Şimdi Ara

ANADOLU EFES Basketbol (2020-2021 EUROLEAGUE ŞAMPİYONU) (474. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.311
Cevap
37
Favori
325.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Katıldığım yorumlar. Motum noktası hariç benim de görüşlerim bu paralelde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dogru secilmis bir kadro 2-3 sezon beraber oynayinca neler olabileceni görmüsdük....Final Four un kapisindan döndük.

Dunston Stimac ve Brown yanina Sonny Weems ekledik.....birkac takviye ve sabirlan tekrar tepeyi zorliyabiliriz. Ama sürekli kadro degisikli ilen olacak bir is deyil bu.Istikrar ve devamlilik gerek.....ama , Dogru kadro ilen.
    Theodore kacirmamaliydik... gönlümde S.Wilbeck var gelecek sezon icin, ama Alper Yilmazin Transfer politikasina aykiri.Gecen aylarda bütce dahada azalacani aciklamisdi.
    Madem durum böyle, en azindan Muhaymini kullanmaya baslasak.
  • Allah kimseyi Birkan Batuk izlemeyle imtihan etmesin.
  • Efes Öncelikle Oyun Kurucu Problemini Halletmesi Gerekiyor, Sadece Sİmon'la Olucak İş Değil Mutlaka Yanında Çok İyi Bir Guard Daha Olmalı.
  • Beyler, ben yurtdisinda yasiyorum. Efes formalari ve tshirtlerini nerden temin edebilirim??

• Ataman dün oynanan karşılaşma ile Euroleage'in en çok kaybeden koçu olmuş. Kendisini bu başarısından dolayı tebrik eder umarım seneye farklı bir takımla başarılarının devamını dilerim.
  • Su McCollum beni sinirden öldürecek.......Grangere ve Huertele agiz burun kiviran taraftarimiza layik bi oyuncu. Oly macini izlerken patlatacak beni.
  • şu rezaletin sorumlusu olmalı.. o sorumlu da bell, ama herif yüzsüzün teki...

bugün itibariyle eşleşmeler kesinleşti gibi

cska - zalgiris
    oly - baskonia
    fener - khimki
    real - pana

kritik 2 maç var ama bu eşleşmeleri değiştirmiyor
    zalgris evinde cska yı yende de 3 lü averaja kalır yine 8. olur
    khimki feneri yense khimki 6 fener 3 olur fener yenerse fener 2. khimki 7. oluyor her türlü rakipler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elbryan

Ataman dün oynanan karşılaşma ile Euroleage'in en çok kaybeden koçu olmuş. Kendisini bu başarısından dolayı tebrik eder umarım seneye farklı bir takımla başarılarının devamını dilerim.

Daçka Eurocup'ı alırsa seneye yeni yuvası orası olmasın da... Şahsen şu an EL'de Efes yerine Tofaş'ı görmeyi yeğlerim.
  • Birkac ay öncede söylemisdim,gecenlerdede bahsettim.....Su Wilbeckin bize ilac gibin gelir.Dün aksam mükemmel bir mac cikardi yine.
    Seneye Cska Oly veya baska büyük bir EL takimina giderse kimse sasirmasin. Bizde hersene gibin öküzün tirene bakar gibin kaliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DonsuzLaz -- 24 Mart 2018; 11:55:12 >
  • Size katılıyorum.ne yapıp ne etseler de wılbekın nı Efese alsalar.bu son maçta dikkatleri üzerine çok çekti.

• D. Brown geçen seneki honeycutt laubailiğinde ama en azından honeycutt katkı veriyordu. D. Brown beyin ölümü gerçekleşmiş.

Weems ile Brown olmayınca galibiyet geldi.

Khimki ile baskonya nın mağlubiyetlerini beklemiyordum eşleşmeler çok garip hal aldı

Olimpiyakos Zalgirisi yenerse , Madrid kazandığı takdirde ev sahibi ama Oly nin 5 eksiği var ve zalgiris yenerse Madrid kazansa dahi oly pana Madrid üçlü eşleşmesi oluyor ve Madrid 5. Sıraya geriliyor. Oly 3 pana 4. Sırada oluyor..

Fakat son maç Madrid oynayacak. Oly zalgirise yenilirse Madrid de bilerek bamberg e yenilir. Pana 3 oly 4 olur. Madrid olympiacos a intikamını bu yolla almaya çalışabilir bizzat kendisine rakip yaparak...

• Beklediğim gibi oly zalgirise maçı sattı Madrid kazansa da ev sahibi olamayacak. Oly bu sonuçla panayı ev sahibi konumuna getirdi.

Madrid ne yapacak şimdi kazanırsa rakibi pana olacak. Bilerek kaybedip Olympiacos ile eşleşip onlardan intikam almayı da seçebilir Bu seçenek gayet zevkli olurdu.. Final four ilk maçı da Fener - Pana eşleşmesi olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Scavenger Of Human Sorrow

Beklediğim gibi oly zalgirise maçı sattı Madrid kazansa da ev sahibi olamayacak. Oly bu sonuçla panayı ev sahibi konumuna getirdi.

Madrid ne yapacak şimdi kazanırsa rakibi pana olacak. Bilerek kaybedip Olympiacos ile eşleşip onlardan intikam almayı da seçebilir Bu seçenek gayet zevkli olurdu.. Final four ilk maçı da Fener - Pana eşleşmesi olabilir
    Real ikili averajda Zalgris' e üstün. Yani artık eşleşmeler belli:

Cska - Khimki tahminim 3-0

Oly - Zalgris tahminim 3-2

Pana - Real tahminim 2-3

Fb - Bask tahminim 3-1 ya da 3-2

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: japon karınca

Real ikili averajda Zalgris' e üstün. Yani artık eşleşmeler belli:

Cska - Khimki tahminim 3-0

Oly - Zalgris tahminim 3-2

Pana - Real tahminim 2-3

Fb - Bask tahminim 3-1 ya da 3-2

Alıntıları Göster
    Real ile zalgiris lik bir durum yok . eşleşmeler belli değil..

Oly 19 pana 19 galibiyette Madrid de kazanırsa o da 19 oluyor

Oly 3

Pana 4

Madrid 5 oluyor

Madrid kaybederse

Pana 3

Oly 4

Madrid 5 oluyor

• quote:

Real ile zalgiris lik bir durum yok . eşleşmeler belli değil..

Oly 19 pana 19 galibiyette Madrid de kazanırsa o da 19 oluyor

Oly 3

Pana 4

Madrid 5 oluyor

Madrid kaybederse

Pana 3

Oly 4

Madrid 5 oluyor

Alıntıları Göster
    Aa haklısınız hocam, dikkat etmemiştim ona :)

• Oly oyuncuları bayağı sacmaladi . Madrid evsahibi olacakken ellerinden gitti saha avantajı.

Oly panayı evsahibi yaparak f4 de yunan seyircileri arttırmak istemiş olabilir.

Madrid oly ye kizmistir kesin... İntikamin tek yolu kaybedip oly ile eslesip onları devirmek.. nitekim ilk çeyrekte Bamberg 28 sayı attı Madrid'e kazanırsa Bamberg şenlik var

• quote:

Oly oyuncuları bayağı sacmaladi . Madrid evsahibi olacakken ellerinden gitti saha avantajı.

Oly panayı evsahibi yaparak f4 de yunan seyircileri arttırmak istemiş olabilir.

Madrid oly ye kizmistir kesin... İntikamin tek yolu kaybedip oly ile eslesip onları devirmek.. nitekim ilk çeyrekte Bamberg 28 sayı attı Madrid'e kazanırsa Bamberg şenlik var
    Valla ben olsam yine Pana' yı seçerdim hocam, her ne kadar atmosfer olarak Pao çok daha iyi olsa da Spa gibi bir lidere sahip Oly. Pao' da ise tam tersi, mike james bazen aşırı saçmalıyor, Calathes çok zeki bir oyuncu ama şutu istikrarlı değil.

Ama dediğinizi de yapabilirler, yine Olympiakos' u da elerler bence.

Sahi, Llull ne zaman dönüyor yahu?

• Oly Madrid i iki maçta da tokatlamisti. Madrid oly ile eslesmeyi göze alamadı.

Pana - Madrid serisi en çekişmeli seri olacak. Madrid 3-1 alır

Fenerbahçe - Baskonia eşleşmesi de çekişmeli olacak. 3-1 fener alır

Oly - Zalgiris serisini 3-1 oly alır

Cska 3-0 Khimki

F4 de geçen yılın finali ile 3. Lük maçınin rövanşı olacak gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scavenger Of Human Sorrow -- 7 Nisan 2018; 0:14:28 >
  • Anadolu efes-Beşiktaş sompo japan maçına 1 biletim var 3. Kategori. Saat 15.15 de isteyen olursa gelen kişiye hediye olarak verebilirim. Dm atabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.