Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1358. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13561357135813591360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 30 beklediğim dersten (lanet Finansal Tablolar Analizi ) 50 alarak Allahın izniyle mezun oluyorum. Çok şükür Lisansa tamamladık...
  • ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU..

• Ne kötü bir şey ya geçtim mi geçemedim mi bilmiyorum. Tek ders sınavı için başvuru falan gerekiyor mu tabi eğer geçtiysem tek ders sınavına girebileceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU..

benimde bi ders 35-30 notları
    diğeride 35-35 zor yırttım, ortalamam 1,96 felan dı hatırladığım büyük ihtimal ortalama ile geçicem toplam 4 dersim kalacak.
    keşke yükseltmeselermiş de para lazım adamlarada .

• quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

senden beterleri de var

• brk5334 kullanıcısına yanıt
    en kotu dd duser genel ortalaman 2.0 uzeri ise bitirirsin benim yorumum, benimkide 33-55 ortalamam 47.50 mis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORFEUS -- 14 Haziran 2016; 12:36:40 >
  • Harf notları belli değil sistem sıkıntılı madem ne diye erken açıklıyorsun bekle az millet geçtim geçmedim derdinde şuan ortalamalar belli olmadığından.
  • byzihh kullanıcısına yanıt
    Hocam bu nasil bir durumdur ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MORFEUS kullanıcısına yanıt
    diğer derslerin vizeside finalide iyi o yüzden ortalamada sıkıntı yok tek sıkıntı finansal tablolar. umarım dd düşer de geçerim
  • Ticaret Hukuku'ndan 35 almışım, ortalamam 47.
    Geçiyor muyum ya? Aöf tarihimin en kötü notunu aldım arkadaş sinir oldum kendime.
    Harf notum ne acaba..
  • lara_croft L kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal geçersin benimde kötü 38 ortalama ticaret hukuku ortalama ile geçersem geçerim bende

• lara_croft L kullanıcısına yanıt
    Valla su an bise belli degil bende ayni sekilde beklemedeyim ama normalde o puanla gecersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kralrep -- 14 Haziran 2016; 12:55:46 >
  • pennyroyaltea kullanıcısına yanıt
    Hocam daha once 33 gibi puanlardan dd geldi mi sana. Bende de tek bir tane 34 var DD gelir mi acaba ya eger gecersem tek ders sınavına kalıcağım. ff gelmesinden korkuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kralrep -- 14 Haziran 2016; 13:01:28 >
  • Kralrep kullanıcısına yanıt
    Harf notlarını bir an önce açıklasınlar, böyle beklenir mi! Kafayı kırar insan.
    Bence genel ortalama da düşüktür. Sınav çok acayipti, değişikti.
    Bir insanın kimyası hiç mi tutmaz şu Hukuk ile. Ah be! Nasıl kızıyorum kendime.
    Sınavdan 1 veya 2 akşam önce 2015 sınav soruları çözmüştüm, sadece 5 doğrum çıkmıştı onda da. Bunda da 7 doğru çıktı, çok istikrarlıyım.
    İlk sınavda da 75 aldım, hatta aöf tarihimde hukuktan en yüksek bu sınavda aldım diye çok sevinmiştim. Bu dersten hep "en"'leri yaşadım sağolsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kralrep

Hocam daha once 33 gibi puanlardan dd geldi mi sana. Bende de tek bir tane 34 var DD gelir mi acaba ya eger gecersem tek ders sınavına kalıcağım. ff gelmesinden korkuyorum

başarı notu 35 altıysa direk ff gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kralrep

Sistem hangi durumda olursanız olun 35 altı geçmenize kesin ve net bir biçimde izin vermiyor. Çan eğrisine dahil olmadığı için direk FF gelir.
  • ÇEK401U kodlu ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ DERSİNİN PDF SİNE İHTİYACIM VAR.. EKAMPUSUNDE BU DERSI BULUNAN VARSA PDF SİNİ YOLLAYABİLİRMİ LÜTFEN
  • kayıt yenileme nezmn yıne kalmışız :(
  • Geçen sene 34,5 ile DC düşmüştü bir dersim geçmiştim. Şimdi vize-final ikisinden de 25 25 aldığım bir ders var... Acaba DD gelir mi?
  • Beyler harf notlari ne zaman belli olur

• 
Sayfa: önceki 13561357135813591360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.