Şimdi Ara

Anadolu Liselerinde sınıf geçme ortalaması kaçtır?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
29.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İlk dönem 61 ortalamam vardı genel olarak.Ayrıca 2'de zayıfım vardı.Sayısalcıyım ve fizik ile geometrim 1 düştü.Bu dönemde çok büyük bi ihtimal ikisi yine 1 düşücek.
    Acaba sınıfta kalır mıyım? Yoksa ikisi 1 düşse dahi ortalamayla geçer miyim? İkinci dönem ortalamamın kaç olması gerekiyor?

• 3.00 olması lazım
  • 3.00 olsun yeter 5 tane 0 bile olsa geçersin.
  • düz liseler 2.50 and 3.00 fen 3.50
    BEn düz lisedeyim. 3.60 getirdim teşekkür almıştım :D
  • Yorumlarınız için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pentadeli -- 25 Mart 2010; 13:01:55 >
  • eski bir anadolu liseli olarak söylüyorum sınıf geçme ortalaması 3.00 dır.Bu puan olarak 58 e tekabül eder.

ama bu demek değildir ki 3.00 ortlamadan düşük alırsan sınıfta kalcan 2 taneden fazla zayıfın yoksa sorumlu geçersin.he 5 tane 1 in var ama ortalaman 3. yada 3 ü geçiyosa yine ortalama ile geçersin.

sağlıcakla kal
  • anadolu lisesinde okuyorum.9.sınıfım.not ortalamamda 3,00ı geçiyor.fakat 3 tane birim var.mat,geo,kmya.sınıfı ortalamayla geçerim değil mi.bazıları not ortalaman 3,00ı geçse bile max.2 zayf dersn olması gerek 3 olrsa ortalamayla geçemezsn diyorlar.bi yardımcı olsanız acil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnuR

3.00 olsun yeter 5 tane 0 bile olsa geçersin.

Doğrudur ama; o 5 sıfırdan biri baraj ders ise yine sınıfı geçer ama o dersi okul bitene kadar geçen zamanda vermek zorundadır.
  • ben anadolu teknik lisesinde 10.sınıfta okuyorum ortalamam 2,82 (57,14) 3 zayıfım var ortalamayı 3 yapmak için hangi derse girmem gerek 4 ders hakkı var ve benim geometri kimya ingilizce zayıf ... yardımcı olursanız seviniri
  • arkadaşlar ortalamam 3.00 geçmiyo 3 tane 1 im var sorumlu geçermiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: safa demir

arkadaşlar ortalamam 3.00 geçmiyo 3 tane 1 im var sorumlu geçermiyim

Geçersin. Ortalama yükseltme sınavlarına gireceksin.

Dikkat sorumluluk sınavları değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluePage

quote:

cevapladığın için teşekkürler .karnede sınıf tekrarımı yazar ?ikinci dönem 3 tane 1 im gelcek ortalamamı aldığımdada yıl sonu notu yani 3 tane 1
  • quote:

quote:

quote:

cevapladığın için teşekkürler .karnede sınıf tekrarımı yazar ?ikinci dönem 3 tane 1 im gelcek ortalamamı aldığımdada yıl sonu notu yani 3 tane 1

3 zayıf ile sorumlu geçti yazar. Ama 4 oldumu sınıf tekrar yazar, o biraz kötü bir psikoloji tabi
  • quote:

quote:

quote:

quote:

3 zayıf ile sorumlu geçti yazar. Ama 4 oldumu sınıf tekrar yazar, o biraz kötü bir psikoloji tabi

eyvallah çok teşekkür ederim
  • Merhaba arkadaşlar bu ortalama Anadolu liselerinde 3 peki Anadolu Öğretmen liselerinde kaç? Ben 3.5 olarak duymuştum peki bu 100 puanlık sistemde kaça denk geliyor?

Ayrıca ilk dönem 1 olan iki dersim bu dönem de 1 gelecek bu sınıfta kalmama neden olur mu? Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordindarkness -- 27 Mayıs 2013; 21:53:33 >
  • cevap yazacak yok mu?
  • İlk mesajıma cevap yazabilecek olan var mı?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

eyvallah çok teşekkür ederim

peki 4 zayıfla ortalama yükseltme ye girebilir miyim . Kaçını vermem gerekiyor .bide bu sınav ne zaman oluyor . Cevaplarsan çok sevinirim .
  • Slm anadolu lisesinde ortalamam 2,67 sınıf tekrarı yazıyor. Normal liseye kaydımı aldırsam sınıfta kalmaktan kurtulabilirmiyim acil yardım!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.