Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1524. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15221523152415251526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sınavlar bana bir garip geldi sanki. Cumartesi sabah 4, cumartesi öğleden sonra 1, pazar sabah yok. Pazar ögleden sonra 4

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Katip3463 K kullanıcısına yanıt
    1.sınıfların standart sabah olması lazım sen 2.ya da 3.sınıf mısın hocam ?
  • altinbilek kullanıcısına yanıt
    Hocam ben DGS ile Lisans tamamlama yapıyorum dersler karışık benim. 1.sınıftan da ders var 4.sınıftanda.

hocam bir şey soracağım. ben de dgs düşünüyorum mezun olabilirsem ama 1. sınıftan ders asıl oluyor. benim bildiğim fark ders almadan 4 yıllığa tamamlıyorsun aöfte işletmede falan
  • dodofran D kullanıcısına yanıt
    Hocam bende senin gibi biliyordum.
    DGS ile geçiş yaptım. Bir çok dersten muaf oldum evet ancak 1.sınıftan almış olduğum derslerde var. Ortaya karışık oldu. Bütün sınıflardan ders aldım.

ben de açıktan 2 yıllıık okuyorum dgs ile gene açıktan işletme fakan yerleşirsek sıfır ders alarak direkt 3. sınıftan başlayabileceğimiz yazıyordu. umarım fazla değildir fark dersler.
  • dodofran D kullanıcısına yanıt
    Hayır çok fazla fark ders yok.
    Hiç görmediğim halde muaf olduğum bir sürü ders var. Pişman olmazsın mantıklı bir tercih olmuş senin için.

teşekkürler hocam cevaplar için. gerçi daha mezun olmadık ama kısmet bakalım artık.
  • solingen kullanıcısına yanıt
    Ben bugün aldım :XD O kadar çok mail atıp aramıştım ki artık ümidimi kesmiştim.Tak diye bu sabah mesaj geldi.Hemen gittim aldım ardından belediye otobüsü için indirimli öğrenci kartı aldım :XD
  • Sınavlarda başarılar herkese arkadaşlar :)

• Cümleten herkese başarılar sınavlarda.

• burada hiç çalısmadan 90,100 alan arkadaslar gıbı.bakalım bende kıtap acmadım 90,100 alcakmıyım
    forumda dalga gectıklerını dusunmuyorum,butun uyeler alaycı olcak degılya
    emınım calısmadan 90 alınıyor,bazıları 1 gun kala yok ozettı yok gecmıs soruya bakıp gecıyordu
  • Harç miktarı alınan ders sayısına göre değişiyor mu? Alttan alan tecrübeli arkadaşların cevabını bekliyorun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aydınayhan kullanıcısına yanıt
    çalışmadan öyle aldım diyen yalan söylüyordur nokta. işi ciddiye bindirdiler artık çıkmış soru 3-5 tane falan çıkıyor. tüm konuyu okuyup özetini falan çıkarman lazım. 2 haftadır çalışıyorum ben bile 90-100 beklemiyorum. 80 üstü alırsam öpüp başıma koyarım.
    işi ayrıntıya dökmüşler baya.
  • forumdakıler haklıymış çok kolaydı ya o kadar basıt sormuslarkı 15 dakıka bıle surmedı,forumdakıler dogru bılıyor.cok basıttı ya bır gun kala bıle calıssanız olurmus hı hı
  • Önceki yıllara ait geçme notlarını öğrenebileceğimiz bir yer yok mu ?

• sorular zorlaşıyor çok detaya giriyorlar sorular da öyle 1 gün çalışmayla filan 80-100 alınmaz kitabı iyi okumak lazım ama kitap da vermiyorlar!

• E-Kampüs'te her konu için "Alıştırmalar" diye bir seçenek olurdu,o konuyla ilgili sürekli değişen 10 soru oluyordu ben sürekli oradan çözerek çalışıyordum ama 2 konuda alıştırmalar kısmı yok ve bu ilkte değil.Acaba bunu bir yere bildirme gibi bir imkanımız var mı?
  • heryıl aynı problem
    cumartesı sabah sınav varken,gece 1 e kadar ders tekrarı sonra 2 de yatıs 5 de kalkıs cunku streste var uyku tutmama derken 4 saatlık uykuyla sınava gıdıs,kafa yorgun dalgın,ogle gecıp aksam olunca aksam 18.00 de uyku ve yatıs
    pazar gece 1.00 de uyanma sonra sabaha kadar oturmak uyku gelmemesı,sabah 7.00 de uykulu sınava gıtmek
    bu duzen hıc degısmedı,sımdı uyumam lazım uyku yok
    aksam 18.00 de uyudum dıye
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydınayhan

heryıl aynı problem
    cumartesı sabah sınav varken,gece 1 e kadar ders tekrarı sonra 2 de yatıs 5 de kalkıs cunku streste var uyku tutmama derken 4 saatlık uykuyla sınava gıdıs,kafa yorgun dalgın,ogle gecıp aksam olunca aksam 18.00 de uyku ve yatıs
    pazar gece 1.00 de uyanma sonra sabaha kadar oturmak uyku gelmemesı,sabah 7.00 de uykulu sınava gıtmek
    bu duzen hıc degısmedı,sımdı uyumam lazım uyku yok
    aksam 18.00 de uyudum dıye
    Bu neyin kafası?

• 
Sayfa: önceki 15221523152415251526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.