Şimdi Ara

Anadolu Lisesinden Temel Liseye Geçmeli miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar bu sene 11.sınıfa geçeceğim. Şu an iyi bir anadolu lisesindeyim fakat Final Temel Lisesine geçmeyi düşünüyorum. Çünkü bursluluk sınavından burs kazandım. Temel Lise özünde ama Anadolu Lisesine geçiş yapıyorlar. Ben aslında başarılı bir öğrenciyim OBP'm düşük değil zaten buraya da geçsem 100 100 verseler bile diploma notuma katkısı 0.5 puan oluyor. Aynı zamanda bu lise 2017'de iyi bir derece yapan öğrenci çıkarmış. Siz ne diyorsunuz, sizce geçmeli miyim? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Up

• Hadi arkadaşlar azıcık yardım edin. Up

• Up

• Up

• Up

• hacı bırak özeli devlette kal maddi sıknıtın olur ortada kalırsın ben şuan özeldeyidim devlete geçemiyorum sıkıntıdaıym maddi imkanımda yok özel okuyamıyorum sakın ama sakın çıkma devletten her türlü daha iyi hemde özelde pek bi eklenti olmaz devlette kal
  • Evet arkadaşlar 11. sınıfım ve derece yapmama yardımcı kaynak önerileri yapmanızı rica ediyorum. Az çok kafamda bazı kaynaklar var.

Matematik- Endemik.

Fizik- Karaağaç, Çap veya Nihat Bilgin.

Biyoloji- Limit veya Nitelik.

Kimya- Palme.

Türkçe- Hiçbir fikrim yok.

Geometri- 3D

Arkadaşlar aynı zamanda TYT için de kaynak önerisi yaparsanız harika olur. Matematik için mesela. 3D mi, 345 mi yoksa Karekök TYT mi alsam kararsızım. Matematik, geometri, fizik, kimya, biyoloji için de öneriniz varsa çok memnun olurum. Teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.