Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU..

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (5 Mobil) - 5 Masaüstü5 Mobil
32.816
Cevap
173
Favori
1.426.102
Tıklama
Popüler Konular listesinde 90. Sırada  bugün en iyi #9
Giriş
    1929 Mesaj

Edevletteki veya osymdeki fotoğrafı kullanabilirsin veya aklına neresi geliyorsa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    operator22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    130 Mesaj
    Ösym den DGS ile AÖF tercihi yapıp, ösym DGS Yerleştirme Sonucunda, İŞLETME FAKÜLTESİ - İŞLETME (AÇIKÖĞRETİM) bölümü gelmiş.

ÖSYM de "Yerleştirildiğiniz üniversiteye 21-27 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırmanız gerekmektedir." ibaresi var.

AÖF sitesinde 24-28 eylül tarihlerinde DGS kayıt tarihleri var.

24 eylül internet kaydı yapılmalı.

AÖF kaydı nasıl olacak şimdi ? DGS tercihi ile yerleştirme olmuş, AÖF ten tekrar kayıt mı yapılmalı?
    Aöf uluslararasi iliskilerde kayitliyim geçen yil bu zamanlar kayit olmustum(2.universite). Yani 3.dönemim olacak, pazartesi harç parasi yatirdiktan sonra mi ders sececegim? Nasil oluyor aydinlatan olursa sevinirim? Az once sisteme girdim ders secme gibi bir sekme yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acebi -- 22 Eylül 2018; 11:55:47 >
  • Yüzbaşı
    514 Mesaj

Hocam 24 - 28 Eylül arasında internet üzerinden kayıt yapıp gerekli ücreti yatirdiktan sonra bir AÖF bürosuna gerekli evrakları teslim edip kaydınızı tamamlamaniz gerekiyor. DGS için kayıt işlemleri bu şekilde oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    OzBuBa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    2887 Mesaj
    Henüz açılmadı
    |
    |

Orijinalden alıntı: acebi

kayit yenileyebilen var mi? saat 10 oldu hala acilmadi???
    Bunlar iş mi yapar dgs de halen açılmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: acebi

Aöf uluslararasi iliskilerde kayitliyim geçen yil bu zamanlar kayit olmustum(2.universite). Yani 3.dönemim olacak, pazartesi harç parasi yatirdiktan sonra mi ders sececegim? Nasil oluyor aydinlatan olursa sevinirim? Az once sisteme girdim ders secme gibi bir sekme yok.
    Sistemde sorun var sanırım veya daha açılmadı kimse giremiyor önce ders seçiyorsun daha sonra çıkan ücrete göre parayı yatırıyorsun
    |
    |
    |
    |
    TÜRK VERGİ SİSTEMİ ( Yarıyıl Değişikliği - 7. yarıyıldan 3. yarıyıla alındı )
    5,0
    MU
    Muaf / Sorumlu Değil

Ders durum sayfasında hiç kırmızı yok şimdi ama teknik bilmem ne bir şeyler yazmışlar

Güz Dönemi Kayıt Yenileme İşlemleri 25 Ekim Salı Günü BaşlayacakEklenme Tarihi: 24 Eylül 2018
    2018-2019 Öğretim Yılında Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sisteminde birçok bölümün ders programı yenilendi. 17 lisans ve 12 önlisansın programlarında 353 ders intibakı yapıldı. Programlardaki güncellemeler bazı derslerin döneminin değişmesi, kaldırılması ya da yeni ders olarak eklenmesi şeklinde yapılmıştır.

Bu değişikliklerle yapılan ders intibaklarının bilgi işlem ortamında teknik işlemlerinin devam etmesi nedeniyle Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Güz Dönemi Kayıt Yenileme işlemlerihttps://aof.anadolu.edu.tr adresinin Ders Seçimi (Ekle/Sil Otomasyonu) bölümünden 25 Ekim 2018 Salı günü başlayacaktır.

umutlanmayayım diyorum ama mezun olma şansım var mı ders kaldırılmamış yarıyılı değişmiş of mezun olsam ne iyi olurdu şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zenyxia -- 24 Eylül 2018; 11:50:26 >

• Binbaşı
    1973 Mesaj

Aynı durumda olan bir tanidigim var bakalim ne olcak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Zenyxia

#1 Fernando Muslera #2 Şener Özbayraklı #3 Emre Taşdemir #5 Ahmet Çalık #6 Jean Michaël Seri #7 Adem Büyük #8 Selçuk İnan #9 Radamel Falcao #10 Younes Belhanda #11 Ryan Babel #14 Martin Linnes #16 Gökay Güney #17 Yunus Akgün #19 Ömer Bayram #20 Emre Akbaba #21 Jimmy Durmaz #22 Mariano Ferreira #23 Florin Andone #26 Mustafa Kapı #27 Christian Luyindama #30 Atalay Babacan #34 Okan Koçuk #36 Marcelo Saracchi #41 Erencan Yardımcı #45 Marcão Teixeira #70 Henry Onyekuru #89 Sofiane Feghouli #92 Steven Nzonzi #97 Emre Mor #99 Mario Lemina
    Fatih Terim

• Teğmen
    110 Mesaj

Yarina ertelenmis. https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim/aof-duyurular/guz-donemi-kayit-yenileme-islemleri-25-eylul-sali-gunu-baslayacak-1537778611

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acebi -- 24 Eylül 2018; 12:28:47 >
    |
    |
    ReflexAction kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1141 Mesaj

Bende konaklama okuyorum temmuzdaki 3 ders sınavından 2 derse girip performans kariyer yönetimi dersinden kalmıştım şimdi bende baktım geçtiğim önceki 4 tane derste değişiklik olmuş fakat bu kaldıgım dersin yanında hiçbir şey yazmıyor. Galiba o şans bize vurmayacak hayırlısı olsun bari bu bir dersi de vereyimde mezun olayım artık 5.seneme girdim

Bu arada geçen seneki gibi gene bürolara yenileme için bir önceki okulun transkıribini ya da diploma fotokopisini götürmemiz şart mı bilen var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eneshatipoglu -- 24 Eylül 2018; 13:24:7 >
    |
    |
    Zenyxia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2887 Mesaj
    Vay arkadaş, yarına atmak nedir. neyi beceremediler...
    |
    |

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

Bende konaklama okuyorum temmuzdaki 3 ders sınavından 2 derse girip performans kariyer yönetimi dersinden kalmıştım şimdi bende baktım geçtiğim önceki 4 tane derste değişiklik olmuş fakat bu kaldıgım dersin yanında hiçbir şey yazmıyor. Galiba o şans bize vurmayacak hayırlısı olsun bari bu bir dersi de vereyimde mezun olayım artık 5.seneme girdim

Bu arada geçen seneki gibi gene bürolara yenileme için bir önceki okulun transkıribini ya da diploma fotokopisini götürmemiz şart mı bilen var mı
    Transkrip şart. Diplomanın aslınıda görüyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1776 Mesaj
    2 cı unuversıte olayı nedır

ben su an ısletme 2 cı sınıftayım..su an ıktısata kayıt olabılıyormuyum..sınavlar hafta sonu çakışmazmı

Geçen sene e devletten götürdüğüm belgeyi kabul etmişlerdi bu sene de götürmem lazım mı?az önce ders seçimi yaptım iş sadece paraya kaldı parayı yatırdığım anda işlemler tamamlanacak galiba. Bir kereye mahsus muydu geçen sene o zaman verdiğimiz belge

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eneshatipoglu -- 25 Eylül 2018; 10:57:25 >
    |
    |
    DG00 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Sohbet
Canlı Tv izle
Media Sözlük
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.