü dediğin nedir onu soruyorum ben zaten

Alıntıları Göster
    Dİrekt maaş yazmayacağım saçam sapan yerlere çekliyor. Ama yüksek, normal bir memur 3500 lira alıyor. bu adamlar 3 katı kadar alıyor diyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

Dİrekt maaş yazmayacağım saçam sapan yerlere çekliyor. Ama yüksek, normal bir memur 3500 lira alıyor. bu adamlar 3 katı kadar alıyor diyelim.

Alıntıları Göster
    Riskleri nedir yaptığın yanlış kazaya mal olabilir sanırım
  • sınava 3 hafta kaldı ama sankı ıkı hafta kalmıs gıbı dusunmekte fayda var
    cok kelıme var akılda kalmıyor calısmak zor ya

pazar sabahı 8 de dınc kafayla calısayım dedım e ogrenme sıtesı eror verıyor komık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydınayhan -- 24 Kasım 2019; 8:0:46 >
  • quote:

Alıntıları Göster
    Aynen öyle
  • çok yabancı kelıme var okumak asırı sıkıcı

bu e öğrenmede

kıtap pdf
    özet pdf
    10 dakıkalık ozet vıdeo
    canlı ders
    cıkmıs sorular

bunlardan hangısını calısmak gerekır,hepsı ıcın zaman yetmıyor

sadece cıkmıs sorulara bakıp sınava gırdık 2 tane yaptık cıktık

sadece özet pdf calıstık 3 tane yaptık cktık

sadece canlı derse baktık 6 tane yaptık cıktık

dogrusu hangısı

bence canlı ders anlatımını ızleyıp pdf kıtabı bıtırcen yeterlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydınayhan -- 27 Kasım 2019; 11:45:6 >
  • kim nederse desin,en saglamı pdf kitaptır,kitabı oku anla kafana sok,butun soruları yap,gerisi boş
    diğer kaynaklar zaman kaybı ve yetersizdir.beni dinleyin sadece pdf kitap çalışın

gece 10 ya yatın sabah 5 de kalkın,en ıyı calısma saatı sabah saatlerıdır,uykunu al kafa dınlenmıs bıde kahve ıcsenız of zıhın super modda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bace3434 -- 3 Aralık 2019; 5:47:23 >
  • Aof onlisansa kayit oldum bu yil sinavlar 14 15 araliktaymis
    Sinavlar icin benim kayit yapmam gerekiyormu yoksa otomatik olarak kendi mi kayit yapiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ogrenci karti tekrardan veriliyor mu arkadaslar?

İki sene once kayit olup kart almistim o gecersiz sanirim?

• Arkadaşlar iett kartınızı güncelleyebildiniz mi acaba? Sistem izin vermedi bende nedense.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Z.E.U.S

Arkadaşlar iett kartınızı güncelleyebildiniz mi acaba? Sistem izin vermedi bende nedense.
    Evet hatta ekim ayında yaptım akbil doldurma ekranında çıkmıştı , 5 tl karşılığında vizeleme yapılabiliyor.
  • 7 dersten 2 tanesi agır olup cok kelıme olabılıyor dıgerlerı kolay olabılıyor,yanı agır derslerı sonraya bırakmak lazım
    ayrıca 1 unıte mesela 25 sayfadan olusuyorsa okumak tum gunu alabılır cunku yorucu oluyor,ben 5 er sayfa calısıp mola verıp uyuyorum bu taktıgı tavsıye ederım
    ders calısmak sıkıcı ve tum gun okumak zordur oysa ıste calısanlar tum gun calıssada ortamı yaptıgı ısı ferah oluyor
    yanı ders ıse kapalı odada sessız yerde durmadan oku beyın yoruyor ve sıkıcı
    bılgı edınme asaması zordur ama bılgıyı tekrar etmek kolaydır bu yuzden ogretmenler bılgıyı tekrar tekrar anlatırken sıkılmıyorlar..ayrıca 4 unıte yerıne 2 unıte calısmak ve sınava gırmek yeterlı olabılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bace3434 -- 6 Aralık 2019; 22:23:36 >
  • quote:

Alıntıları Göster
    Kpss den belli bir puan alabilirlerse DHMİ nın eğer kadro açtıysa başvuru yapıyorlar sonra tabi mülakat işi var oradan da başarılı çıkarlarsa 1.5 senelik eğitimleri var esenboğa havalimanında. Eğitim başladığında memurluğa hak kazandıkları için eğitim boyunca normal maaşlarının 3 de 2 sini alırlar. Eğitim alırken sürekli sınavlara tabi tutulurlar. 1.5 yıllık Eğitimin sonunda asıl sınavlar oluyor onu geçerse personel eksiği olan havalimanlarında veya diğer limanlarda hava trafikçi olarak çalışmaya başlarlar ama şunu söyleyeyim eğitimleri oldukça zordur ve çok iyi akıcı bir ingilizce gerekir.12/24 12/48 li nöbet sisteminde çalışırlar yani 1 gündüz 1 gece 2 gün istirahat. Gerçekten çok riskli bir iştir hava trafikçilik. Yüzlerce insanın bindiği uçakların kontrolünü ve havadaki uçakların idaresini sağlıyorsun biraz stresli anlayacağın. Maaşlarını ülkemiz şartlarında gayet iyi ama burada yazıp da arkadaşların moralini bozmak istemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eneshatipoglu -- 7 Aralık 2019; 18:52:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

Kpss den belli bir puan alabilirlerse DHMİ nın eğer kadro açtıysa başvuru yapıyorlar sonra tabi mülakat işi var oradan da başarılı çıkarlarsa 1.5 senelik eğitimleri var esenboğa havalimanında. Eğitim başladığında memurluğa hak kazandıkları için eğitim boyunca normal maaşlarının 3 de 2 sini alırlar. Eğitim alırken sürekli sınavlara tabi tutulurlar. 1.5 yıllık Eğitimin sonunda asıl sınavlar oluyor onu geçerse personel eksiği olan havalimanlarında veya diğer limanlarda hava trafikçi olarak çalışmaya başlarlar ama şunu söyleyeyim eğitimleri oldukça zordur ve çok iyi akıcı bir ingilizce gerekir.12/24 12/48 li nöbet sisteminde çalışırlar yani 1 gündüz 1 gece 2 gün istirahat. Gerçekten çok riskli bir iştir hava trafikçilik. Yüzlerce insanın bindiği uçakların kontrolünü ve havadaki uçakların idaresini sağlıyorsun biraz stresli anlayacağın. Maaşlarını ülkemiz şartlarında gayet iyi ama burada yazıp da arkadaşların moralini bozmak istemem

Alıntıları Göster
    AİM Memurları her 3 senede 1 sınava giriyorlarmış geçemezlerse atılıyorlarmış doğru mu ??

• quote:

AİM Memurları her 3 senede 1 sınava giriyorlarmış geçemezlerse atılıyorlarmış doğru mu ??

Alıntıları Göster
    Orasını bilmiyorum ama bildiğim atılmıyorlar. Yani eğitimden sonundaki asıl sınavdan başarılı olamazlarsa hava trafikçi değil normal düz dhmi memuru olarak görevlerine devam ediyorlar tabi daha düşük normal memur maaşı ile

• 
Sayfa: önceki 15741575157615771578
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.