Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1426. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14241425142614271428
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kayıt yenileme yaptım şimdi dersleri ekledim parayı ödedim. Öğrenci durumu aktif yazıyor.

Dün mesaj gelmişti not ortalamasını vermeden kayıt yaptıramazsınız diye.

Daha büroya gitmemiştim acaba gitmeme gerek var mı 45 dakika yol gidecem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 26 Eylül 2017; 12:45:28 >
  • Ben büroya gidip not ortalamamı gösteren belgeyi verdim ama hala giriş de
    Dikey geçiş/lisans tamamlama kapsamında kayıt yaptırdığınız ve Fakültemiz kayıtlarında önlisans mezuniyetinize ait genel not ortalaması bilginiz olmadığından KAYIT YENİLEME (DERS SEÇİMİ(EKLE/SİL)) İŞLEMİ YAPAMAYACAKSINIZ. Önlisans mezuniyetinize ait genel not ortalaması bilgisi bulunan Öğrenim Durum Belgeniz veya Not Durum Belgeniz(Transkript) ile birlikte AÖF bürolarına başvurmanız gerekmektedir. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Eğitim - Öğretim ve Sınav Yönetmeliğinin 15 - (4) maddesi; (Değişik:RG - 5 / 9 / 2017 - 30171).
    Giriş ekranına dönmek için tıklayınız.

diyor önce ders sonra para değil miydi sistem mi değişti ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patria o Muerte

dersler görünmüyor hocam sistemde.

Halla halla,ben dersleri seçip parayı yatırmadığım halde bu dönemki alacağım dersler göründü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AVB44

Ben büroya gidip not ortalamamı gösteren belgeyi verdim ama hala giriş de
    Dikey geçiş/lisans tamamlama kapsamında kayıt yaptırdığınız ve Fakültemiz kayıtlarında önlisans mezuniyetinize ait genel not ortalaması bilginiz olmadığından KAYIT YENİLEME (DERS SEÇİMİ(EKLE/SİL)) İŞLEMİ YAPAMAYACAKSINIZ. Önlisans mezuniyetinize ait genel not ortalaması bilgisi bulunan Öğrenim Durum Belgeniz veya Not Durum Belgeniz(Transkript) ile birlikte AÖF bürolarına başvurmanız gerekmektedir. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Eğitim - Öğretim ve Sınav Yönetmeliğinin 15 - (4) maddesi; (Değişik:RG - 5 / 9 / 2017 - 30171).

Hocam merhaba hangi belgeyi götürdün büroya e devlleten alınan mezun belgesınımı yoksa transkriptimi götürdün ?

• quote:

Orijinalden alıntı: chncskn

quote:

Hocam merhaba hangi belgeyi götürdün büroya e devlleten alınan mezun belgesınımı yoksa transkriptimi götürdün ?

e-devletden ögrenci belgesi götürdüm gerçi transcripti orda sisteme yüklediğini söyledi şimdi giriş yaptim hata veriyor yoğunlukdan mı acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

quote:

Orijinalden alıntı: Patria o Muerte

dersler görünmüyor hocam sistemde.

Halla halla,ben dersleri seçip parayı yatırmadığım halde bu dönemki alacağım dersler göründü.

konuyla alakasız ama o 2 cümle nedir baştaki yapma gözünü seveyim.
  • quote:

quote:

quote:

e-devletden ögrenci belgesi götürdüm gerçi transcripti orda sisteme yüklediğini söyledi şimdi giriş yaptim hata veriyor yoğunlukdan mı acaba ?

sadece e devletten aldıgın belgeyı goturdun traskripti onlar yükledı nasıl oluyormus o yukleme nerden almıslar o belgeyı ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

sadece e devletten aldıgın belgeyı goturdun traskripti onlar yükledı nasıl oluyormus o yukleme nerden almıslar o belgeyı ?

Valla bilmiyorum traskripti de bana verdi anlamadım herhalde yapamadı : )

• ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    sen de bu sene mi kayıt yaptın aöf'ye yoksa eski kayıt mısın ?
  • Patria o Muerte kullanıcısına yanıt
    Yok eski öğrenciyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    o zaman ben yeni öğrenci olduğum için daha dersler çıkmamış olabilir.
  • ziraat kartsız giris para yatırmayı tarif edermisiniz..

atm ye gittim cok sıra var 15 kisi

zaten 2 yanyana atm den birini yaslı amca 20 dakikadır daktilo yazıyor

yandaki atm den 7 kisi yatırdı gitti.amca hala orda..

ben dort kez giris yaptım olmuyor...

egitim sınav yurtici....olmuyor

devlet odemesi...olmuyor

biryerde aof buldum ondada 30 tl fark odemesi yazıyor...yok olmuyor

menu nasıl

• kayıt yapabilenlerin belge götürmesine gerek yok sanırım ?
  • isleri yapip yine bankaya geldim

nasil yatirilir diyen yok.galiba sonraya kaldi

• dersleri seçtim ödemeyi yaptım kaydımı yeniledim belge götürmeye gerek var mı ? kayıt bilgisinde aktif yazıyor
  • Soygun var Soygun ! 300 TL kayıt yenileme bedeli bu ülkede eğitim bile lüks oldu artık
  • Merhaba,

Ben şimdi ne kadar ders seçersem seçeyim ff olmayan derslerden geçebilir miyim. Yani dönem ortalaması etkiliyor mu. Ona göre ders seçeceğim de. Teşekkürler.
  • ziraat bankasına gittik,kartsız işlem yapıcaz...

giriş----türkçe----ödeme işlemleri----eğitim ödemeleri------ünüversite ödemesi-----

ünüversite adlarında aöf yada anadolu ünüversitesi görmedim,gören varmı...acaba atm demi sorun var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

sabah baktım ders - ekle sil kısmı bu şekilde

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU..

gittim büroya e-devletten çıkardığım belge ve transkriptle, bürodaki görevli arkadaşa sordum neden bu belgeyi şimdi istiyorsunuz üç senedir öğrencinizim. bizde bilmiyoruz neden istediklerini diyor.

aldığım hatayı söyledim, ders ekle sil yapamıyorum dedim. sistemde zaten mezuniyet diploma notunuz gözüküyor. sizden neden istediler bizde bilmiyoruz herkese yollamışlar saçma saçma iş yapmışlar diyor.

e dedim ne olacak bu hata? aralıklala deneyin, sizin not ortalamanız zaten bilmem kaç senesinde girilmiş bizim yapabileceğimiz bir şey yok dedi...

anlayacağınız boşu boşuna büraya gittim. ve hala ders ekle sil işlemi yapamıyorum. bürolar olaydan bir haber.

arayıp söveceğim ama telefonları çalmıyor bile ( 0850 200 46 10 )

yapacağınız işi seveyim AÖF.

gün içerisinde bahsettiğim numaradan iki kez arayıp görüşmeyi başardım.

bu durumu anlatıp halen ders ekle sil yapamadığımı söyledim. ikisinde de görüştüğüm arkadaşlar yoğunluktan falandır dedi.

dedim büroya götürdük not ortalaması kağıdı hiç bir şey yapmadılar, sistemde bu bilginin olduğunu söylediler

ses yok... sonra ortalama hesaplama falan dedi sıkmaya başladı gene.

velhasıl koca bir gün geçti hala ders ekle sil kısmında aynı şey yazıyor.

• beyler belirttiğiniz mesaj banada gelmişti dün. bugün kayıdımı yeniledim ücretimi yatırdım. telefonla aradım böyle böyle bir evrak gelmesi gerekiyor diye mesaj geldi diye. Eğer kayıdınızı yenilediyseniz sorun yok dedi telefondaki görevli. mesaj genel olarak herkese gittiğinden sizlik bir durum yok dedi.
  • 
Sayfa: önceki 14241425142614271428
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.