Şimdi Ara

ANADOLU EFES Basketbol (2020-2021 EUROLEAGUE ŞAMPİYONU) (529. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.311
Cevap
37
Favori
325.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 527528529530531
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Belki çok iyi değildik ama yinede alabileceğimiz maçtı gerçekten çok yazık oldu. O coşkulu atmosferden galibiyetle ayrılmak gecekten çok güzel olacaktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=Kw-EWJXp1tk

Güzel bir arşiv. 40. dakikada çocukluk aşkım Yasemin Koşal'ı(Sarı kıyafetli) gördüm.
  • Mike kariyerinin en parlak maçını oynadı sanırım. Üstelik bir çeyrek de sıfır oynadı ama diğerlerinde kudurdu.

• Yenıldık kötü oldu tabı ama , zaten bu dönemlerde sürekli üst seviye oynamak olmaz . Bıraz düşmek lazım, bazı mağlubiyetler iyidir.
    Cska bizden iyi değil . Mike James şampiyonluk alacak takımın oyun kurucusu olamaz .Itıudis nasıl tercih etmiş ona şaşıryorum ne zamandır.
    Olası bir F4 eşleşmesinde ekstrem durumlar olmadığı sürece alacağımızı düşünüyorum

• por favor kullanıcısına yanıt
    Yok artık. Atlanta bile fark atar.

• Moerman bugünki Tofaş maçında da kadroda yok,yahu bu adam iyileşmedi mi?Bari lig maçlarında oynasın
  • Hem Larkin hem Micic'in formsuz olduğu durum ben nadir hatırlıyorum,bu ara çok yoruldular sanırım.Neyse ki Simon'un yükselen formu rahatlatıyor böyle anlarda.
  • Merhabalar, 2 adet 125.blok 4.sıra kombinemi Şubat'ta askere gideceğimden çok uygun fiyata bırakıyorum.
    Forum dışı iletişim: 0538 561 79 51.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • micic h.o kardeşim yeniden doğmuşsun sonunda
  • Ligin en iyi savunma takımına 99 atmak
  • Cska maçını özetlemiş Ergin.Nasıl olsa kazanırız diyorduk.Bunu yapan kendisiydi aslında..
  • Son 19 maç 18 galibiyet

Euroleague'de ilk yarıyı bu şekilde geçmek güzel fakat artık ilk 4 deplasman turu başlıyor ikinci yarı.Fiziksel veya mental bir düşüş yaşamayız umarım.Geçen sene daha dar bir kadroyla oynuyorduk ve yaşamadık,umarım bu sene bir kaza olmaz.
  • Lüzumsuz Adam kullanıcısına yanıt
    O mental düşüşü final-four da yaşamamak önemli olan.Yoksa, bir dönem yaşanacaktır mutlaka bütün sezonu böyle geçirmek imkansıza yakın.Bir de sakatlıklar çok mühim konu benim tek korkum o.Dunston Türkiye Kupası dönemine dönüyormuş sanırım.O da şubat ortası gibi..Final Four seviyesinde onsuz sıkıntı yaşarız,Cska maçında görüldü..
  • Söyleyin başkana falan ligi bitirsinler artık ya ,sıkıcı olmaya başladı
  • Kolay galibiyet,ASVEL de Real'e çelme takarsa bizim dışımızdaki ilk 5'teki herkes haftayı mağlubiyet ile kapatmış olacak.

Moerman'ı az biraz dönmüş olarak izlemek güzeldi.Pleiss savunmada hatalar yaptı fakat 20 sayı 8'i hücum 10 ribaunt alarak iyi bir gece geçirdi.Micic'in baya asistini yedi takım,Larkin her zamanki gibiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lüzumsuz Adam -- 3 Ocak 2020; 22:55:32 >
  • Karşıyaka maçındayız,hücum ribauntlarına dikkat edelim.Umarım sakatlık yaşamayız,çok sert oynayacaklar çünkü
  • Larkin pek yok bugün
  • hakemler öldürücü bir darbe almadıktan sonra bize faul çalmıyor+ne yapsak faul veya hücum faul

şu sığırların savunma anlayışı yüzünden biri sakatlanacak yine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lüzumsuz Adam -- 5 Ocak 2020; 19:29:25 >
  • Maçın bitmesine 1.26 var. Karşıyaka 3 sayı önde. Larkin üçlük atarken hakemler faul çaldı. Pozisyon sadece 1 kere ekrana geldi ama faul yok gibi geldi bana. Larkin ayağını öne atıyor. Ufuk Sarıca da baya itiraz etti pozisyona.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lüzumsuz Adam

Larkin pek yok bugün
    derken son çeyrek 17 sayı + winner attı.Larkin adına en çok istediğim şeylerden biri en azından bir büyük maçta winner atmasıydı.

Böylelikle senenin ilk yarısını bütün kulvarlarda lider bitirmiş bulunuyoruz,evinde yenilmemişleri yendik,100 sayı yemeyenlere 100 attık,60 atmamışlara 60 attırdık ve elbette bilmeyenlere basketbol öğrettik geçen seneki gibi

1)

2)

3)

4)

5)

• 
Sayfa: önceki 527528529530531
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.