Şimdi Ara

ANADOLU EFES Basketbol (2020-2021 EUROLEAGUE ŞAMPİYONU) (505. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.311
Cevap
37
Favori
325.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu darkvingi tespit ettirmek için her şeyi yapacağım yarın savcılığa suç duyurusunda bulunacağım bakalım hainlik yapmak neymiş göreceksin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Larkin'in NBA yapacağını sanmam. Celtics'de çok vasat bir oyuncuydu. Böyle oyuncular Avrupa'da parlıyor.

Doncic gibi uber bir yetenek olması lazım EL'den gidip tutunabilmesi için.
  • Fenerbahçeliler neyin kafasında. 4. oldular diye mi delirmişler anlamadım ben şimdi.

F4 bitti gitti. Geçtiğimiz senelerde şampiyon olursun sonra da 4. de olursun. Ne ki.

Görüntüleri izledim. Çok ayıp gerçekten. Cehennem fıkrası sanırım doğru. Ne biçim bir toplumuz. Bizden kazanmıyorsa göm mantığı daha ne kadar gidecek.

Terbiyesiz taraftar!
  • Neredeyse final fourda tarihin en yüzdeli 3lük atan takımı oldu CSKA. Bizim şut yüzdemiz de tam tersi o kadar kötü. Böyle bir maçı kazanmak imkansızdı. O kadar boş 3lük kaçırırsan kupayı rüyanda görürsün ancak.
  • Efes'i tebrik ederim. Çok güzel mücadele ettiler. Seneye daha iyi şekilde döneceğiz inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkwingduckwithblaster

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Yabancı takıma "bileziği geçirmişsin ehehe xd" diye yalanan adam bana ne sporseverlikten ne centilmenlikten ne Türklükten bahsedemez,ben gülerim.CSKA'nın galibiyetine sevindiysen tanıdık CSKA'lı varsa gidip kutlayabilirsin.Efes konusuna gelip bilezik milezik karıştırırsan-ki tepki alacağını bilerek yazdın-gelecek tepkilere de hazır olman lazım.Bunu yapman da büyük ihtimalle gelecek F4'a kadar hissedeceğin "his"leri geçirmeyecek ama olsun.

İki taraftan da Sivaslıyım ve Türküm.Gördüğün gibi Türklükle çelişkili hareketler yapıp milletin ağzına anne-babamı sakız yapmıyorum Adama bak ya,bileziği geçirdiler deyip "spor konuşuyoz ama:(" diyor.R'ye gel

Büyük ihtimalle futbol taraftarısın,git kümeye düşmemeyi falan kutla.Anlamadığın işlere karışma rica ediyorum,biz de basketbolsever Fenerbahçelilerle maçı konuşalım.Vasatlığına daha cevap vermeyeceğim.Öptüm.до свидания

• Ergin Ataman tahmin ettiğim açıklamayı yaptı az önce.'Oyuncularımızın bütün Avrupa peşinde ama başkanımız bizim isteğimiz dışında hiç bir oyuncuyu göndermeyeceğini açıkladı,Efes en az onlar kadar büyük bir klüp' :) dedi.

• Higgins ve clyburn nasıl oynadı arkadaş ne attılarsa girdi. Renkdaşlarıma da söylüyorum şu konuyu provoke etmek için girmesin kimse. aynı bizle dalga geçmek için konumuza dadanan malum takım trollerine benziyorsunuz yapmayın. Sadece maç konuşun.
    Cska bugün kendini bile aştı. yarı finalde real i şansının yardımıyla daha kötü oynayarak elediler ama adamlar final maçına çok iyi hazırlanmışlar. Açık ara kupayı en çok isteyen takımdı 2 maçta da gördük yani. Efeside tebrik ediyorum mükemmel sezon geçirip finale geldiler. Türkiye Liginde de büyük ihtimalle şampiyon olacaklar. bizim takım kafasında bitirdi artık bu seneyi maalesef.

• bilsah kullanıcısına yanıt
    Bütçeyi artırmak onemlı değil aslında.Mühim olan doğru takım.Yoksa Efes geleneı gecenı sahasınds yendığı dönemlerde dahı buyuk bütçeleri olmadı hıc.Sonra kendı kımliğinden uzaklaştı ve ne zaman bütçe artsa daha başarısız oldular.

Pleiss aslında doğru hamleydi bence kötü sezon geçirmedi ama işte daha iyisi gelecekse tabi hayır demem.

Fakat asıl hayal kırıklığı gençler.Yanı bu sene pek konuşmadık başarı olduğu için ama bıraktım Cedı gibi aşama göstermeyi yarısına dahı ulaşamayanlar var,Onuralp gibi.Metecan gibi..Metecan zaten coktan böyle idi ama Onuralp daha başlamadan bitti.Kafa olarsk cok sorunlu oyuncu belli.

Eskıden gencler yıne aşama gösteremıyordu ama hıc değilse süre alıyorlardı.sımdı daha kötü olmaya başladı Sadece Efes özelınde değil tüm lig Beşiktaş dahil böyle yorumluyorum.

• Kelt kullanıcısına yanıt
    Hocam ne kadar açık sözlüsü herkes senin gibi olsa bir efes taraftarı olarak teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Bütçeyi artırmak onemlı değil aslında.Mühim olan doğru takım.Yoksa Efes geleneı gecenı sahasınds yendığı dönemlerde dahı buyuk bütçeleri olmadı hıc.Sonra kendı kımliğinden uzaklaştı ve ne zaman bütçe artsa daha başarısız oldular.

Pleiss aslında doğru hamleydi bence kötü sezon geçirmedi ama işte daha iyisi gelecekse tabi hayır demem.

Fakat asıl hayal kırıklığı gençler.Yanı bu sene pek konuşmadık başarı olduğu için ama bıraktım Cedı gibi aşama göstermeyi yarısına dahı ulaşamayanlar var,Onuralp gibi.Metecan gibi..Metecan zaten coktan böyle idi ama Onuralp daha başlamadan bitti.Kafa olarsk cok sorunlu oyuncu belli.

Eskıden gencler yıne aşama gösteremıyordu ama hıc değilse süre alıyorlardı.sımdı daha kötü olmaya başladı Sadece Efes özelınde değil tüm lig Beşiktaş dahil böyle yorumluyorum.
    Zaten benim bütçe arttırmadan kastım elimizdeki oyuncuları tutup, mutlu olmaları için gerekirse maaşlarına zam yapmaktı :) Larkin ve Dunston'ın sözleşmeleri bitiyor sadece.Onları elde tutmak için lazım olabilir mesela :)) Micin in 1 yıl opsiyonu bizde,onun da maaşını mantıklı seviyeye getirip mental olarak iyi durumda tutabiliriz gibi...Bu kadroya 2 tane takviye istiyorum sadece(pleiss ve babaue yerine).

• Elbette isteyen herkes istediği takımı destekleyebilir. Hatta Türk takımına karşı yabancı takımın galip gelmesini isteyebilir. Özgür irade deriz.
    Fakat, fakat maç oynandığı sırada yabancı bir takıma karşı mücadele eden Türk takımının koçuna hakaretle saldırmak savunulur bir şey değil!
    Kendi kendimizi rezil ettik!
    Utanç verici bir lekeden öte değil. Ahlak ve etik değerleri bilen her Fenerbahçe taraftarı bu olayı ayıplamalı.
  • bilsah kullanıcısına yanıt

• fenerin butcesinin yarisindan azi diger takimlara gore butcesi yine az ona ragmen finale gelmis bir turk takimi sanki fener finale kalsa ne olacakti? 30 sayi fark yiyip giderdi efesi tebrik ediyorum
  • @Cool Storm Açıklamayı yaptım,genetik olarak CSKA'yı desteklemek zorunda hissediyor kendini.Ruslar milliyetçi bir topluluktur,yargılamayın

"Kulübümle ve oyuncularımla gurur duyuyorum. Aslanlar gibi savaştık ama maalesef bu anlamlı günde şampiyonluğu getiremedik. CSKA inanılmaz üçlükle oynadı ve bu üçlükler moralimizi bozdu, biz ise düşük yüzdeyle şut attık.

Bu takım devam edecek, yönetim kimsenin gitmesine izin vermeyecek. Bütün oyuncularımıza talip var ama Efes de dünya çapında bir kulüp. Bizim tercih ettiklerimiz kulüpte kalacak."

İlk Larkin'le sözleşme uzatma haberini bekliyorum.
  • Cska'yı atarak yenemezsin, düzenini bozman gerek. 14 sayı geri düşmesine rağmen Efes yine de maçı bırakmadı. Efes için güzel bir tecrübe oldu, başarılı bir sezondu. Tebrikler. 2020 ylında da 2 Türk takımının yine F4'te olacağına inanıyorum.
  • Bu sene Efes in şansı Fenerbahçe nin as 3 oyuncusunun sakat olması ve larkin ile micic in çok formda olmasıydı. Bu sene tecrübe kazandılar. Şampiyon olabilmek için Dunston a alternatif bulmaları gerekiyor. Kadro istikrarı önemli. Larkin i tutmaları lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: captanico

Bu mesaj silindi.
    Efes aleyhine bir tezahürat olmadı. Maçın kaydedileceği anlaşıldığında Ergin Ataman a her zamanki tezahürat yapıldı. Bu doping olayı ne yaparsa yapsın hep üzerine yapışacak.

Efes i tebrik ediyorum. İnşallah kadrolarını korurlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

larkin gider bence

hatta micic bile belki

dunston'da fenere gelse fena olmaz

Alıntıları Göster
    Larkin gider mi sence ,yoksa içinden gitmesini mi diliyorsun :))) Micic'in zaten kontratı var biryere gidemez.En fazla,klüp uygun görürse maaşına zam yapar.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilsah

Larkin gider mi sence ,yoksa içinden gitmesini mi diliyorsun :))) Micic'in zaten kontratı var biryere gidemez.En fazla,klüp uygun görürse maaşına zam yapar.

Alıntıları Göster
    Niye gitmesin?

Avrupa klüpleri zaten peşine düşecek bu yaz. Hatta nba teklifi bile gelebilir

• 
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.