Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1409. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14071408140914101411
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynı zamanda çalışsanız ve okusanız daha iyi olmaz mı? hayırlısı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

eve kim bakcak

bir yatalak iki yaslı var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 yıllık okulu 8 e uzatanlar 8 den sonra öğrencilik hakkından yararlanamıyordu,yeni düzenleme yolda 8 den sonra okuldan atılma var,yeniden öss ye girerseniz 1 den başlarsanız...nedeni askere gitmemek için okulunu 10 yıl 15 yıl gibi uzatanlara engel olmak,yakında haber linki gelecek,aöf eskişehirden arkadaş dedi
  • Artık açık öğretim bitirmek örgünden çok daha zor olucak imkansıza geliiicek diplomanın değeri artıcak...
  • aydınayhan kullanıcısına yanıt
    Yerinde bir karar olur eğer gerçekleşirse. Son zamanlarda yapılan değişiklikleri sonuna kadar destekliyorum. İyice yol geçen hanına dönmüştü AÖF.
  • 4 yıllık mezun olanlar direkt kayıt yaptırabilir mi AÖF ye?
  • bende yaslı adamları.cocuklu kadınları gorunce.hic sevmiyorum

ne isleri var emeklilerin

• Edit: Sorularıma cevap buldum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slys -- 13 Nisan 2017; 13:32:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydınayhan

quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

eve kim bakcak

bir yatalak iki yaslı var

Hocam merhaba,açık aöf ten dört yıllık bölüm okunabiliyor mu?

Sınıf öğretmenliği gibi...
  • Arkadaşlar benim 1. dönem belli derslerden notlarım düşüktü.2.dönem deki bazı dersler farklı ortalamayı nasıl hesaplayacaklar acaba biliyor musunuz aöf uluslararası ticaret ve lojistik 1.sınıfım bu arada

• arkadaşlar merhaba.

bülent ecevit üniversitesinde pekte iyi gitmeyen bir eğitim hayatım var. bunun sebebi çalışmak zorunda olmam. yani birazda zorunluluktan dolayı kayıt yaptırdım okula ama 2016-2017 eğitim döneminde sadece 1. dönem kayıt yaptırdım. 2. dönem okula kayıt yaptırmadım. şimdi size sorum şu: 2017-2018 dönemine de kayıt yaptırmadan aöf den lisans eğitimi alabilir miyim? yoksa okula kaydımı yenilemem mi lazım. kafama takılan şu üniversite tercihleri okul kayıtlarından önce yanı kayıt yaptırmadan lys ye girmeden aöf okuyabilir miyim?

bu arada ygs sınavına girdim lys yede kayıt yaptırdım ama ödeme yapmadım daha bugün sonmuş ödemeler.
  • genel bir sorun olabileceğini düşünüp konu açtım ama cevap gelmedi.

neyse, şimdi 2. üniversite kapsamında anadolu aof'ye kayıt yaptırdım ve bazı sorularım var:

-anadolu aof'de bütünleme var mı yok mu?

-yok ise eğer benim gno olarak 2.0 tutmayacak gibi. sınıf tekrarına mı kalıyorum?

-eğer kalıyorsam, sınıf tekrarında tüm dersleri tekrar mı alacam yoksa başarılı olduğum derslerden muaf mıyım?

-sene başında kendime çok güvenip daha yüksek not alırım hesabıyla ders muafiyeti talebinde bulunmadım. sınıf tekrarına kalacaksam şayet, daha önce muafiyet talebinde bulunmadığım derslerden muafiyet talep edebilir miyim?

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dust61

arkadaşlar merhaba.

bülent ecevit üniversitesinde pekte iyi gitmeyen bir eğitim hayatım var. bunun sebebi çalışmak zorunda olmam. yani birazda zorunluluktan dolayı kayıt yaptırdım okula ama 2016-2017 eğitim döneminde sadece 1. dönem kayıt yaptırdım. 2. dönem okula kayıt yaptırmadım. şimdi size sorum şu: 2017-2018 dönemine de kayıt yaptırmadan aöf den lisans eğitimi alabilir miyim? yoksa okula kaydımı yenilemem mi lazım. kafama takılan şu üniversite tercihleri okul kayıtlarından önce yanı kayıt yaptırmadan lys ye girmeden aöf okuyabilir miyim?

bu arada ygs sınavına girdim lys yede kayıt yaptırdım ama ödeme yapmadım daha bugün sonmuş ödemeler.

kayıt yaptırmana gerek yok. 2. üniversite olarak aöf ye girmen için üniversite kaydın olması yeterli. yani bu yıl ygs lys ye girmeden 2.üniversite olarak girebilrsin aöf ye.

• Thomas Anderson kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için 120 liradan kurtardınız beni :)
  • arkadaşlar selamlar.

ben 4 yıllık bir bölümle aynı anda aöf'ten bir bölüm okuyorum. 4 yıllık bölümümde atatürk ilke ve inkılapları dersini almama rağmen aöf 2. sınıfta yani şu an yine bu dersin sınavına gireceğim yarın.

bunu muaf yapmam için napmam gerekiyor?
  • merhaba
    türk dili ve edebiyatı bölümü okumak için lys'ye girmek şart mı?
  • Gençleer kimliğimi evde unuttum yanında sadece aöf kimliği ile örgün üni kimliğim var beni içeri alırlar mı??

• A D M I R A L kullanıcısına yanıt
    Aldılar mı?
  • kırmızımercimek kullanıcısına yanıt
    Geç kaldım hocam girmedim

• Finansal tablolar analizi dersine giren arkadaşlar yorum yapabilir mi ?
    Ben girdim fakat ne geçmiş yıllara ait bir sınav sorusu gördüm ne de sade düz sorular bana biraz kastırılmış gibi geldi..
  • 
Sayfa: önceki 14071408140914101411
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.