Şimdi Ara

ANADOLU EFES Basketbol (2020-2021 EUROLEAGUE ŞAMPİYONU) (531. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.311
Cevap
37
Favori
325.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 529530531532533
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu eurolig özetleri ne kadar rezalet yahu , kim yapıyor bu özetleri maçla ilgili hiç bir fikir edinemiyor insan ne izlediğini bile anlamıyor.
  • Ataman co eskıden beri zaten bilerek teknık fauller alır, artık cok klasık hamle ama bazen ıse yarar bazen yaramaz. Dün sadece 2. faulü bilerek aldı sandım ama hepsını bilerek almış

Zaten takım öyle düzene girdi ki kenarda birine gerek bile yok belli noktaya kadar .

Bu arada dün dikkatimi çekti, Ataman’ın oğlu kenardaydı. Yasak değil mi takım harici birinin kenarda durması ? Yani bir garip geldi bana Cocuk Ataman oyundan atılırken peşine takılsaydı ne olacaktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aynen,2 sene önceki sonuncu takımı lider yapan Ataman listeye bile giremez ama Laso Obra girer aynen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lüzumsuz Adam -- 13 Ocak 2020; 19:40:0 >
  • Nerdeyse 2 katı ribaund verdigimiz bi yarıda sadece 33 sayı yedik.Ve düşük yüzdeli attığımız ve çok kötü hucüm ettigimiz bi yarıda 42 sayı attık.Bizim takımı anlamak zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilsah -- 14 Ocak 2020; 21:16:43 >
  • Larkin'in avrupada istediğinde yapamayacağı şey yok sanırım ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilsah

Nerdeyse 2 katı ribaund verdigimiz bi yarıda sadece 33 sayı yedik.Ve düşük yüzdeli attığımız ve çok kötü hucüm ettigimiz bi yarıda 42 sayı attık.Bizim takımı anlamak zor
    armani çok kötü hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lüzumsuz Adam

Larkin'in avrupada istediğinde yapamayacağı şey yok sanırım ya
    sertaç'ın pivotluk yaptığı takımı olimpiyat'a götürünce zirveye çıkmış olur benim gözümde.
  • tipsiz provokatör rodrigez yat aşşa koçum
  • Larkin ribaunt alırken 3.30 seviyesine falan çıktı ve çok sakat düştü.Allahtan son anda dengesini sağladı da bir şey olmadı MVP'ye
  • Real de yenildi bugün ohhh,cila.

Rotasyon da yaptık yeterince Larkin ve Simon dışında süreler dengeli paylaştırıldı.

• Pozisyonu yeni gördüm. Allahtan bir şey olmamış. Geçmiş olsun.

• D. kullanıcısına yanıt
    Ve dk 38 falan,17-18 sayı öndeyiz.Daha 3. çeyrekte fark 20 leri gördü zaten.Larkin böyle bir maçta,34 küsür dakika sahada kaldı.Nedenini anlamak zor.Sakatlansa Ergin'in suçu bariz.Onu da bırak adamı bu kadar yormak niye? Son dakikalar o kadar belliydi ki anormal yorulduğu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilsah

Ve dk 38 falan,17-18 sayı öndeyiz.Daha 3. çeyrekte fark 20 leri gördü zaten.Larkin böyle bir maçta,34 küsür dakika sahada kaldı.Nedenini anlamak zor.Sakatlansa Ergin'in suçu bariz.Onu da bırak adamı bu kadar yormak niye? Son dakikalar o kadar belliydi ki anormal yorulduğu.
    Maçı izlemediğim için durumu bilmiyordum. Load management ayıp bir şey değil, suçta değil. Nba de büyük yıldızlar için bu durum yapılırken Larkin içinde yapılabilir. Sakatlansa ve ciddi olsa bütün sezonu çöpe atma riskin var. Efes'in ilk 4 den düşmeyeceği kesin artık. Önemli olan play-off dönemine sağlıklı girmek.
  • Real de Khimki'ye yenilecek,Maccabi'den sonra Fener de Barca'yı yenerse muhteşem olur

ASVEL'i evimizde yeneriz diye varsayıyorum,Real ile 2,Barca ile 4 galibiyet fark açmış olacağız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lüzumsuz Adam -- 16 Ocak 2020; 21:39:29 >
  • Khimki Real'i dudukledi icimin yaglari eridi,Efesin liderligide icin cok iyi oldu.
    Realden ve ispanyol lobisinden nefret ediyorum!

• Ergin'in son haftalarda ki Anderson kararı doğru.Beabouis'e verdiği fırsatı ona verse,şimdiye uzaya fırlamıştı.Beabouis'ten bi çacık olmayacağını anladı galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilsah -- 17 Ocak 2020; 20:45:30 >
  • Asvel bir yarıda 45 atmamalı tabii ki fakat takım hücumda öyle bir seviyedeki rakip takımın oyunuyla ilgilenmiyor.Kendi oyununu oynadığında kimsenin gücünün yetmeyeceğinin farkında bir özgüvene sahibiz
  • Böyle de hiç zevkli olmuyor :) Alın finale koyun bizi direkt de o maçı izleyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilsah -- 17 Ocak 2020; 23:41:38 >
  • 81-63

maç sonucu değil yanlış anlamayın,3.çeyrek sonucu
  • 110'a ulaşırız diyordum ama olmayacak sanırım
  • 
Sayfa: önceki 529530531532533
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.