Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1427. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14251426142714281429
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gaara34

quote:

sabah baktım ders - ekle sil kısmı bu şekilde

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU..

gittim büroya e-devletten çıkardığım belge ve transkriptle, bürodaki görevli arkadaşa sordum neden bu belgeyi şimdi istiyorsunuz üç senedir öğrencinizim. bizde bilmiyoruz neden istediklerini diyor.

aldığım hatayı söyledim, ders ekle sil yapamıyorum dedim. sistemde zaten mezuniyet diploma notunuz gözüküyor. sizden neden istediler bizde bilmiyoruz herkese yollamışlar saçma saçma iş yapmışlar diyor.

e dedim ne olacak bu hata? aralıklala deneyin, sizin not ortalamanız zaten bilmem kaç senesinde girilmiş bizim yapabileceğimiz bir şey yok dedi...

anlayacağınız boşu boşuna büraya gittim. ve hala ders ekle sil işlemi yapamıyorum. bürolar olaydan bir haber.

arayıp söveceğim ama telefonları çalmıyor bile ( 0850 200 46 10 )

yapacağınız işi seveyim AÖF.

gün içerisinde bahsettiğim numaradan iki kez arayıp görüşmeyi başardım.

bu durumu anlatıp halen ders ekle sil yapamadığımı söyledim. ikisinde de görüştüğüm arkadaşlar yoğunluktan falandır dedi.

dedim büroya götürdük not ortalaması kağıdı hiç bir şey yapmadılar, sistemde bu bilginin olduğunu söylediler

ses yok... sonra ortalama hesaplama falan dedi sıkmaya başladı gene.

velhasıl koca bir gün geçti hala ders ekle sil kısmında aynı şey yazıyor.

BENDE SIMDI E DEVLETTEN MEZUN BELGESINI GOTURDUM VERDIM 24 SAAT SONRA KAYIT ISLEMLERINI YAPABILIRSINIZ DEDILER.

• Ben ikinci üniversite kapsamında üye oldum. Katkı payı almadılar hayret verici bir olay.

2017 - 2018 Öğretim Yılı Güz Dönemi Öğrenim Gideri 294,44 TL

ödedim

2017 - 2018 Öğretim Yılı Güz Dönemi Katkı Payı

0 TL yazıyor.

Böyle olan var mı aranızda? Gerçi 35 lira 35 liradır

Edit: 2.senem bu.

Edit 2: 10 ders seçtim bu arada
  • Ya beyler biri cevaplarsa sevinirim 5 tane ders ekledim kayıt yenilemede döküm sayfasında 2017 2018 alacagınız dersler de 5 ders gözüküyor toplam 5 ders almıcam dimi bu dönemki dersler de var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydınayhan -- 26 Eylül 2017; 18:33:4 >
  • Arkadaşlar ben dgs üzerinden kayıt olmuştum. Aöfün Ana ekranında 35 lira yazıyor. Kimisi 300 tl den bahşetmiş. Durum nedir ?

• ATM den ödemeyi yaptım hatırladığım kadarı ile anlatıyorum giriş tuşuna bastıktan sonra ödemelere basıyorsunuz ardından üniversite ödemeleri diye çıkıyor zaten ona bastıktan sonra anlaşmalı kurumlara basıyorsunuz sonra sizden üniversitenin olduğu şehrin plaka kodunu istiyor 26 yazıyorsunuz (eskişehir) ardından tc falan istiyor ödemeniz çıkıyor ekrana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

ATM den ödemeyi yaptım hatırladığım kadarı ile anlatıyorum giriş tuşuna bastıktan sonra ödemelere basıyorsunuz ardından üniversite ödemeleri diye çıkıyor zaten ona bastıktan sonra anlaşmalı kurumlara basıyorsunuz sonra sizden üniversitenin olduğu şehrin plaka kodunu istiyor 26 yazıyorsunuz (eskişehir) ardından tc falan istiyor ödemeniz çıkıyor ekrana.

sagol
    il koduna kendı ılımı gırdım demek ondan olmuyormus
  • Yaptıkları çok salak ve saçma bişey. Zaten bu ders kayıt olayı mesaj gelenlerin bazılarında direk oluyormuş, belgesini götürenlerin bazılarında da olmuyormuş ders kayıt yeri. Çok saçma. Bence bu olay yüzünden çoğu kişi ders kayıdını yapıp parayı ödeyemez. Bir kaç gün sonra baktılar ders kayıt yapan çok az bu sistemi belki değiştirebilirler
  • ilk üniversitem aöf 2.üniversitem marmara,hali hazırda marmara 2. oldugu için onun harcını ödüyorum fakat aöf bu dönem 35.5 tl harç cıkarmış ekstra 2 üniversite okuduğum için. bunu nasıl iptal ettireceğiz başına gelen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

ilk üniversitem aöf 2.üniversitem marmara,hali hazırda marmara 2. oldugu için onun harcını ödüyorum fakat aöf bu dönem 35.5 tl harç cıkarmış ekstra 2 üniversite okuduğum için. bunu nasıl iptal ettireceğiz başına gelen var mı?

Birkaç gün sonra gözükmez o ödeme. Eğer ödersen de daha sonra iade ediyorlar, ben de öyle oldu 1 kere.
  • Beyler bir yardım nolur. Şimdi ders seçtim 8 tane hepsini aynı güne denk getirmek istiyorum. Veya c.tesi sabah diğeri pazar öğlen olsun. Çünkü sıkıldım hem c.tesi hem pazar 4 defa sabah öğlen git gel. Çıkmış soru kitapçığı arıyorum bulamıyorum ona göre seçicem ama nereden bulabiliriz sınav soru kitapçıklarını ?
  • 225 lira ödüyordum şimdi hiç ders eklemeden 275.50 çıkıyor. Tüm dersleri eklediğimde 310.50 çıktı. Bu resmen soygun. Kayıt falan yenilemiyorum zaten bir halta yaradığı yok. İkinci üniversite okuyorsanız hiç bulaşmayın.
  • 310tl kayıt yenileme 320tl de eskiden borç varmış oldu 630tl kayıt yenilemesem mi acaba,
  • transcripti şubeye verdim hala giriş de hata veriyor :/
  • Arkadaşlar detayli kalan dersler geçen dersler bölümüne giremiyorum. Bu resime göre 2018 - 2019 döneme ders kalicak mi? Altı yıldır okuyorum da :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aydınayhan kullanıcısına yanıt
    Hocam ben mi yanlış hatirliyorum. Vakıf bankta olacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben ikinci üniversite kapsamında üye oldum. Katkı payı almadılar hayret verici bir olay.

2017 - 2018 Öğretim Yılı Güz Dönemi Öğrenim Gideri 294,44 TL

ödedim

2017 - 2018 Öğretim Yılı Güz Dönemi Katkı Payı

0 TL yazıyor.

Böyle olan var mı aranızda? Gerçi 35 lira 35 liradır

Edit: 2.senem bu.

Edit 2: 10 ders seçtim bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: 34sem

Hocam ben mi yanlış hatirliyorum. Vakıf bankta olacak.

hersene değişiyor,ders secınce en sonda 300 tl öde su bankaya diyor
  • *****geçen sene kpss ye girecegım zaman,sınava basvuru yapamadım.sistemde 2 yıllık mezun okulum görünmüyordu

unuversıte ogrencı ıslerıne gıdıp,merkezi sısteme okulu kaydettırdım.bunun ıcın dıplomamı götürdüm ve not ortalamamıda sısteme gırdıler

ıkı gun bekle okulun bilgi işlemı onaylasın dedıler...ogrencı ıslerıne herkesmı gelıyor dedım evet dedı..amac ne dedım

feto olayından dolayı sahte diplomaları engellemekmıs..yanı okuyan dıploma alan kısıler,dıplomayı gerı goturup,bılgı ıslemde okuduguna daır yıl yıl ders dokumu vs bakıyorlar

bunu gecen sene kpss ıcın yaptıgımdan dolayı,ankara merkezi sıstemde kayıtlı

yani bu aöf de dıploma ıstemedıler..para yatırdım aktif oldum.şükür
  • quote:

quote:

sabah baktım ders - ekle sil kısmı bu şekilde

gittim büroya e-devletten çıkardığım belge ve transkriptle, bürodaki görevli arkadaşa sordum neden bu belgeyi şimdi istiyorsunuz üç senedir öğrencinizim. bizde bilmiyoruz neden istediklerini diyor.

aldığım hatayı söyledim, ders ekle sil yapamıyorum dedim. sistemde zaten mezuniyet diploma notunuz gözüküyor. sizden neden istediler bizde bilmiyoruz herkese yollamışlar saçma saçma iş yapmışlar diyor.

e dedim ne olacak bu hata? aralıklala deneyin, sizin not ortalamanız zaten bilmem kaç senesinde girilmiş bizim yapabileceğimiz bir şey yok dedi...

anlayacağınız boşu boşuna büraya gittim. ve hala ders ekle sil işlemi yapamıyorum. bürolar olaydan bir haber.

arayıp söveceğim ama telefonları çalmıyor bile ( 0850 200 46 10 )

yapacağınız işi seveyim AÖF.

gün içerisinde bahsettiğim numaradan iki kez arayıp görüşmeyi başardım.

bu durumu anlatıp halen ders ekle sil yapamadığımı söyledim. ikisinde de görüştüğüm arkadaşlar yoğunluktan falandır dedi.

dedim büroya götürdük not ortalaması kağıdı hiç bir şey yapmadılar, sistemde bu bilginin olduğunu söylediler

ses yok... sonra ortalama hesaplama falan dedi sıkmaya başladı gene.

velhasıl koca bir gün geçti hala ders ekle sil kısmında aynı şey yazıyor.

Bende aynı durumdayım. Sizde düzelme oldu mu ?

• 
Sayfa: önceki 14251426142714281429
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.