Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1472. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14701471147214731474
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teyfik Sikret

1 tane 25 aldığım ders var. bir tane de 45. bu ikisinden korkuyorum. bilgisayardan da 85 almıştım ama baya zor geldi konular. ilk sınav sonucu nedeniyle bi rahatlama var. kaç almam gerekli bunlardan bilen var mı
    çan sistemi olduğundan şunu alman gerek diyemeyiz ama zor dersler den bazen 30 üstü ortalama ile CC alınır.Bu sisinle sınava girenlerin başarısına bağlı. Başka bir yol ise koşullu geçersiniz not ortalamasını 2.00 yaparsanız o yüzden TBT den 85 almışsınız eğer finaldede yüksek not alırsanız bu dersden not ortalamanızı yüksek tutar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xlarge kullanıcısına yanıt
    Valla ben çanı unutmuştum he. 30 olsun ortalama gerisi umrumda değil kafasındaydım. Hatırlatmasan iyiydi

• çan bazen büyük avantaj sağlar bazende büyük dezavantaj

• hersene oldugu gıbı yıne kaldım sınava gırmıcem
  • Bu sefer boş bırakıp her şıktan 4 tane kuralını uyguladım. Umarım kaldığım dersten geçerim de kayıt yenilerim. Kalmam durumunda kayıt yenilemem daha

• son yıllarda dikkatimi çeken bir durum aof de doğru şıklar D ve B cok

• Xlarge kullanıcısına yanıt
    Aynen b çok fazla işaretlemiştim başta. İlk 10 sorunun 8'i b gibiydi. Hepsi de aşırı mantıklıydı ki sonra bir şekilde düzelttim

• 11 soru işareledim 9 boş kaldı bi derste. sonra 11 sorudan hiçbirini d işaretlemediğimi fark ettim. ben de kalan 9 soruyu d salladım acaba doğru mu yaptım. kendi yaptıklarımdan bir iki tane d çıksa salladıklarımdan 2 d çıksa bile yeter. çünkü 2 doğru 7 yanlış olsa bile 0.25 net kardayım. ama 1 doğru 8 yanlış çıkarsa zarardayım.
  • - nete düşme var mı?Yani 0 doğru 20 yanlış olsa ne oluyor?
  • modern sosyoloji tarihi soruları aşırı zordu. kişi ve eser sormuşlar tüm sorularda
  • Bilerek zor sormuşlar son senemiz yapmayın bari şimdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. Sınıfı ders bırakmadan atlattım hayırlısıyla. Herkese başarılar. Seneye sınavlara öğlen 2'de girecek olmam sevindiriyor şimdiden.

• Ohh be bu yıl sezon eziyet işkence artık neyse bitti. Dizilerime oyunlarima dönebilirim
    Herkese geçmiş olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

1. Sınıfı ders bırakmadan atlattım hayırlısıyla. Herkese başarılar. Seneye sınavlara öğlen 2'de girecek olmam sevindiriyor şimdiden.
    Nerden biliyorsun 2 de gireceğini

• quote:

Orijinalden alıntı: Trebonianus

Nerden biliyorsun 2 de gireceğini

Alıntıları Göster
    2. sınıflar 2 de giriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

2. sınıflar 2 de giriyor.

Alıntıları Göster
    anladım benım 7ders kaldı 1 donem kayıt uzatmamıstım bu sene bıtecektı kısmet degılmıs seneye artık
  • Bir tane ders hariç hepsi çok güzel geçti. Umarım ondan da geçerim de kayıt yenilerim yoksa uğraşamam daha . 25 almıştım vizede kaç almam gerek finalde? 35 galiba doğru mu

• 33 alırsan şartlı geçiyorsun

• LİUX kullanıcısına yanıt
    Hadi bakalım geçelim de şartlı şartsız hiç farketmez yeter ki seneye aynı dersi almayayım gene

• 
Sayfa: önceki 14701471147214731474
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.