Şimdi Ara

Anadolu jet %50 indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
3
Favori
5.419
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• AnadoluJet, yolcularını sevdikleriyle buluşturan teklifler sunmaya devam ediyor. Ramazan’a özel düzenlenen kampanya ile AnadoluJet yolcuları, 27 Mayıs – 20 Haziran 2017 tarihleri arasında, diledikleri noktaya % 50 indirim ile uçma fırsatı buluyor.

AnadoluJet ile hayırlı Ramazanlar ve keyifli uçuşlar dileriz.

Biletleme Tarihleri: 22 – 24 Mayıs 2017

Uçuş Tarihleri: 27 Mayıs – 20 Haziran 2017

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirsiniz?

www.anadolujet.com adresinden gidiş-dönüş uçuşunuzu planlayın.

Kredi Kartı ile ödeme sayfasında Kampanyalar bölümünden “RAMAZAN KAMPANYASI”nı seçin. Kampanya kodu alanına “P-RAMAZAN2017” kodunu girin. Uygula butonuna basarak kampanyadan yararlanın (Uygula butonuna basıldığında indirimli tutar ekrana yansıyacaktır).

Kampanya Koşulları

Kampanya 22 Mayıs - 24 Mayıs 2017 tarihleri arasında alınacak biletler için geçerlidir.

Kampanya 27 Mayıs - 20 Haziran 2017 tarihleri arasındaki uçuşları kapsamaktadır.

Kampanya yalnızca “Yetişkin” ve “Çocuk” yolcu tipinde geçerlidir.

Kampanya kapsamında alınacak biletlerde vergi ve harçlar hariç tutar üzerinden %50 indirim sağlanmaktadır.

Kampanya, 10.000 adet indirimli koltuk ile sınırlıdır.

Kampanya ortak (codeshare) uçuşlarda geçerli değildir.

Kampanya sadecewww.anadolujet.com adresinden alınan biletlerde geçerlidir.

Kampanya dahilinde yapılan biletlemeler iptal/iade ve değişiklik işlemleri belirtilen kurallar çerçevesinde yapılabilir;

Promosyon sınıflardan (F-U-W-P-V) yapılan biletlemeler için iptal/iade ve değişikliğe izin verilmez.

Yarı esnek ve Esnek sınıflardan (L-T-Q-E-O-S-H-A-M-B) yapılan biletlemeler için iptal/iade izin verilmez. Yarı esnek ve Esnek sınıflar için;

Uçuşa 12 saatten fazla zaman varsa yapılacak değişiklik (reissue) talepleri 50 TL ceza ile işleme alınır ve ücret sınıfında fark var ise tahsil edilir ancak iade edilmez.

Uçuşa 12 saatten az süre var ise değişikliğe (reissue) izin verilmez.

Bu kampanya diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.

AnadoluJet, kampanyayı durdurma ve kampanyayla ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kota varım acaba

• Çöp yazsam ayıp olur mu acaba?
  • Kampanya kapsamında alınacak biletlerde vergi ve harçlar hariç tutar üzerinden %50 indirim sağlanmaktadır.

• Konya biletleri 40 TL ye geliyor , çok iyi.
    Edit: Pardon , bu normal fiyatıymış , kod giriş alanı bu uçuşta gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dh11 -- 22 Mayıs 2017; 14:36:44 >
  • Erzurum bursa arası 3 kişi 212 tl otobüs fiyatına geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kadir_dpu kullanıcısına yanıt
    kod girince mi geldi hocam ben kod girme yerini bulamadim.

• En son ödeme kısmına girince ramazan kampanyası yazısı gorunuyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • "vergi ve harçlar hariç tutar üzerinden %50 indirim sağlanmaktadır"
  • quote:

Orijinalden alıntı: boombip

"vergi ve harçlar hariç tutar üzerinden %50 indirim sağlanmaktadır"

keriz.avi
  • 140 liralık adıyaman bileti , 92ye geldi , şu ramazan gününde çarpılasın hemi, anadolu jet kampanya hazırlayanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

140 liralık adıyaman bileti , 92ye geldi , şu ramazan gününde çarpılasın hemi, anadolu jet kampanya hazırlayanı

Siz 140'a alın o zaman bileti. :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: boombip

"vergi ve harçlar hariç tutar üzerinden %50 indirim sağlanmaktadır"

keriz.avi

Aynen oyle :) %50 indirim reklamiyla oltayi salliyorlar, halbuki %30 indirim var.

Pegasus'tan son kampanyayla ankara'dan gidis donus 100 liraya trabzon bileti aldim. 2 tane de bilet kodu gonderecekler. Bilet neredeyse bedavaya gelecek. Anadolujet ile pgs kiyaslandiginda kalite olarak bir fark yok. Hatta anadolujet operasyonel olarak sikintili bir firma. Surekli bilet saati degisir, ucuslari rotarli olur. Pegasus bir su+dandik sandvic verse milletin sesi kesilecek :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 22 Mayıs 2017; 17:45:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan Akkır

quote:

140 liralık adıyaman bileti , 92ye geldi , şu ramazan gününde çarpılasın hemi, anadolu jet kampanya hazırlayanı

Siz 140'a alın o zaman bileti. :)

kafan onu mu algılayabildi sadece ?? %50 indirim yazmış , 70e düşeceğine 92ye düşüyor , demek ya sen matematik derslerinde uyuyakaldın ya da o kampanyaları hazırlayan sensin
  • Bu uçak biletlerine devletin el atması gerek. İptal iade değişiklik yapılmaz muhabbetine uyuz oluyorum. Kazandıkları paranın haddi hesabı yok. Mecburi değişiklik yapmak istiyorsun değişim izni vermiyor, böyle kampanya yapıyor ucuz bilet aldım diye seviniyorsun o da elinde patlıyor. Ertesi güne bilet alsan 5 katı paraya satıyor. Bu nedir arkadaş?

• quote:

çarpılmadık kardeş burdayız hala. sen 140a al indirim bulmussunuz begenmıyorsunuz adıyamana baska ucan havayolu var mı nankor kardes?
  • Avrupa yakasında yaşıyorsanız s.gökçene gitme eziyetine katlanılmaz. ya thy ya otobüsle gidin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ztalan

Bu uçak biletlerine devletin el atması gerek. İptal iade değişiklik yapılmaz muhabbetine uyuz oluyorum. Kazandıkları paranın haddi hesabı yok. Mecburi değişiklik yapmak istiyorsun değişim izni vermiyor, böyle kampanya yapıyor ucuz bilet aldım diye seviniyorsun o da elinde patlıyor. Ertesi güne bilet alsan 5 katı paraya satıyor. Bu nedir arkadaş?

hocam sıcakfırsatların doğası zaten bu değil mi ? ürün 100 lirayken 10 liraya alıp iadet edip 90 tl kar beklemek gibi bir şey seninkisi :)

dediğin uçak bileti bazında tabi ki mantıklı ama ucuz etin yahnisi misali maalesef gerçek yaşamda öyle bir imkan söz konusu değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ztalan

Bu uçak biletlerine devletin el atması gerek. İptal iade değişiklik yapılmaz muhabbetine uyuz oluyorum. Kazandıkları paranın haddi hesabı yok. Mecburi değişiklik yapmak istiyorsun değişim izni vermiyor, böyle kampanya yapıyor ucuz bilet aldım diye seviniyorsun o da elinde patlıyor. Ertesi güne bilet alsan 5 katı paraya satıyor. Bu nedir arkadaş?

hocam hangi paralel evrende yasiyorsunuz bilmiyorum ama thy'den pegasusa kadar hepsi 100milyon dolarlarca zarar ediyor... thy milyar dolarlar zarar ediyor... yani hangi haddi hesabi yoktan bahsediyorsunuz siz :) biraz az atip tutalim bari..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.