Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU..

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Hsyncmlbl Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
32.464
Cevap
172
Favori
1.405.419
Tıklama
Giriş
  • Raise'e katılıyorum bencede açıklamazlar.
    |
    |
    |
    |

EDIT: Açıklanmamış pardon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkness -- 13 Haziran 2016; 14:44:17 >

Şimdi baktım açıklanmamış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Darkness kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    kesin açıklanacak mı arkadaşlar? boşuna umutla beklemeyelim pc başında

Orijinalden alıntı: -TeReN-

kesin açıklanacak mı arkadaşlar? boşuna umutla beklemeyelim pc başında

Kesin diye birşey yok hocam. Bizde senin gibi bekliyoruz.
    |
    |

>>> Marea severlerin yeni buluşma noktası <<<
  • Yarbay
    11494 Mesaj
    DGS girmek için illa mezun olduğun sene girmek gerekmiyor sanırım. Mezun olduğun sene o sene olmazsa ertesi sene başvurma şansı galiba var. Ben gecen sene mezun oldum bu sene 5-6 gün önce DGS başvuru için son gün 13 Haziran diye mesaj geldi.
    |
    |
    Mezun olduktan sonrada giriş sayısı ile ilgili sınır yok diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReDDerhan -- 13 Haziran 2016; 16:32:10 >
    |
    |

• AÖF bürosu ile görüştüm öyle bir şart yok herkes başvurusunu yapsın dedi ben zaten 4 yıllık bitiriyorum inşallah bir aksilik çıkmazsa ama 2 yıllık arkadaşlar için sordum DGS başvurularınızı yapın sonucun açıklanmasına gerek yok dediler.
    |
    |
  • DGS ile 4. sınıfın ne alakası var üstad DGS (Dikey Geçiş Sınavı) 2 yıllıktan 4 yıllığa geçiş için olan bir sınav ve 2 yıllığı eğer bitiriyorsanız girersiniz ama sonuçların açıklanmasını beklemeyin başvurunuzu yapın dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adventurer_35 -- 13 Haziran 2016; 16:26:35 >

2. sınıf diyeceğim yerine 4 demişim pardon. Mezun olma şartı vesaire denilince aklım 4'e gitti. Biraz fazla heyecan yaptım sınav sonuçlarını sanırım.
    Uyandırma servisi için teşekkürler (:
    |
    |
    Adventurer_35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1175 Mesaj
    Bu DGS olayı sadece açıköğretimde 2 yıllık okuyanların yine açıköğretimde 4 yıllığa geçişi mi?

Orijinalden alıntı: Renegade Havoc

Bu DGS olayı sadece açıköğretimde 2 yıllık okuyanların yine açıköğretimde 4 yıllığa geçişi mi?

2 yıllıktan 4 yıllığa geçiş.

Örgünden, örgün öğretime
    Örgünden, Aöf'ye
    Aöf'den, Aöf'ye yapılabilir.

Aöf'den örgüne yapılabiliyormu bilmiyorum.
    |
    |

• Binbaşı
    1973 Mesaj
    Yav başvuru son sene her türlü yapılıyor zaten Kpssde olduğu gibi milletin derdi bosa para vermemek nasilsa gecen sinav 1 haftada açıklandi isteseler gene yaparlar diye baski yapiyor dgsciler ama vatandaşı dusunmez kimse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    #1 Fernando Muslera #2 Şener Özbayraklı #3 Emre Taşdemir #5 Ahmet Çalık #6 Jean Michaël Seri #7 Adem Büyük #8 Selçuk İnan #9 Radamel Falcao #10 Younes Belhanda #11 Ryan Babel #14 Martin Linnes #16 Gökay Güney #17 Yunus Akgün #19 Ömer Bayram #20 Emre Akbaba #21 Jimmy Durmaz #22 Mariano Ferreira #23 Florin Andone #26 Mustafa Kapı #27 Christian Luyindama #30 Atalay Babacan #34 Okan Koçuk #36 Marcelo Saracchi #41 Erencan Yardımcı #45 Marcão Teixeira #70 Henry Onyekuru #89 Sofiane Feghouli #92 Steven Nzonzi #97 Emre Mor #99 Mario Lemina
    Fatih Terim

• Teğmen
    196 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Pozitron~

Yav başvuru son sene her türlü yapılıyor zaten Kpssde olduğu gibi milletin derdi bosa para vermemek nasilsa gecen sinav 1 haftada açıklandi isteseler gene yaparlar diye baski yapiyor dgsciler ama vatandaşı dusunmez kimse.

evet aynen dediğin gibi, isteseler vizedeki gibi kısa sürede açıklayabilirler.
    ben artık bakmayı bıraktım zaten, yarım saatte bir giriş yapıyordum sisteme. Sitede kasma falanda yok, açıklamıycaklar anlaşılan.
    |
    |

• Teğmen
    213 Mesaj
    AÖF: Dönem sonu sınav sonuçları yarın (14 Haziran) gün içerisinde açıklanacak olup anlık olarak sayfamızdan duyurulacaktır.

Sonuçlar bu duruma göre yarın arkadaşlar :)

Orijinalden alıntı: Alti9Otuz5

AÖF: Dönem sonu sınav sonuçları yarın (14 Haziran) gün içerisinde açıklanacak olup anlık olarak sayfamızdan duyurulacaktır.

Sonuçlar bu duruma göre yarın arkadaşlar :)

Bilgilendirme için teşekkürler. Şimdi yarın habire sayfa yenile yapıp durucaz ((:
    Hadi bakalım hayırlısı.

• Yarbay
    3900 Mesaj
    Dönem sonu sınavları ortalama vs. de verildiğinden dolayı uzun sürüyor sanırım.
    |
    |

Aciklanan cevaplara baktim hep kilpayi kurtardigimdan acikcasi korkuyorum :D insallah FF gelmez gerisine kabulum gelecek donem 4 dersi calisip veririm okul biter
    İnsallah herkesin gonlundeki not gelir kimse uzatmaz.....
    Biryerden sonra sıkıyor artik bitirmek istiyor insan bir bahar donemi daha uzamasini istemiyorum.... Aciklandimi korkarak bakacagim once eşime baktiririm :D FF yoksa ben bakarim :D
    |
    |
    ReDDerhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Refarans Kodum : TAC54VI24DWF
    Faturalarım otomatik ödeme kesinlikle sıkıntı olmaz.
  • Onbaşı
    38 Mesaj
    ŞOK! sınav sonuçları açıklanmadan, diplomaların 20 günde verildiği aöf de müsteşar diplomasını aldı:

http://www.milliyet.com.tr/mustesar-diplomasini-rektor-gundogan-eskisehir-yerelhaber-1422895/

üstelik bir çok kişi DGS'ye başvuramadı ama müsteşar Diplomasını aldı bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doer -- 13 Haziran 2016; 20:04:42 >
    |
    |
Media Sözlük
SEO
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.