Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
31.915
Cevap
151
Favori
1.370.128
Tıklama
Giriş
    1416 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    tiempold

pazartesi burolardan kayit yaptirabiliyor muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Az önce ulaşmayı başardım. Maalesef yeni bir af çıkmadan dönme şansı yokmuş. Üzüntü verici bir durum.
    |
    |
    demiraliatilgan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaslar yarin mi yoksa pzt mi son gun?

|
    |

Orijinalden alıntı: demiraliatilgan

Az önce ulaşmayı başardım. Maalesef yeni bir af çıkmadan dönme şansı yokmuş. Üzüntü verici bir durum.

rica ederim.

adınıza üzüldüm. umarım yakın zamanda af çıkarda okulu tamamlarsınız.
    |
    |
    İlk tercihim İşletme ama aklımda uluslararası ilişkilerde var ve yeni açılan uluslararası ticaret yönetimi bölümüde var sizce işletme yerine Uluslararası ilişkiler yazılır mı okuması zor mu yardımcı olur musunuz ?
    |
    |

Aöf'den Harvard'a geçmiş yapmayı düşünüyorum bir sıkıntı olur mu
    |
    |

Birde sorumlu olduğum dersler arasında İngilizce olmasına karşın İngilizce kitabı vermediler. Gerek yok zaten İngilizce biliyorum ama olsun yani :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pyrrhos -- 22 Eylül 2017; 23:29:50 >
    |
    |

iktisat

Kamu Yönetimi

Maliye

Uluslararası ilişkiler

işletme

Konaklama işletmeciliğ

matematiğim yoktur beyler hangi bölümü daha rahat bitirebilirim açıköğretimde

Konaklama işletmeciliği
    |
    |
    YuriBoyaka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

kayit yenileme ne zaman?

hangi adinlari takip edicem?

bilgisi olan var mi?

|
    |
    Beyler kayıt yenileme ile ilgili güz döneminde kayıt yenileyebilmeniz için aöf bürosuna önlisans GNO ortalamanızı gösteren belgenizi teslim etmeniz gerekmektedir. 2 senedir böyle bir şey olmadı geldimi herkese
    MSI Z370 Gaming M5 - Core i7 8700k - Corsair H60 Liquid CPU Cooler - Corsair Vengeance 16GB (2x8GB) DDR4 3200Mhz - Kingston 120GB V300 SSD - Crucial MX300 750GB SSD - EVGA RTX 2070 SUPER XC GAMING - EVGA SuperNOVA 650W G3 Fully Modular - Dualshock 4 Controller - Corsair K70 MX Brown RGB Led- Logitech G502 Proteus Spectrum RGB Gaming Mouse - Corsair Gaming MM300 Anti-Fray Cloth Gaming Mouse Pad - Hyperx Cloud II 7.1 Headset - LG 27GL850 27' Nano IPS 1440p 1ms - Carbide Series® 400C Mid-Tower Case - Logitech 5.1 X540 Surround Sound Speakers
    ..
  • Yarbay
    4866 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

Beyler kayıt yenileme ile ilgili güz döneminde kayıt yenileyebilmeniz için aöf bürosuna önlisans GNO ortalamanızı gösteren belgenizi teslim etmeniz gerekmektedir. 2 senedir böyle bir şey olmadı geldimi herkese

bende bunu yazmak için girdim konuya banada geldi son dakika olcak iş mi bu
    |
    |

MSI B150M Bazooka | Intel Core i5 6500 | MSI Nvidia GeForce GTX1660 Ti | CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance | Kingston 120GB SSD | WD 1TB HDD | Zalman Z3 Plus 600W | BenQ GL2460HM | LOGITECH Z506 5.1 SURROUND | SteelSeries Rival 310 | RAMPAGE DLK-5115 | Logitech G29 & Shifter | Beats Solo3 Wireless - Break Blue
    Steam PSN TvTime
  • Teğmen
    194 Mesaj

5 sene önce mezun olduğum önlisansımdan nasıl bu belgeyi elde edeceksem. Zaten diploma verilmedi mi ?

|
    |
    ReflexAction kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"Güz döneminde kayit yenileyebilmeniz için AÖF bürosunu önlisans mezuniyetinize ait Genel Not ortalamanızı gösteren belgenizi teslim etmeniz gerekmektedir" şeklinde bir mesaj geldi az önce.

Geçen senelerde böyle bir saçmalık yoktu. Efendi gibi ödememizi kredi kartı ile yapıp ders seçiyorduk.

Durum hakkında detaylı bir bilgi, açıklama var mı? Neden böyle bir olaya geçtiler, şüphelendikleri çakma belgeler, mezunlar mı var.
    Yanlış mesaj olsun lütfen sistemlerinde gözük müyor mu bu? Aöfü arayıp öğrenmek lazım.

|
    |

harbiden bu nedir ki yarın başlıyor kayıtlar siteden ders ekle yapacakmıyız ücreti yatırcakmıyız yazmamışlar hiç
    |
    |
    Daniel Faraday kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Gaara34

Bahsedilen mesaj bana da geldi;

"Güz döneminde kayit yenileyebilmeniz için AÖF bürosunu önlisans mezuniyetinize ait Genel Not ortalamanızı gösteren belgenizi teslim etmeniz gerekmektedir" şeklinde bir mesaj geldi az önce.

Geçen senelerde böyle bir saçmalık yoktu. Efendi gibi ödememizi kredi kartı ile yapıp ders seçiyorduk.

Durum hakkında detaylı bir bilgi, açıklama var mı? Neden böyle bir olaya geçtiler, şüphelendikleri çakma belgeler, mezunlar mı var.

bende öylebirşey yok

bazı kişilerin feto olayına karışmasından şüphelendikleri zaman isyiyorlar.akrabalarında fetocu çıkmış olması lazım
    nıye 250 tl ıstıyorlarki
    |
    |
Bey Azura
son dakika
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.