Şimdi Ara

ANADOLU EFES Basketbol (2020-2021 EUROLEAGUE ŞAMPİYONU) (507. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.311
Cevap
37
Favori
325.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 505506507508509
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pivot ve uzun forvet bollugu var ama sıkı bir 3&D oyuncusu kalmamis.Alt liglere bakmak lazim.

Bu arada Larkin ile uzatmanin eşigindeymişiz :)))) Kruno-Dunston imzaladi.Micic'in ve Moerman'ın haberi de gelir yakında,surpriz olacagini sanmiyorum.Yani çekirdek kadroyu tutuyoruz,guzel haber.Sonunda bir temel oluşmaya başladı gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lüzumsuz Adam kullanıcısına yanıt
    Uzun yıllar sonra ilk defa kadro istikrarını sağlıyoruz. İnanılmaz mutlu edici bir şey. Özellikle Micic, Larkin, Moerman'ı tutmak çok değerli olacak. Umarım bir an evvel imzalayabiliriz.

Bu arada Furkan'da durum nedir ? Geri dönerse çok keyifli olur.
  • Caner-Medley kullanıcısına yanıt
    Ve Micic de tutuldu,daha da iyisi yeni kontrat 2 yıllık.Tartışmasız EL'deki en büyük potansiyel ve birkaç iyi saha görüşünden biri.

Furkan en son sakatlanmisti diye hatirliyorum.Boşuna harciyor kendini NBA'de,gelse Avrupanin kralı olur.

• Lüzumsuz Adam kullanıcısına yanıt
    Vallaha inanılmaz sevindim hocam ya. Adama takımın tutkalı olacaktır demiştik sene başı. Topu dağıtan oyuncumuz olur demiştik, adam çılgın oynadı bu sezon. Takımda tutmak çok değerliydi. Moerman da sıra.

Bu arada Lucic deniyor hocam. Yorumunuz nedir ? CSKA maçında biraz atletizmin, biraz ayak çabukluğunun eksikliğini hisetmiştik. İlaç olur mu ?
  • Caner-Medley kullanıcısına yanıt
    Ya ben Lucic'in tipine bakarak 22-23 yaşındaki Sırp potansiyellerdendir dedim,adam 30 yaşında çıktı Valla sıcak bakamadım pek,daha iyi bir seçenek kesin vardır.Voigtmann ve O'Bryant konuşuluyor bu arada 4-5 için.Takım daha mantikli dusunmeye basladi artik transferler konusunda,şuana cikan transfer dedikodularindan hiçbiri kotu sayilacak hamleler degildi.Lucic de kotu degil,kopek gibi savunma yapabilip kalıp koyabiliyorsa ben gelmesine uzulmem.Pek izleyemedigim icin yorum yapamiyorum maalesef.Kuzminskas guzel giderdi oraya

• Udoh-Dunston ?
  • Bizim maça geldiğine göre olabilir mi?

• Yabancı kısıtlaması ile kendi topuğumuza sıkıyoruz. Moerman ligde 39 dakika süre alıyor, motum tribünde. Hem adam Avrupa maçına yorgun oluyor, hem sakatlık riski var hem de motum form tutamıyor... Kısıtlama olmasa moerman 25, motum 14 dk süre alacak. Sanki bu uygulamada yerliler süre alıyor... Metecan geçen yıl ciddi süre alıp kendini geliştirken bu yıl bençte oturdu..

Bu sezon 3 pivotla ilerleseydik cska maçı da farklı olabilirdi

Tribünde yabancı oturtmak aptallık ötesi ahmaklık. Trabzon lig başlayacağı sırada çekiliyor, 4-5 takım sezonu u16 kadrosuyla tamamlıyor bunlarla ilgilenme yok, totoşlar takmışlar yabancı sınırına bir ilgilendikleri o.. Sanki metecan, Sertaç bize dünya kupası kaldırttı.. Sırp gençleri her ligde forma giyerken bizimkiler yatış ülkesi Türkiye ye demir atmışlar. Federasyon sağolsun

Şu kadro korunup dış şutu olan 4,5 numara ile atletik 2,5 numara oyuncu lazım..

Honeycutt ın disiplinli versiyonu ve antony randolph gibi 2oyuncu

• Dünyada Simon'dan çift el blok yiyebilecek tek insan:Göksenin Köksal Karayip Korsanlarındaki Jack Sparrow'un koşuşu gibi bi oynayışı var adamın zaten
  • Uzun zamandır foruma girmiyordum. Öncelikle efesi EL finalinden dolayı ve finaldeki mücadelesinden dolayı tebrik ediyorum. Lig finalinde de hakeden kazansın diyorum.

• Basketbolumuzun dogrularini oynadigimiz surece Fenerbahceyi her şekilde yeneriz,takim bazen karsi takimi düşünmekten kendi oyunundan vazgeciyor.Umarim 2.macin ikinci yarisindan ders cikaririz.

Dixon'ı final serisine kadar muhtesem savunduk,F4'da 0 PIR'la oynattik fakat seride gereksiz gaza getiriyoruz adami savunmayarak.Sloukas istedigi kadar atabilir,onemli olan Dixon'ın atmamasi.Doğuş sanirim birkaç maçtır sakat,iyileştiyse hocanin Doğuşu Dixon'ın ustune direk salmasi lazim,nefes bile aldirmaz savunmada.Larkin her ne kadar toplu oyuncuyu iyi savunsa da topsuz savunması kötü çünkü.

Ve son olarak Ülker Arenadan en az bir maç alabilecegimizi dusunuyorum eger ilk mactaki beyin tutulmasina kapilmaz isek.İki maçtır Fenerbahce cok ekstra atiyor cunku,yetenek skalasının da çok ustunde şutlar cogu,devam ettirebileceklerini dusunmuyorum.

• Bu seriyi Nba finaline çok benzetiyorum. Gsw- Fenerbahçe, Efes- Toronto gibi. İlk maçtaki akıl tutulmasının ardından ikinci maçta geriden gelerek kazanmak Efes için özgüven tazeledi. Bu akşamki maçta FB'ye bir sürpriz yapabilirse seriyi burdan alır götürür Efes bence. Şampiyonluk şanslarını yarı yarıya görüyorum. Ergin Ataman hocama yapılan onca haksızlığa karşı Efes şampiyonluk hak ediyor. Geçen maçta küfürlere ve mola alsana şaklabanlığına tepki olarak kulaklıkla çıkması nasıl ince zekalı ve asil bir ruhu olduğunu gösterdi. Euroleague'de kaybedenlerin Ergin Ataman'ı çekemeyip ona bu kadar saldırması çok normal. Anlamadıkları konu başkalarıyla uğraşmaktansa kendi eksiklerine hayır sakatlıktan bahsetmiyorum yanlışlarına bakmalılar ama akıllanmıyorlar. Lafa gelince en iyi takımız diyorlar ama 2 yıldızı sakatlanınca dağıtıyorlar kendilerini. Büyük takım her şartta bahane uydurmadan çıkar kazanır. Bir de Euroleague'i kaybettikten sonra ligde Efes'i yensen ne yazar ayrıca? Asıl darbeyi Efes vurmuş sana zaten...

• quote:

Orijinalden alıntı: Winterlove

Bu seriyi Nba finaline çok benzetiyorum. Gsw- Fenerbahçe, Efes- Toronto gibi. İlk maçtaki akıl tutulmasının ardından ikinci maçta geriden gelerek kazanmak Efes için özgüven tazeledi. Bu akşamki maçta FB'ye bir sürpriz yapabilirse seriyi burdan alır götürür Efes bence. Şampiyonluk şanslarını yarı yarıya görüyorum. Ergin Ataman hocama yapılan onca haksızlığa karşı Efes şampiyonluk hak ediyor. Geçen maçta küfürlere ve mola alsana şaklabanlığına tepki olarak kulaklıkla çıkması nasıl ince zekalı ve asil bir ruhu olduğunu gösterdi. Euroleague'de kaybedenlerin Ergin Ataman'ı çekemeyip ona bu kadar saldırması çok normal. Anlamadıkları konu başkalarıyla uğraşmaktansa kendi eksiklerine hayır sakatlıktan bahsetmiyorum yanlışlarına bakmalılar ama akıllanmıyorlar. Lafa gelince en iyi takımız diyorlar ama 2 yıldızı sakatlanınca dağıtıyorlar kendilerini. Büyük takım her şartta bahane uydurmadan çıkar kazanır. Bir de Euroleague'i kaybettikten sonra ligde Efes'i yensen ne yazar ayrıca? Asıl darbeyi Efes vurmuş sana zaten...
    Basketboldan anlamıyorsun sırf laf atmak icin yazıyorsun. bi insan ergin atamana hocam diye hitap etmeyi nasıl kendine yakıştırabiliyor inanılmaz zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: coobain

Basketboldan anlamıyorsun sırf laf atmak icin yazıyorsun. bi insan ergin atamana hocam diye hitap etmeyi nasıl kendine yakıştırabiliyor inanılmaz zaten

Alıntıları Göster
    zaten bir tek siz anlıyorsunuz , ergin hocam
  • Büyüksün Ergin Hoca! Seni Galatasaray'dan koparanlar utansın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coobain

Alıntıları Göster
    Hem adama bi ton hakaret edin hem de üste çıkın. Basketboldan veya herhangi bir konudan anlayıp anlamadığımı art niyetli biri ölçemez. Ergin Ataman kendisine saldıran fanatik gruba hak ettiği dersi sahada verdi diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Casablanca

Büyüksün Ergin Hoca! Seni Galatasaray'dan koparanlar utansın.
    Dursun Aydın Özbek isimli organizmayı bir kez daha anmak durumundayız..

• quote:

Orijinalden alıntı: elonardo

Bu mesaj silindi.
    terbiyesizlik ve seviyesizlik diz boyu maşallah.ama çok şükür ki spordan anlamayan ama her şeye maydonoz olan senin gibilerden az var merak etme sizin de soyunuz tükenecek.

şimdi yazacaklarım bir sporsever gözü ile maçı izleyen herkese
    bu arada efes galibiyeti hak etti , maçta baştan sona üstündü , bir obradoviç mucizesi olmaz ise bu iş bence bitmiştir.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winterlove -- 14 Haziran 2019; 1:43:23 >
  • Hocanın kulaklık ritüeli hayırlı olsun

Maçı şuanda izliyorum,dediğim gibi çalmamız gereken maçı çaldık.Barca serisine döndü olay biraz.

İstatistik bilimi yanıltmadı,iki maçtır çok ekstra şutlar sokan Fenerbahçe bu maçta karavana attı.Dixon dışında yetenek olarak gayet vasat oyunculara sahip bir takım Fenerbahçe,belki Datome-Melli ikilisi de sayılabilir.Guduric-Kalinic gibi sadece fundamentalı olan sıradan oyuncularla bu şutları devam ettirmeleri imkansızdı.Yine yetenek farkı konuştu.

Sloukas'a başsağlığı diliyorum bu arada,yine de maça çıkması tebrik gerektiren bir hareket.
  • 
Sayfa: önceki 505506507508509
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.