Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1360. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
35.325
Cevap
187
Favori
1.698.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13581359136013611362
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HodriMeydan89

quote:

Orijinalden alıntı: netell

normal girişte gözükmüyor da

https://sinavsonuc.anadolu.edu.tr

buradan girince çıkıyor

Teşekkürler .

Tek ders sınavı için dilekçe vs vermemiz gerekiyor mu bilen var mı ?

Daha önce bende merak etmiştim ve Aöf büroyu aramıştım. Bu dönemki derslerden geçtiğiniz takdirde sistemde tek ders ilanı gözükecektir. Sistem üzerinden giriş belgenizi alıyorsunuz ve sınava giriyorsunuz demişti. Sanıyorum 16 temmuzda olması lazım.
    Sonuç sayfası dolayısıyla sisteme hemen düşmez büyük ihtimalle. Haftaya bakın, takipte kalın sistemi.
    Bu arada bende gireceğim tek ders sınavına. Karşılıklı takip edelim haber verelim birbirimize olmazsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReDDerhan -- 14 Haziran 2016; 15:32:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JohnAbruzzi

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU..

Hem aöf hem örgünden an itibariyle mezunum

Tebrikler hocam darısı başımıza.
  • C mi?
    Hayır kullanmıyorum

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU..

Mezun olduk hadi hayırlısı. Darısı kalan arkadaşlara...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaldanSarkanElma -- 14 Haziran 2016; 15:37:58 >
  • Ugurhasgul1903 U kullanıcısına yanıt
    Kesin değil işte uzun dönem olabiliyor.
  • leovin L kullanıcısına yanıt
    benimde 2017 ekim tecil bu sene normalde biterdi ama güvenemedim türkdili 2 dersini hiç seçmedim ve önümüzdeki seneye bıraktım mezun olunca tecil düşer diye tırstım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Renegade Havoc R kullanıcısına yanıt
    kesin ve net 4 senelik üniversite bitiren herkes 6 ay yapar,meslek lisesi,ortaokul mezunu veya öğrenci olmayanlar 12 ay askerlik yaparlar
  • 8 dersin 6sını geçiyorum 1 tane cd 1 tane dc var. not ortalaması görünmüyor. görünse de geçtik mi kaldık mı şu ikisinden anlasak. heral ortalama 2nin üstü gelir diye düşünüyorum.
  • arkadaşlar diplomayı ne zaman verir aöf? formasyona başvurucam son gün 24 haziran
  • beyler bu ortalama işi nasıl oluyor harf notu iyi sayılır ama ortalamam düştü.
    1 tane ff 0.7 ortalama puanı düşürüyor.
    alttaki 3 dersle ortalamam 2 oluyor ff ile dd ekleyince DD 0.3 kırıyor ff de 0.7.
    zarardayız valla bu nasıl iş ise :D toplam 5 dersim kaldı.
  • hiç kimsede endüstri ilişkileri dersi yokmu ?
  • Ugurhasgul1903 U kullanıcısına yanıt
    Çevremde lisans mezunu olup uzun dönem çıkanlar var kısa dönem kesin değil şansa bağlı konuyu meşgul etmeye gerek yok.
  • 63.5 ile ilk AA'mı aldım ve mezun oldum darısı diğer arkadaşların başına

Acaba diplomaları ne zaman alabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ugurhasgul1903

kesin ve net 4 senelik üniversite bitiren herkes 6 ay yapar,meslek lisesi,ortaokul mezunu veya öğrenci olmayanlar 12 ay askerlik yaparlar

Uzun donemden kasti yedek subay olarak yapiyorlar ya onu diyor.uzun ciksada er olmuyorsun astegmen oluyorsun.ama %90 kisa cikar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şükür mezun olduk diplomalar ne zaman gelir arkadaşlar gelince bürodanmı alacağız
  • Mezun durumda olunca TEBRİKLER MEZUN DURUMDASINIZ gibi bir şey yazmıyor muydu? 2 senelik bitince öyle bişey yazmıştı. şimdi 4 bitti hala yazmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renegade Havoc

35 den düşük her ders FF alır, yani 34,99 bile alsanız FF oluyor o dersten başarısız olunuyor.

beyler bu ortalama işi nasıl oluyor harf notu iyi sayılır ama ortalamam düştü.
    1 tane ff 0.7 ortalama puanı düşürüyor.
    alttaki 3 dersle ortalamam 2 oluyor ff ile dd ekleyince DD 0.3 kırıyor ff de 0.7.
    zarardayız valla bu nasıl iş ise :D toplam 5 dersim kaldı.
    0 | |

benim ortalamanın durumu nedir siteden hesapladımda inanamadım ya başka siteler farklı gösteriyor bilgin varmı ?
  • 47 ortalama ile Ticaret Hukuku dersi BB gelmiş
    Çok sükür, mezun oldum. Bitti-gitti.
  • ReDDerhan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler .

Yarın büroya gitme durumum var , burayada yazarım net bilgiyi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kralrep

Hocam daha once 33 gibi puanlardan dd geldi mi sana. Bende de tek bir tane 34 var DD gelir mi acaba ya eger gecersem tek ders sınavına kalıcağım. ff gelmesinden korkuyorum

ortalama 35 altı ise nanay o ders FF gelecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: G0tham

63.5 ile ilk AA'mı aldım ve mezun oldum darısı diğer arkadaşların başına

Acaba diplomaları ne zaman alabiliriz?

+1
  • 
Sayfa: önceki 13581359136013611362
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.