Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1355. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13531354135513561357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Alti9Otuz5

AÖF: Dönem sonu sınav sonuçları yarın (14 Haziran) gün içerisinde açıklanacak olup anlık olarak sayfamızdan duyurulacaktır.

Sonuçlar bu duruma göre yarın arkadaşlar :)

Bilgilendirme için teşekkürler. Şimdi yarın habire sayfa yenile yapıp durucaz ((:
    Hadi bakalım hayırlısı.
  • Dönem sonu sınavları ortalama vs. de verildiğinden dolayı uzun sürüyor sanırım.
  • ReDDerhan kullanıcısına yanıt
    Aciklanan cevaplara baktim hep kilpayi kurtardigimdan acikcasi korkuyorum :D insallah FF gelmez gerisine kabulum gelecek donem 4 dersi calisip veririm okul biter
    İnsallah herkesin gonlundeki not gelir kimse uzatmaz.....
    Biryerden sonra sıkıyor artik bitirmek istiyor insan bir bahar donemi daha uzamasini istemiyorum.... Aciklandimi korkarak bakacagim once eşime baktiririm :D FF yoksa ben bakarim :D
  • ŞOK! sınav sonuçları açıklanmadan, diplomaların 20 günde verildiği aöf de müsteşar diplomasını aldı:

http://www.milliyet.com.tr/mustesar-diplomasini-rektor-gundogan-eskisehir-yerelhaber-1422895/

üstelik bir çok kişi DGS'ye başvuramadı ama müsteşar Diplomasını aldı bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doer -- 13 Haziran 2016; 20:04:42 >
  • Alti9Otuz5 kullanıcısına yanıt
    İnşallah bir tane daha doğru işaretlemişsindir.
    Bak hatırladım, kalbim sıkıştı.
  • ReDDerhan kullanıcısına yanıt

Offf offf Ticaret Hukuku..
    Açıklanmasına bu kadar az mı kaldı ya, iyiydik aslında böyle.
    Kalbim dayanmayacak. Abi istemiyorum ya tek ders sınavına girmek! Geçmiş olayım, lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lara_croft

Kalbim dayanmayacak. Abi istemiyorum ya tek ders sınavına girmek! Geçmiş olayım, lütfen.

Haci konuyu 10 sene once sen acmisin halen aof mu okuyon yav anlamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gladyo38 G kullanıcısına yanıt
    İkinci bölüm
  • Selam arkadaşlar bi sorum olucak 2010 kayıtlıyım 7 sene tecil almıştım 2017 şubat ta biticek tecil. 16-17 eğitim dönemi kayıt yenilediğimde tecilimde uzar mı bilgisi olan var mı ? Yani aöf te zaten mezun olma konusunda zaman sınırlaması yoksa 30 yaşına kadar uzaması gerekiyo ama...

• quote:

AÖF: Dönem sonu sınav sonuçları yarın (14 Haziran) gün içerisinde açıklanacak olup anlık olarak sayfamızdan duyurulacaktır.

merhaba, duyuru nereden okudunuz facebook hesabında yok ya da ben başka bir hesaba baktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Selam arkadaşlar bi sorum olucak 2010 kayıtlıyım 7 sene tecil almıştım 2017 şubat ta biticek tecil. 16-17 eğitim dönemi kayıt yenilediğimde tecilimde uzar mı bilgisi olan var mı ? Yani aöf te zaten mezun olma konusunda zaman sınırlaması yoksa 30 yaşına kadar uzaması gerekiyo ama...

29 da her türlü alırlar.
  • ekostros kullanıcısına yanıt
    Okulda kaydın gözüktüğü için tecili alırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenk_139

quote:

merhaba, duyuru nereden okudunuz facebook hesabında yok ya da ben başka bir hesaba baktım.

Az kaldı paylaşımında, yorumlara eklemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

quote:

Orijinalden alıntı: lara_croft

Haci konuyu 10 sene once sen acmisin halen aof mu okuyon yav anlamadim

Buna ben dikkat etmemiştim. Hakikaten bu kadar uzun sürede 3.de biterdi ama biraz boşladın heralde @lara_croft (:
  • ekostros kullanıcısına yanıt
    kayıt yaptırdığın sürece 7 yıl içi otomatik, 7 yıl üstü her sene kendin öğrenci belgesi verecen 29 yaş sonuna kadar.
  • Cevap için teşekkürler arkadaslar. 89 doğumluyum 2 sene daha tecil alırım o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: MORFEUS

Aciklanan cevaplara baktim hep kilpayi kurtardigimdan acikcasi korkuyorum :D insallah FF gelmez gerisine kabulum gelecek donem 4 dersi calisip veririm okul biter
    İnsallah herkesin gonlundeki not gelir kimse uzatmaz.....
    Biryerden sonra sıkıyor artik bitirmek istiyor insan bir bahar donemi daha uzamasini istemiyorum.... Aciklandimi korkarak bakacagim once eşime baktiririm :D FF yoksa ben bakarim :D

Bende de büyük bir korku var, benim salak kafam geçen dönemden kaldığım "Sosyal güvenlik" dersiyle bu dönemki "Sosyal güvenlik hukuku" dersini karıştırarak yanlış kitaba çalışmışım. O yüzden bu dönemdende dersim kalmasından korkuyorum. İnşallah 35 üzerinde alırımda kalmam :(

Sen benim sonuçlara bak, ben senin sonuçlara bakıyım :D

• quote:

Cevap için teşekkürler arkadaslar. 89 doğumluyum 2 sene daha tecil alırım o zaman.

88'liyim son tecil tarihim 31 aralık 2017 yani önümüzdeki aralık değil ondan sonraki aralık bitiyor benim tecil. Seninki de ondan sonraki aralık yani 31 Aralık 2018'e kadar olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerk88

quote:

Cevap için teşekkürler arkadaslar. 89 doğumluyum 2 sene daha tecil alırım o zaman.

88'liyim son tecil tarihim 31 aralık 2017 yani önümüzdeki aralık değil ondan sonraki aralık bitiyor benim tecil. Seninki de ondan sonraki aralık yani 31 Aralık 2018'e kadar olur.

Anladım dostum sağol bilgi için. Öyleyse bugünden itibaren düz hesap 30 ay daha tecilim devam edebilir.

• Hâla neyi bekliyorlar acaba?

• 
Sayfa: önceki 13531354135513561357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.