Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1403. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14011402140314041405
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MoÇü

Genel muhasebe'den yine kalmışım nasıl bi ders arkadaş bu neyse ki 10 dersin 8'ini geçtim.

Muhasebeci olunca en kolay ders

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim bir sorum olacak, hiçbir yerde düzgün bir açıklama bulamadım şu sınıf geçme sistemiyle ilgili.

1. sınıf öğrencisiyim ve 7 dersin 4'ünden geçmişim 3'ünden kalmışım.

Bu dersleri alttan alabiliyor muyum?
    Alttan alabiliyorsam iki sefer mi ücret yatırıyorum?
    Devam edebiliyorsam, neye göre mezun oluyorum?
    Üç ders sınavına bu yaz girebiliyor muyum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIRAT_G_

quote:

Genel muhasebe'den yine kalmışım nasıl bi ders arkadaş bu neyse ki 10 dersin 8'ini geçtim.

Neyse artık seneye sadece 4 ders alacam o zaman sadece geçmiş sorulara bakıp girmicem oturup ciddi anlamda çalışcam muhasebeye

10 ders alınca sadece geçmiş sorulara bakınmakla yetindim gerçi çok şükür 8 dersi geçtik :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kovadogs

Arkadaşlar benim bir sorum olacak, hiçbir yerde düzgün bir açıklama bulamadım şu sınıf geçme sistemiyle ilgili.

Kaldığın dersleri seneye alırsın.atıyorum seneye normal derslerin 7 tanedir ama senin alttan 3 dersin vardır onlarıvda alırsın toplam 10 ders olur.Ücret olayına gelirsek normal paradan biraz fazla verirsin.
    3 ders sınavına girebilmen için mezun olma durumunda olman lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: raunk

quote:

Orijinalden alıntı: kovadogs

Arkadaşlar benim bir sorum olacak, hiçbir yerde düzgün bir açıklama bulamadım şu sınıf geçme sistemiyle ilgili.

Kaldığın dersleri seneye alırsın.atıyorum seneye normal derslerin 7 tanedir ama senin alttan 3 dersin vardır onlarıvda alırsın toplam 10 ders olur.Ücret olayına gelirsek normal paradan biraz fazla verirsin.
    3 ders sınavına girebilmen için mezun olma durumunda olman lazım.

teşekkür ederim hocam, aynen devam ediyorum yani bir sıkıntı olmadan.

ben bu sistemi sadece örgün eğitimde var sanıyordum, açıköğretimde de olması çok iyi olmuş.

• quote:

quote:

quote:

Neyse artık seneye sadece 4 ders alacam o zaman sadece geçmiş sorulara bakıp girmicem oturup ciddi anlamda çalışcam muhasebeye

10 ders alınca sadece geçmiş sorulara bakınmakla yetindim gerçi çok şükür 8 dersi geçtik :)

Kısa dan bir onerim var geçmen icin bu dersi. Bilanconun aktifinde ve pasifinde ne var onlari öğren. Aktifindeki artislar borca (sola), pasifteki artislar alacaga (saga) yazilir. Azalislarda tam tersi. Bunu ogren gecersin kardesim. Baska birsey yok zaten gecmeni saglayacak.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kısa dan bir onerim var geçmen icin bu dersi. Bilanconun aktifinde ve pasifinde ne var onlari öğren. Aktifindeki artislar borca (sola), pasifteki artislar alacaga (saga) yazilir. Azalislarda tam tersi. Bunu ogren gecersin kardesim. Baska birsey yok zaten gecmeni saglayacak.

tamam hocam teşekkürler. 1 sene sonra görüşmek üzere

• donem derslerinin tümünü gecip ortalama 3' ün üstünde ise ustten ders alıp sadece o dersten kalınca onur belgesi alabiliyor muyuz?

• Çok şükür buda bitti :D Benim de denetim ilk sınavta 6 idi 50 aldım geçmişim mezun olduk hayırlısıyla.
  • quote:

quote:

quote:

bilen birilerinden yardım alıp çalışırsanız inanın çok kolay bir ders. dersin mantığını çözerseniz vizede çok iyi notlar alırsınız. finalde de işin mantığı ile hesap hareketlerinin ne olduğunu anlarsanız ve/ya temel olanları ezberlerseniz çok iyi puanla dersi geçersiniz.

• 2 dersim vardı ikisinden de geçtim. Kaldı 2. döneme 2 ders.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenk_139

35 altı FF değil miydi arkadaşlar, sanırım değiştirmişler 35 altında FF olamayan derseler var.

30 yaptılar.
  • Sonuçlar açıklandı ama yarın baya bir itirazlar olacak.
    Tarih bölümü son sınıf derslerinin olduğu pazar günü öğleden sonra oturum B kitapçığı kullananların tamamı iki dersden 00 almış gözüküyor. Diğer 2 ders ise 5-20 arası puanlar almış.
    Tüm B ler ama.
    Bugün mailleri attık. Yarında itiraz edeceğiz. Ama mağdurların sayısı çok fazla.
    İşin garibi notlar düzeltilince çan yüzünden tüm öğrencilerin notları-harf değerleri tekrar değişecek....
  • Genel not ortalamaları belli oldu.Nihayet son, bu dönemle birlikte okulu bitirmiş oldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mean Streets

Genel not ortalamaları belli oldu.Nihayet son, bu dönemle birlikte okulu bitirmiş oldum.

Hayırlı olsun bro.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lee Tai

Çan eğrisi olmasa zortlarız demek

Merhaba aynı bölümü okuyoruz. Tebrikler derslerin çok iyi. Birşey sormak istiyorum. Bu kadar dersi aklınızda nasıl tutuyorsunuz? Ben 4 dersten fazlasını öğrendiğimde diğer derslerle karışıyor veya unutuyorum. Bunu nasıl başarıyorsunuz?

• Beyler öylesine askerlik uzasın diye giriyorum idare eder mi bu notlar ne anlam ifade ediyor 😁😁

• quote:

Orijinalden alıntı: altı ok

ilk sıfırımı almış bulunmaktayım:

35 puan altı FF değil mi noluyor yahu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kuantumhoca kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• RiorraW R kullanıcısına yanıt
    Derslerle ilgim yok o kadar kötü olamaz
  • 
Sayfa: önceki 14011402140314041405
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.