Şimdi Ara

ANADOLU EFES Basketbol (2020-2021 EUROLEAGUE ŞAMPİYONU) (486. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.311
Cevap
37
Favori
325.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarım çeyrekte bitirebileceğimiz maçı uzattıkça uzattık.Moerman berbattı bugün,uzunlar çabuk beşledi,Larkin hala soru işareti vermeye devam ediyor hücumda.İki sorunu var:top istemiyor ve içeri girmeye korkuyor.Korkarak girdiği için de sürekli blok yiyor.Allahtan bir deplasman kazası yaşamadık.
  • Önümüzdeki 3 maç gösterecek bir çok şeyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Larkin durumu beni ürkütüyor. En kötü karardan daha verimsiz olacak bu kararsızlık. Larkin'i işin içine dahil edebilecek miyiz, yoksa vaz mi geçeceğiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oncelikle tebrik ederim.Bana gore net 3 lukle yasayıp olen bir takımsınız.Su ana kadar girdi bakalım yarın girmediginde ne olacak?
    Maccabi macı 62 56 2 tane Motumdan ust uste sonra 72 63 iken bir tane daha mac koptu.Dacka macı 46 39 Dacka onde baya da iyi goturuyor.5 dakika icinde 6 tane 3 luk mac 50 61 orada bitti.
    Su ana kadar fikstur aantajı da kullanıldı.Guclu olarak oynadıgı sadece 2 takım var.Biri milano deplasmanı digeri de icerde FB macı ve 16 sayıdan mac alındı.
    Pao macı ise kolay maclardan biriydi.Pao son 3 yıldır deplasmanda sıfır bir takım ve 2 mac daha icerde oynayacak sanırım su ana kadar isler iyi gitti.

Yarın CSKA,Real,Baskonia deplasmanlarında da kazanırsanız F4 olabilir.O maclar belirleyici olacak.
  • Kruno da smaç bastı bu arada,tarihe not olarak düşülsün
  • nazar değmesin diye yazmak da istemedim ama real - cska ile oynuyor. cska kaybederse 2. yenilgisi olacak. Biz de evimizde önce baskonia sonra da reali yenersek real - cska - efes aynı galibiyette olacağız. Fenerbahçe'nin de barça ve pana deplasmanları var, umarım fener kaybetmez ama ihtimal dahilinde 1 maç kaybederse 4 takımın da 9 galibiyet 2 yenilgisi olur ve liderliği paylaşırız

tabi ben bu takıma güvenmiyorum o ayrı mesele baskonia maçı kritik, shengelia'ı moerman durduramaz, dunstone faul problemine girerse sıkıntı.. taraftara büyük görev düşüyor bu maçta

• Scavenger Of Human Sorrow kullanıcısına yanıt
    Ben takıma güveniyorum hocam da koça güvenmiyorum. Dengesiz bir adam Ataman. Her an basketbol dışı işlere kayıp tüm rüzgarı tersine çevirme ihtimali olan biri. Bir günü bir gününe uymuyor kimi zaman inanılmaz karşı hamleler yapıp, rotasyonu çok çok iyi yönetiyor; kimi zaman sanki kilitlenmiş gibi kalıp mola almayıp, takıma mudahele edemiyor. Aynı oyunculardan çözüm bekliyor. Beni ürküten bu. Bizim rotasyonumuz çoğu takımdan daha iyi bu ligde. Sadece isim olarak bakmamak gerekli denge olarak da çok dengeli kadromuz var.

Sezon başı Bryant ve Bobua işin içinde değildi. Ama şu dönemde takımda hemen hemen herkesten verim alıyoruz. (Larkin belki soru işareti) Bazı maçlar birileri kötü oynarken diğerleri o açığı kapatıyor mesela. Bir çizgimiz var, topu paylaşıp en doğru adamı bulunca herkesi yenebiliriz. Ekstra şu da var daha bence Anderson'un konuşacağı maçlar olacaktir. Şu an kendisi dinlemede. Ama eğer konuşmaya başlarsa çok ocaklar yakacaktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caner-Medley -- 24 Kasım 2018; 9:53:59 >

• Larkin'in bugüne kadarki en büyük sınavı olacak,Micic yok,alternatif yok ve direksiyonda..Evimizde Baskonia karşısındayız.

edit:yanlış bilgi,oynayacakmış.Net favoriyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lüzumsuz Adam -- 29 Kasım 2018; 21:56:58 >
  • bilet satış sitesi olan tixbox'a baktım, baskonia maçında salon yine boş olacak gibi.. Pana maçında biletlerin tamamı bitmişti, o maçı ve sonraki 2 maçı da kazandık ama ilgi nedense geriye düştü iyi gidişe rağmen..

Madrid maçının da biletlerine bakayım dedim, bilmiyorum sitede problem mi var ama biletlerin neredeyse tamamı bitmiş durumda ücra köşelerde anca kalmış, o maç haftaya olmasına rağmen biletleri bitmiş sayılır.. Baskonia maçı daha kritik oysa ki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scavenger Of Human Sorrow

bilet satış sitesi olan tixbox'a baktım, baskonia maçında salon yine boş olacak gibi.. Pana maçında biletlerin tamamı bitmişti, o maçı ve sonraki 2 maçı da kazandık ama ilgi nedense geriye düştü iyi gidişe rağmen..

Madrid maçının da biletlerine bakayım dedim, bilmiyorum sitede problem mi var ama biletlerin neredeyse tamamı bitmiş durumda ücra köşelerde anca kalmış, o maç haftaya olmasına rağmen biletleri bitmiş sayılır.. Baskonia maçı daha kritik oysa ki..
    Tabi Madrid maçına insanlar dünya yıldızlarını izlemeye geliyor. Kritik diye düşünmemek lazım. Efes Baskonia gibi Real Madrid'i de yenebilir.

Madrid maçının biletleri bitmiş gözüküyor ama Pana maçında maça 2-3 gün kala bilet alacaktım kalmadığından alamadım. Sonra maç günü baktım açmışlar boş gözüküyor aldım bileti. Yani bilet kalmadı imajı verip daha sonra açıp insanları çekmeye çalışıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thor10dor

Tabi Madrid maçına insanlar dünya yıldızlarını izlemeye geliyor. Kritik diye düşünmemek lazım. Efes Baskonia gibi Real Madrid'i de yenebilir.

Madrid maçının biletleri bitmiş gözüküyor ama Pana maçında maça 2-3 gün kala bilet alacaktım kalmadığından alamadım. Sonra maç günü baktım açmışlar boş gözüküyor aldım bileti. Yani bilet kalmadı imajı verip daha sonra açıp insanları çekmeye çalışıyorlar.

Alıntıları Göster
    Biletler online satış olduğu için bilet alırken belli süre o koltuğu sana ayırıyor, işlem yarıda kalınca bazen sistem hatası oluyor ve askıda kalan işlemler oluyor, koltuklar dolu gözüküyor ama güncelleme yaptıklarında o koltuklar yeniden açılıyor. Pana maçında öyle olmuştur, ben de yaşadım aynı durumu

Bu maça bana davetiye bilet gönderdiler ama madrid maçına daha önce istememe rağmen imkansız dediler.. Biletler bayağı azalmış ama salonun kapalı olan kısımları var madrid maçına umarım orayı açarlar, salonun anca yarısını kullanıyoruz

• Takım çok iyi gidiyor, nazar değmesin diye bi nazarlık dursun konuda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scavenger Of Human Sorrow -- 30 Kasım 2018; 22:49:9 >
  • Vay vay vay..Bu takım finali oynar arkadaş.
    Kerem Gönlüm 28-30 yaşından sonra gelişmeye başladı seviye atladı.Sinan Güler 27 yaşından sonra seviye atladı şimdi Doğuş aynı gidiyor.Cidden helal olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 30 Kasım 2018; 22:38:49 >
  • Maçı izleyemedim yorumlari okuyorum,lan Larkin ne oldu sana oglum ya :(

• Dün kazandık ama savunmamız iyi değildi. Adamlar çok boş kaldı ve şansımıza çoğunu kaçırdılar ama bu her zaman olmaz. Genel olarak savunmada düşüş var, sadece hücum ederek EL' de başarılı olunmaz.

Larkin' i kazanmak için neden lig maçlarında oynamıyoruz? Boubais dinlensin, o oynasın lig maçlarında.

• madrid maçında açılan tüm biletler bitmişti, daha önceki maçlarda kapalı olan üst kısımları açmışlar 35 liradan.. 32 blok açılmış 10 blok kalmış gözüküyor.. 16500 kişilik sinan erdemde 14bin kişi olur gibi bu maçta... maç gününe bilet kalacağını sanmıyorum
  • Sezonun 3te 1'i bittiğine göre istatistikler:
    Hücum
    3lük yüzdesinde 1.
    2lik yüzdesinde 2.
    True Shooting'de 2.
    Index Rating'de 2.
    Asistlerde 2.
    FT yüzdesinde 2.
    Asist/Top kaybında 5.
    Hücum ribaundu sayısında 16.
    Top kayıplarında 6.

Savunma
    3lük savunmasında 2.
    2lik savunmasında 8.
    Rakip index ratingi olarak 6.
    Rakip A/TK oranında 13.
    Rakip True Shooting %'si olarak 5.
    Faul yapmada 14.
    Faul aldırmada 11.
    Savunma ribaundu sayısında 5.
    Top çalmada 11.

Savunma-hücum arasında büyük bir fark var gibi görünüyor,onu da perimeter savunmayla biraz nötrlemiş gibiyiz.Fikstürü olabildiğince iyi değerlendirdik ve şuanda Real Madridle aynı galibiyet sayısıyla 4.sıradayız.Önümüzde zorlu bir fikstür var,asıl sınav şimdi başlıyor.
  • Scavenger Of Human Sorrow kullanıcısına yanıt
    2017 olympiakos playoff serisi 3.maçından sonra ilk defa kapalı gişe bir maç oynayacağız sanırım hocam :)
  • Kasım ayı MVP'si Vasilije Micic oldu.

• 
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.