Şimdi Ara

###ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 2015 GİRİŞLİLER### (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
311
Cevap
8
Favori
5.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben aradım sordum yeni kayıt bilgi formu doldurmadım sıkıntı yaşar mıyım? diye elinizde e-kayıta dair bir belge varsa sıkıntı yaşamazsınız,o formu buraya gelince doldurursunuz dedi.yine siz de arayın sorun sıkıntı olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wesley14

arkadaşlar ben aradım sordum yeni kayıt bilgi formu doldurmadım sıkıntı yaşar mıyım? diye elinizde e-kayıta dair bir belge varsa sıkıntı yaşamazsınız,o formu buraya gelince doldurursunuz dedi.yine siz de arayın sorun sıkıntı olmasın

ben de aradım az once aynı cevabı aldım dostum
  • İletişim fakültesi için whatsapp grubu var arkadaşlar 8 kişiyiz numaranızı pmden atarsanız alırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu rektörlükten gelen zarfta yazan dil sınavı zorunlu mu okuduğum bölümde hazırlık yok ne yapmam gerekli sınava girmek istemiyorum zaten hazırlık yok bölümümde

• ingilizce iktisat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler whatsapp grubu kursak artik? Numaralari bana pm den atabilirsiniz

• Arkadaslar uni cevresindeki ozel yurt veya apartlarin fiyatlari ve durumlari hakkinda bilgisi olan varmi?

• alle33 A kullanıcısına yanıt
    Üniversite çevresi genelde 400-700 arasında. Apartlarda odadaki kişi sayısına göre fiyat değişiyor ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Massmavii

Üniversite çevresi genelde 400-700 arasında. Apartlarda odadaki kişi sayısına göre fiyat değişiyor ama

Daha uygun bildiginiz yurtlar var mi acaba eve cikmak daha mantikli fiyatlar boyleyse.tesekkurler cevabin icin

• quote:

Orijinalden alıntı: alle33

quote:

Daha uygun bildiginiz yurtlar var mi acaba eve cikmak daha mantikli fiyatlar boyleyse.tesekkurler cevabin icin

Hocam eve çıksan elektrik su ve dogalgaz odeyeceksin. Yurr daha hesaplı olmz mı okulun cevresinde 350-700 arasi yurtlar var.

• iktisat bölümnü kazanan arkadaşlar Whatsapp grubu filan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: alle33

quote:

Kesinlikle eve cikmani oneririm dostum. Zaten insanin yasayabilecegi bir yurt (odasi hapishane hucresi gibi olmayan) en az 500-600 tl. Ben de ilk gittigimde ailemle yurt bakmistim ama odalari, ortak dus tuvalet mantigini ve gereksiz pahali fiyatlari gorunce direk vazgectim. 400 tl ye 1+1 apart daire bulabilirsin bence ben oyle buldum. Faturalar toplam 300 tl desen 700 tl yapiyor. Zaten adam gibi apart fiyati asagi yukari bu fiyatlarda ki gereksiz sigara yasaklarini , odaya arkadas sokamama gibi sacmaliklari saymiyorum bile..

• Gençler ben Pusula Aparta kayıt yaptırdım 1+1 2 kişilik apart 430tl tuvalet banyo da ayrı hoşuma gitti apart bi kaç yurt ve apart gezdim buraya göre rezaletti ama bakalım buradan memnun kalacak mıyım sene içinde göreceğiz
  • kafamdasorular1 K kullanıcısına yanıt
    hocam 2 kisilik derken 1 odada iki kisi mi yoksa bir dairede 2 kisimi
  • bi dairede iki kişi yatak odasında 2 baza var bide salon var salonda mutfakta mevcut google da pusula apart olarak aratırsan bulabilirsin sitedeki fotoğraflardan bazıları benim oda
  • Arkadaşlar hazırlık okuyacağım 15 Eylül'de kur belirlemek için sınava gireceğim fakat bu sınava girmek için herhangi bir kayıt yaptırmamız gerekiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knights of Cydonia

Arkadaşlar hazırlık okuyacağım 15 Eylül'de kur belirlemek için sınava gireceğim fakat bu sınava girmek için herhangi bir kayıt yaptırmamız gerekiyor mu?

14 eylüle kadar öğrenci bilgi sisteminden muafiyet sınavı seçme bölümünde seçeceksin başka birşey yapmaya gerek yok sanırım öğrenci işlerinde birşey demediler bu arada ilk mesajı nick ve bölüm şeklinde düzenlersen iyi olur

• Knights of Cydonia kullanıcısına yanıt
    Anadolu üniversitesine 2.üniversite kapsamında kayıt yaptırcam da kayıt belgeleri neler biliyor musun

• @Ingrid Teşekkürler. İlk mesajı nick ve bölüm şeklinde düzenleme kısmını anlayamadım hocam

@eskisayfalar120 Nüfus cüzdanı fotokopisi, ikametgah, diploma, ÖSYM sonuç kağıdı, 12 adet vesikalık fotoğraf, askerlik durumu hakkında belge(sanırım askerlik şubesinden alınıyor). Onun dışında 2. üniversite kapsamında başka bir belge isterler mi bilmiyorum maalesef benim de ilk senem olduğu için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knights of Cydonia -- 21 Ağustos 2015; 23:39:03 >
  • Knights of Cydonia kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler Benim askerlik tecil edildiği halde tecil belgesini göndermeme gerek var mı

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.