Şimdi Ara

Anadolu jet %50 indirim (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
3
Favori
5.419
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NETMAR

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

140 liralık adıyaman bileti , 92ye geldi , şu ramazan gününde çarpılasın hemi, anadolu jet kampanya hazırlayanı

çarpılmadık kardeş burdayız hala. sen 140a al indirim bulmussunuz begenmıyorsunuz adıyamana baska ucan havayolu var mı nankor kardes?

ultra zeka kardeş , 3 5 firmanın uçtuğu antepe, urfaya, malatyaya 30 liraya bilet alınabiliyorken , 90a neden şükredeyim ? hem burası sıcak fırsatlar, her fiyata şükretsek burda ne işimiz var , di mi ?
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    adıyamana uçakla gidiyor bir de şikayetçi.
  • voodoo child kullanıcısına yanıt
    Güldürme adamı

Thy milyar dolar zarar ediyor hee?

Aldığı uçakları zarardan mı sayıyon?

Anadolu jet %50 indirim

Anadolu jet %50 indirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ztalan -- 22 Mayıs 2017; 23:33:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba bitti mi acaba kota? Yoksa bir ben mi bulamadım promosyon ekranını?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thy zarar etmez ama oraya buraya o kadar çok aç yandaş yerleştirmişler ki onlara maaş yetiştiremiyor...
  • ztalan kullanıcısına yanıt
    THY değerinin 5’te 1’i kadar zarar etti
    Geçici vergi beyannamesine göre Türk Hava Yolları 2016'nın dördüncü çeyreğinde 6.5 milyar TL zarar etti. Şirket bir önceki çeyrekte 762 milyon TL kâr açıklamıştı. Türk Hava Yolları piyasa değerinin yüzde 22'si kadar bir meblayı zarar olarak açıklamış oldu.

Gelir İdaresi Başkanlığı'na sunulan 2016 yılına ilişkin geçici vergi beyannamesinde Pegasus Havayolları, zarar açıkladı.

KAP'a yapılan açıklamada, 01.01.2016 ile 31.12.2016 tarihleri arasında 507 milyon TL faaliyet zararı bildirildi. Pegasus, geçen yıl aynı dönem için 100 milyon 567 bin TL kar bildirmişti.

THY de dün 6.5 milyar TL zarar açıklamıştı.
  • Trabzon-Sabiha 171 den 121 e düştü

• quote:

quote:

quote:

140 liralık adıyaman bileti , 92ye geldi , şu ramazan gününde çarpılasın hemi, anadolu jet kampanya hazırlayanı

çarpılmadık kardeş burdayız hala. sen 140a al indirim bulmussunuz begenmıyorsunuz adıyamana baska ucan havayolu var mı nankor kardes?

ultra zeka kardeş , 3 5 firmanın uçtuğu antepe, urfaya, malatyaya 30 liraya bilet alınabiliyorken , 90a neden şükredeyim ? hem burası sıcak fırsatlar, her fiyata şükretsek burda ne işimiz var , di mi ?

Konuyu saptırma önce kampanyaya laf atıyorsun sonra viyk viyk otuyorsun Adıyaman'da başka rakip yokken ben olsam kuruş indirim vermem. Carpilasin Hemi yazdigin kişi kampanyayı hazırlayan da bir ananın evladı. Keser döner sap döner o beddua sana girer dikkat et

• quote:

quote:

quote:

quote:

Konuyu saptırma önce kampanyaya laf atıyorsun sonra viyk viyk otuyorsun Adıyaman'da başka rakip yokken ben olsam kuruş indirim vermem. Carpilasin Hemi yazdigin kişi kampanyayı hazırlayan da bir ananın evladı. Keser döner sap döner o beddua sana girer dikkat et

arkadaşım hala mı anlamıyorsunuz? düpedüz yalan söylemiş işte, ben beddua etmesem Allah çarpacak zaten, hesabını soracak

• ankara istanbul arası için thy sayfasına yönlendiriyor, son ödeme ekranına kadar geliyorum ama promosyon kodu girmek için ekran çıkmıyor. THY'ye yönlendirdiği için mi acaba bu şekilde
  • esco673 E kullanıcısına yanıt
    Bende de ayni hocam,29 mayisa bakiyorum,her sey tamam ama kod cikmiyor.

• %50 fiyata Alabilen kodu girebilen varmı

• İndirimli alabildiniz mi aldıysanız nasıl?

• ellekem kullanıcısına yanıt
    Yok ben de alamadim.Ucuzabilet uygulamasinda 20 lira indirim var,o daha iyi benim icin,ordan alip gececem.Bunlarin yapacaklari kampanyanin...

• ardaalisahin kullanıcısına yanıt
    Hocam aslında %50 daha iyi 73 tl lik bilet 36 tl ye geliyor. Uygulamada 53 tl ye geliyor

Edit: Pardon vergisiz fiyat üzerinden %50 indirim varmıs. O zaman tırt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 23 Mayıs 2017; 18:26:54 >
  • Ben kodu girebilmiştim ama çok bir indirim görünmediği için iptal ettim.
  • 60 liraya 6 taksitle uçak bileti aldım ahahahahah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    gerçek sıcak fırsatçı.
  • ellekem kullanıcısına yanıt
    ben de alamadım.
  • Anladigim kadariyla u sinifina ,yani ekonomi promk sinifina yapmiyor.Kocaman bir çöp

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.