Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1351. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13491350135113521353
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: İnce Uçlu Şarj Aleti

nasıl bakabilirim açıklanan derslere ? e-kampüse girdim ama hangi adımlara girmem lazım sistem çok yavaş, söyleyebilir misiniz

derse tıkladıktan sonra çıkmış sınav soruları kısmında

• ufem U kullanıcısına yanıt
    Lisans mezunu olarak Ön Lisansa giremiyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lara_croft

Bugün 4 dersten sınava girdim, dün girdiğim 2 sınavla karşılaştırdığımda gayet iyiydi.
    Cumartesi günü Ticaret Hukuku sınavından sonra moralim alt-üst oldu. Şimdi geçme koşullarını detaylı olarak bilmediğim ben kara kara düşünmeye başladım.
    Ders FF olmadıktan sonra ortalama tutuyorsa (2.00'nin üstündeyse) her türlü geçiyorsun di mi?
    Atıyorum çan sistemi var ama bir dersin ortalaması en az şu olmalı (mesela 35 olmalı) diye bir koşul yoktur umarım.
    Yoksa bana tek ders sınav yolu görünebilir ki hiç istediğim bir şey değil. Aöf tarihimde en düşük alacağım dersin sınavı Ticaret Hukuku olacak, net!

Herhangi bir dersten 35'in altında alırsan ortalaman 2,00 üstünde olsa bile malesef tek ders sınavına girmek zorunda kalacaksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ráise

Mahalli idareler maliyesi baya zor geldi bana.

O dersin Allah belasını versin. İlk sınavda FF aldım. Bunda da çok beklenti yok. Çıkmış sorulardan çalıştım ama hiç çıkmadı.
  • netell kullanıcısına yanıt
    Hocam ben siteye giriş yapamıyorumda, resimdeki derslerin A kitapçıklarının cevap anahtarını yapıştırabilmen mümkün mü ?
  • Merhabalar, bir sorum olacak.
    2 yıllık Bilgisayar Programcılığı mezunuyum, DGS ile 4'e tamamlamak istiyorum.
    Anadolu Üniversitesi'nin AÖF bölümlerine girersem 1'den mi başlıyorum yoksa 3-4 diye devam mı ediyorum?
  • ` Kağan kullanıcısına yanıt
    3sinifta 5 donemden
  • 3. sınıftan devam ediyorsun.
  • işletme son dönem final soruları ve cavap anahtarı
    7 dersin pdfsini yükledim arkadaşlar giremeyenler için
    http://www.mediafire.com/download/kpvu6k8fe3vq698/15_16-bahar-DS.rar
  • netell kullanıcısına yanıt
    çok sağolasın hocam 2 saattir giriş yapmaya çalışıyordum
  • Sonunda bu sene mezun oluyorum.
  • site patlamış ya
  • Arkadaslar eski kitaplarimi aof burosuna vermek istiyorum ama aliyorlar mi eski aof kitaplarimizi, okulum bitti..

• kriz iletişimi ve yönetimi c kitapçığının 16.sorusunda doğru cevap a şıkkı olarak yazılmış fakat doğru cevap e şıkkı kriz etki değerinin en yükseği soruluyor a şıkkı 50 , doğru olan e şıkkı 10 fakat cevap anahtarında a girilmiş bunu düzeltirler değilmi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uluslararası iktisattan 20 almışım soruları hazırlayan hocalarımıza selamlarımı iletiyorum.
  • ben tek ingilizce 2 bakamadım onu koymamış adamlar daha la ? diğer hepsi iyi zaten geçtik bu yılda kaldı son düzlük :D
  • Finans matematiğiginden bu sene cakmisiz berbat geldi hukukun temel kavramları da vize 50 final 30 onunda ne olacağı belli degil

• gladyo38 G kullanıcısına yanıt
    Ben oglen çözdüm ingilizceyi koymustular.Gerçi hayal kirikligiydi ama..

• quote:

Orijinalden alıntı: furlaka

Ben 5_6 gibi baktigimda yoktu dostum.. Geri koyarlar sanirim sorun mu vardi da kaldirdilar acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

quote:

Orijinalden alıntı: furlaka

Ben 5_6 gibi baktigimda yoktu dostum.. Geri koyarlar sanirim sorun mu vardi da kaldirdilar acaba

ingilizce 2 yi indiren varsa paylaşabilirmi sitede halen yok
  • 
Sayfa: önceki 13491350135113521353
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.