Şimdi Ara

Anadolu jet %50 indirim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
3
Favori
5.419
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ztalan

Bu uçak biletlerine devletin el atması gerek. İptal iade değişiklik yapılmaz muhabbetine uyuz oluyorum. Kazandıkları paranın haddi hesabı yok. Mecburi değişiklik yapmak istiyorsun değişim izni vermiyor, böyle kampanya yapıyor ucuz bilet aldım diye seviniyorsun o da elinde patlıyor. Ertesi güne bilet alsan 5 katı paraya satıyor. Bu nedir arkadaş?

Yarına 3 tane biletim var gidemiyorum tamamen boşa gidecek. En azından iade değil de erteleme hakkı verseler çok iyi olacak. Yerime başkasını bile gönderemiyorum.
  • ahmet_dpt A kullanıcısına yanıt
    Aynı durumu yaşadım. Değişiklik istedim fark ödemek için havaalanına gittim ödemeyi yapamadı 1 saat bekledim yine olmadı nolacak dedim yarın yine gelin dedi 30km gidiş geliş tekrar gitmedim tabi. İade istedim vereceği para ¼ bile değil promosyon olsa anlarım bildiğin çöp oldu. Haram olsun böyle kural kaide olamaz. Aktarmalı bilet alıp yolladığım annem İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına uçuşa yarım saat kala geldiği için aktarma uçuşa almadılar yardımcı olun dedik olmadılar yaşlıdır dedik yanlız başına napacak dedik ilgilenmediler ne kadar da sitem etsek Mardin Çanakkale arası mecbur biniyoruz nalet ede ede.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vergiler ve harçlar hariç tutar üzerinden indirim yaptığı için bir halta yaramıyor.

Resimde kocaman %50 yazıyor ama vergiler harçlar vs dahil değil yazmıyor hepsi üç kağıtçı bu firmaların.

39,49,59 Luk biletler de dahil değil.

ETS turdan Bursa Erzincan 87 ₺ ye aldım bunların %50 indiriminden daha uygun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.