Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1410. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14081409141014111412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.Scaletta

Finansal tablolar analizi dersine giren arkadaşlar yorum yapabilir mi ?
    Ben girdim fakat ne geçmiş yıllara ait bir sınav sorusu gördüm ne de sade düz sorular bana biraz kastırılmış gibi geldi..

Bakalım sonuçlar ne olacak?Gerçi önemli olan finaller Vize %30 Final %70.Ama vizenin katkısı hiçe atılamaz.

Özellikle Yanlışların dogruları 4'te 1 oranında götürmesi.4 yanlış bir doğruyu götürür degil.4 yanlış yapmakla 5/6/7 yanlış yapmak farklı sonuçlar dogurabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkyb

Sınavlara katılım cidden çok düşmüş. Sınıfın yarısından çoğu gelmemişti genelde.

bende girmedim
    eskıden hepsını c yapar 22 puan alır fınalde calısırdım
    sımdı hepsını c yapsamda 0 gelıyor o yuzden gıtmedım bu senede kaldım

komsu cocuk sabah gıttı bende evdekılerı kandırıp pıknıge gıttım.cocuga sordum 20 sorunun 10 tanesı kelıme doldurma dedı
    bu orgundende zor oldu orgunde 0 alsanda hoca 50 verıp gecırıyor bırde kopya bazen serbest oluyor bırde nerden soru cıkcak dıyorlardı
  • Bu konunun hala güncel ve kullanılıyor olması beni çok mutlu etti.
    Haziran-2016'da Dış Ticaret'ten mezun oldum ve henüz diplomamı almadım. Kişinin kendisinin gitmesi gerektiği için bir çalışan olarak bir türlü ayarlayamadım işte. Biraz önce aradım, bağlı olduğunuz büro ile görüşemiyorsunuz çağrı merkezi de hala diplomamın şubede olup olmadığını göremedi. Bakalım ayarlayıp yeni mezunlar gelmeden diplomamı almaya çalışacağım :)

4 yanlış 1 doğruyu götürüyor uygulamasından son anda kurtulan biri olarak inanılmaz mutluyum. Bir bölüm daha okumak benim için cesaret işiydi, bittikten sonra iyi ki diyorum tabii :) okuduğum bölüm şu an çalıştığım işe bir etkide bulunmadı. Pozisyon aynı, yaptığım iş aynı. Umarım bu sene emeklerinizin karşılığını alırsınız

• Ne işinde çalışıyorsunuz hocam, okuduğunuz bölümle bağlantılı bir işiniz mi var?
  • Ráise kullanıcısına yanıt
    İlk okuduğum bölüm İşletme idi. O zamanlar çok iyi denk gelmişti, tam bu bölümü okumaya başladığım sırada aynı anda bir şirkette çalışmaya başladım. İhracat şirketiydi. Tabii ilk iş deneyimi olduğu için hemen hemen her (kaba bir tabir olacak) ayak işini yaptırdılar. Mezun olup diplomayı aldım, baktım hala aynı işleri yapıyorum. Kısmet de tabii bu işler yabancı kökenli bir firmada iş buldum (ingilizcem yok denecek kadar az)ilk işe başladığım bu şirketteki durumumla şimdiki durum iş açısından baya farklı, çığır açtı. Maaşı aman aman bol bol diyemem, şikayetlerim var tabii. (benden az iş yapıp da benden fazla alanlar gibi) Çok şükür, yan hakları iyi. İşi de seviyorum, memnunum da. Yaptığım iş işletme bölümü ile alakalı, evet. Dış Ticaret ile bir ilgisi yok :) Onu da okumuş bulunduk.

Allah herkesin gönlüne göre versin. Bu zamanda her şey zor. Bir de biraz daha ilgim olsaydı da ingilizce öğrenebilseydim. O zaman daha farklı olurdu diye düşünüyorum kesinlikle. Hiç isteğim yok ama sadece mecburiyetten..

• Uluslararası ilişkilere kayıtlıyım şuan ancak farklı bir bölümün kitaplarına ulaşabilmem mümkün mü ?

Bölüm değiştirmeyi planlıyorum, geçmeden önce bölümün PDFlerine bakayım demiştim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lara_croft

Bu konunun hala güncel ve kullanılıyor olması beni çok mutlu etti.
    Haziran-2016'da Dış Ticaret'ten mezun oldum ve henüz diplomamı almadım. Kişinin kendisinin gitmesi gerektiği için bir çalışan olarak bir türlü ayarlayamadım işte. Biraz önce aradım, bağlı olduğunuz büro ile görüşemiyorsunuz çağrı merkezi de hala diplomamın şubede olup olmadığını göremedi. Bakalım ayarlayıp yeni mezunlar gelmeden diplomamı almaya çalışacağım :)

4 yanlış 1 doğruyu götürüyor uygulamasından son anda kurtulan biri olarak inanılmaz mutluyum. Bir bölüm daha okumak benim için cesaret işiydi, bittikten sonra iyi ki diyorum tabii :) okuduğum bölüm şu an çalıştığım işe bir etkide bulunmadı. Pozisyon aynı, yaptığım iş aynı. Umarım bu sene emeklerinizin karşılığını alırsınız

Ben 2015'te bitirmiştim.Zaten homurdanıp duruyorlardı "baraj yok bişi yok yanlış-doğru davası yok her şıktan 4 tane vs".Bizimkilere demiştim"Bud evran böyle sürmez çomak sokarlar derhal çalışıp dönem atlamadan bitirelim"
    öylede oldu 2 arkadaşımla beraber çalışarak mezun olduk.Sonrasında final barajı ve yanlış doğru şeysi getirdiler.
    Örgün okumasak bilmeyecğiz.Çoğu üniversite zaten test ve hatta 2 şıklı doğru ve yanlış..
    Burda caka satıyorlar.
    Eğitimde fırsat eşitliğni savunurlar sonra ipin ucu kendilerine değince "hede hödö"Sanki üniversite okumak çok matah bişimiş gibi

• Merhaba arkadaşlar aöfye girmek istiyorum bu sene dgsden en kötü kaç puan yapmam lazım

• sonuçlar ne zaman açıklanır
  • sınav sonuçları açıklanmış
  • SInav sonuçlarım resmen berbat. Sınavda haybeye zorlanmamısım.
  • iyi bu sefer 0 gelen ders olmamış D/Y olayı mahvetmişti geçen dönem yata yata geçilmiyor artık
  • E-Kampüs'teki videoları izledim, çıkmış sorulara bakmadım. 31.25 ve 50 notlarım.
  • 3 dersten girdim 45 45 ve 31.25
    aöf aşırı zorlaşmış yanlışlardan puan kırılıyor benzer soru çıkmıyor ciddi kapasite istiyor. Arkadaşlar DD almam için bir desten genel ortalamayı 30 üstü almam yeterli olur mu ?
  • Arkadaslar üctane sınava girdim bir tane sınava girmedim gözüküyor birisinden 6 almışım bi yanlışlık var ?
  • Arkadaşlar çalışmadıktan sonra geçmeyi beklemeyin saçma olur.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU..

• Beyler son 3 dersimiz kaldığında bu 3 ders sınavına sadece 1 kere mi girebiliyoruz? Bir de örneğin ben son 3 dersi aldım hem vize hem final hem 3 ders sınavına girerek 3 hakkım mı oluyor bir dönem eğer sınırsız ise? 3 ders sınavından geçsem direk geçiyor muyum finale bakılmaksızın?
  • Merhaba Arkadaşlar,

Naçizane birkaç sorum olacaktı. İstanbul ve Atatürk Üniversitesi'nde önlisans programları arasında istediğim bölümler var. İkinci üniversite kapsamında başvurmayı düşünüyorum. Başvuru dönemi ne zaman? Önkayıt gibi bir durum varsa bunu ne zaman yapmalıyım?

Bir diğer husus ise, sınav dönemlerinde bulunduğum şehirde sınava girebiliyor muyum? Anadolu AÖF bu konuda başarılı fakat bahsettiğim üniversitelerin her şehirde sınav merkezleri var mı? Mesela Kütahya, Muğla veya Afyon gibi iç kesimlerdeki yerlerde.

Yardımcı olabilirseniz memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razer

Merhaba Arkadaşlar,

Naçizane birkaç sorum olacaktı. İstanbul ve Atatürk Üniversitesi'nde önlisans programları arasında istediğim bölümler var. İkinci üniversite kapsamında başvurmayı düşünüyorum. Başvuru dönemi ne zaman? Önkayıt gibi bir durum varsa bunu ne zaman yapmalıyım?

Bir diğer husus ise, sınav dönemlerinde bulunduğum şehirde sınava girebiliyor muyum? Anadolu AÖF bu konuda başarılı fakat bahsettiğim üniversitelerin her şehirde sınav merkezleri var mı? Mesela Kütahya, Muğla veya Afyon gibi iç kesimlerdeki yerlerde.

Yardımcı olabilirseniz memnun olurum.

1-) Ben de ikinci universite kapsamında kayit olmustum hocam. Dönem başında siteden duyurulari takip etmen lazim. Aof ikinci uni kapsaminda kayit olacak ogrencilerin dikkatine.. tarzi bilgi mesaji yayinliyorlar.

2-) Sakarya da oturuyorum. Sinav zamaninda universite kampusunu cikiyor genelde sinav merkezleri. Senin de ikame ettigin sehrin universitesinde cikar buyuk ihtimal.

• Lee Tai kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam nereden çalışıyorsunuz sizin bölüm birazda kolay sanırım bnm kamu yönetimi zor dersler var
  • 
Sayfa: önceki 14081409141014111412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.