Şimdi Ara

Anadolu Terminal(Otobüs filosu kurma oyunu) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
11.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • seviye 15 geldim dün şu an itibarı ile 58 adet uzunyol otobüsüm var garajda ama pes ettim dün itiabarı ile bırakmak zorunda kaldım şu oyunu yapan kimse pes be kardeşim diyorum kanı gibi çalışıyor araçların bakımları beni deli etti zıvanadan çıkarttı bıraktım 58 adet aracım uzunyoldan geldiği an toplam bakım vede mazot alım süresi 3,5 saatimi alıyor herbirne tek tek bakım oranı ver mazot ver ne kadar saçma bi bakım sistemi tek tıkla bakım koysalar ölürler çokta seviyordum en güzel yerine gelmiştim aslında çünkü 58 adet otobüsü karşılıklı ankara izmir istanbul kombinasyonlu bi koyuyordum sefere 1 trilyon para geliyordu sefer sonunda en uzun sefer 7 saat sürüyosu 24 saat zaman diliminde günde 2 tek sefer yapıyordum borsa değerim 750 milyara ggelmişti ama artık baş edemedim bıraktım inşallah düzeltirler yeniden devam ederim ben kazandığı özmal otobüse yatırıyodum 1 trilyon kazandım bakım yapıp kalan barayla 20 araç alıyordum her seferde bakım olayı kolay olsa 2 ayda türkiyenin en büyük filosu benim olurdu çünkü hergün 50 araç alacak potansiyele gelmiştim bıraktım benim gibi bakım vede mazot olayından sıkılıp bırakan varmı

• siz gene iyi dayanmışsınız ben 5. seviyede bıraktım
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

siz gene iyi dayanmışsınız ben 5. seviyede bıraktım

sormayın 58 adet uzunyol aracı yatıyor garajda bakımlarını yapmaktan sinir hastası oldum
  • güzele benziyow yakında hilesini çözerim cheat engine , fiddler2 , charless bu programlarla kolay bulunuyor
  • eleman amma dinlendi ya 1 saat yol gidiyo 2 saat dinlendi.
  • hemen deniyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soul_Fly

eleman amma dinlendi ya 1 saat yol gidiyo 2 saat dinlendi.

yorumun çok komik geldi kardeş gülmekten karnım ağrıdı. :)) evet öyle bir ddurumu var.ben 9ncu seviyedeyim.10 tane aracım var.bakımı ve dinlenmeleri şimdilik zorlamıyor ama yolcu bulmak sorun olmaya başladı :))
  • Aklıma geldikçe 2-3 günde bir sefer çıkıyorum ama deneyim 1 tık oynamıyor? Deneyim kazanmanın yoolları nedir? Deneyim kazanamyınca seviye aşamıyor, yeni araba da alamıyorum. Gerçekten şoförler çok dinleniyor. :D
  • aklima geldi tekrar oynayayim fedim de oyun kaldirilmis sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Durduk yere aklıma geldi

otobüs oyunu facebook falan yazıp buldum ama oyun kapanmış
    Çok keyifliydi
  • Tüh kapanmış mı ? :(
  • keşke kapanmasaydı
  • #rez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akes200 -- 14 Temmuz 2020; 15:32:15 >
  • Android oyunumuzu yayınladık.Bize destek verir misiniz?
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kayaon.terminalogy

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.