Şimdi Ara

ANADOLU EFES Basketbol (2020-2021 EUROLEAGUE ŞAMPİYONU) (482. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.311
Cevap
37
Favori
325.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 480481482483484
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Motum veya Moerman yerine keşke Trey Thompkinsimiz olsa. Yazın adı geçmişti. İnanılmaz dengeli olurdu uzun rotasyonumuz şu olsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dragic ne durumda bilgi var mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene takımdan cok Ataman kendını gosterecek dıye dusunuyorum.Çok geç bile kaldı aslında.Karıyerının başında 1 kupa ve 3.lük ( öncesinde 1 kupa) Ataman coktan zırvede olabılırdı..
    Efes’in ve Ataman’ın Final Four zamanı , final zamanı çoktan geldi artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 17 Ekim 2018; 20:25:18 >
  • Güzelim kadro Ataman elinde ziyan olacak. Bir kere şaşırt be kardeşim. Almadı almadı gitti sonra 2 mola aldı.

Bobua sana da helal olsun kardeşim. Gözünü bağlasan sallasan bir tane sokarsın.

• Şu zalgirise karşı şu oyun kabul edilemez,Larkin'in kendini ortaya koyması gerekiyor.Oynanacak hızlı basketbolun lideri o olacak,fakat ortalarda yok.Zalgiris uyuta uyuta 14 sayı yaptı farkı.Beabouis de rezalet sezon başladığından beri.Şu kadroya da istediğin basketbolu oynatsın yani Ergin Ataman
  • Beabouis ne diyorduk ne olmuş..10 yıl önce Erman hocanın takımındayken NBA yaptı Dallas da takip ettik falan sonrasını bilmiyorum.( Sadece Eurocup fınalını seyrettım orada o kadar.) İyiydi de.Oldukça iyi ..Ama yıllar gectıkce daha verımlı daha doğru daha sakın oynamayı oğrenememıs bellı.Bu takımda da olmaz, F4 adayı olan takımda olmaz olamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 17 Ekim 2018; 21:04:20 >
  • Delik deşik olduk ..

Saras ders verıyor .

• Bobua Dakikalardır Anderson oturuyor.

Dunstonun sorunu ne acaba?

• Daha geçen gune kadar kesin F4 diyordunuz ne oldu sadece gerçek eurolig takımı ile oynamamıştınız artı olarak acilen ergin Ataman bu takımdan gitmeli yoksa ilk 8 bile hayal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dunstonun facia oynadığı bir gecede kazanmamız çok zor. İkili oyun savunması, boyalı alan savunmasi çok kötüydü. Zalgrisin mükemmel işleyen dişlilerini bozacak bir hamle yapamadık. İkinci periyot bu karakteri koymamız gerekliydi. Ama çocuk gibi küsen Ataman sağolsun mola alamadı. Gerçi alsa ne oluyor son periyot aldığı molalarin dönüşünde fark açıldı. Bu adam kanser eder bizi. Ah ah şu kadro Peras'a verilecekti. Adam Larkin, Anderson kullanamadı bugün.

Bu arada Bobua'ya kurulmaya başladım.

• Bu savunmayla anlaşıldıki bu senede zor geçecek.zal giris savunmamızı yol geçen hanına çevirdi.haftaya kimki maçıda zor olur.çünkü fb yi çok zorladılar.

• Khimki macını almanız cok kolay gozukmuyor.Khimki de cok atletik adamlar var,skorerler var.
    Efes yıllardır 3 luklerle yasayan 3 luklerle olan bir takım o 3 lukler girdigi an macı alıyor.Ornek FB,Bayern macları girmedigi an sonuc farklı oluyor.Takımdaki tek atletik adam Dogus uzun olarak da Dunston ayrıca GS basındayken bagıran,cagıran,hoplayan,zıplayan,teknik fauller alan Erg,n Ataman son derece sakin mac yonetiyor.Bu da ilginc...
  • Kardeşimin ısrarı sonucu gittik maça yine yenilgi. Evinde bu kadar maç kaybedersek salon boş diye daha çok aglariz. Kadınlara ücretsiz olduğu halde salon dolu değildi...

Ben 3. Çeyrekte moerman ile Larkin i hiç beğenmedim bu ikisi üzerinde ısrarla durdu Koç ve fark 25 oldu. Son çeyrekte ikisi çıktı fark azaldı.

Ergin Ataman günümüz basketbolunda yetersiz bir koç.. iyi kadro kuruldu rakiplerin gücü azaldı ama biz aynı evinde rezil oynayan takımız

Şu kadro perasovic in elinde olacaktı ..daha umutlu olurdum

Son olarak şu takımın maçlarına bir daha gitmemek üzerine tekrardan tövbe ediyorum elime davetiye saha içi bilet geçmesine rağmen gitmiyorum o derece soğuğum takımdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scavenger Of Human Sorrow -- 18 Ekim 2018; 0:6:55 >
  • Zalgiris mağlubiyeti Ataman'a yazılır.
  • Mccollum için yazmıştım geçen sene, bu sene de Bobua için yazacağım bizim Bobua'yi bu kadar uzun süreler sahada tutup, topu eline verip hücum etmesine izin vermememiz lazım. Bobua tıpkı Erick Green gibi oyun sıkıştığı anlarda oyuna alıp çabuk skor atmasını sağlamamız lazım. Bugün sokuyor Bobua evet. Ama iki ucu keskin bıçak. Zalgris maçında da sokamayinca ritim kaybettik. Bobua çok uzun süreler sahada kalıyor. Aksine Anderson da inanılmaz az süre alıyor. Can sıkıcı. Anderson gerekirse 2 numara bile kullanılıp daha fazla süre alması sağlanmalı.

Ribaund ribaund ribaund. Çok büyük sorun çok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caner-Medley -- 19 Ekim 2018; 21:12:3 >
  • Bobua toparlamis da takimi yine begenmiyorum.Ne oldu anlamadim motive degil takim bikac hafta onceki gibi

• Shvev 14 sayı attı üst üste mola almadı adam. Koç filan değil Ataman.

• Ergin Atamanı bu kadronun başına getirmek tam bir yönetim başarısızlığıdır,

Anlamıyorum Hiçmi başka adam yoktu, Trincieri gibi bu seviylerde takımları yönetmiş Koçlar neden tercih edilmedi ?

• Aslanlarım benim bu işte

• Bu takım Top8 yapamaz. Bu burada dursun. Sabote ediyor takımı GSli şahıs.

• 
Sayfa: önceki 480481482483484
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.