Şimdi Ara

ANADOLU EFES Basketbol (2020-2021 EUROLEAGUE ŞAMPİYONU) (491. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.311
Cevap
37
Favori
325.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün fikstüre bakıp şöyle bir sıralama yaptım.bunlar benim öngörüm ve efes olağanüstü maçlar kazanamadığı takdirde yapılan bir sıralama

1....

2...

3...

4...olympıakos 19 galibiyet

5...Baskonia. 17

6...Barcelona. 16

7...Efes 16

8...Milano. 15

İnşallah yanılırım çünkü zor fikstürü var ikinci yarıda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ersöz -- 5 Ocak 2019; 1:47:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• obey the beard

8 üçlük
    31 sayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ersöz

Bugün fikstüre bakıp şöyle bir sıralama yaptım.bunlar benim öngörüm ve efes olağanüstü maçlar kazanamadığı takdirde yapılan bir sıralama

1....

2...

3...

4...olympıakos 19 galibiyet

5...Baskonia. 17

6...Barcelona. 16

7...Efes 16

8...Milano. 15

İnşallah yanılırım çünkü zor fikstürü var ikinci yarıda.
    Hocam şahsen benin F4 umudun çok az ama takım maç takımı olduğu için yani seri takımı değil, 16 galibiyetten daha fazla alırız. Ben 17-18 galibiyet ve sıralama olarak da 4 ya da 5. olmamızı bekliyorum.

Takımda bu kadar kısanın olması sorun yaratıyor. Larkin, Bobua, Micic, Doğuş hatta Simon... Doğuş dışındakilerden birinin yerine iyi bir uzunumuz olsa daha iyi olurdu. Ne kadar kötü oynasa da benim tercihim hala Larkin' den yana. Bobua şutu var ama defansı aşırı kötü. Ne kadar atıyorsa o kadar attırıyor karşı takıma. Larkin, Micic ve Doğuş 1 numara için gayet yeterli olurdu. Keza dediğim şeyi Bayern maçında da gördük. Bobua yokken takım daha iyi oynuyor. Bunda tabii ki Ergin Ataman' ın da rotasyon coach' u olmamasının da etkisi çok.

Bizim takım sanki 2010 öncesi EL takımı. O zamanlar kısa oyuncular çok değerliydi ama günümüzde uzun oyuncun neredeyse daha değerli konuma geldi. Biz de ne uzunlardan doğru dürüst faydalanıyoruz ne de faydalanmaya çalışıyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Umarım dediğiniz gibi olur.

• Motum'un uzun süreler aldığı durumlarda final four falan hayal olur.
  • 4.çeyreği bu kadar kusursuz oynadığımızı hatırlamıyorum.Süper hücum süper savunma,Zalgiris ne olduğunu şaşırdı.Çok güzel galibiyet.
  • Maşallah başka birşey denemez.

• Açık ara sezonun en iyi oyununu çıkardık. Hoca' yı da bu sefer tebrik etmek lazım, mükemmel hazırlamış takımı. Larkin de ne kadar önemli bir isim olduğunu gösterdi,hep diyorum takımın en komplike kısası.

Motum bu takımı bozuyor, keşke onun yerine daha iyi savunma yapabilen bir 4 ya da 5 numaramız olsaydı.

• Sene sonu Derrick Williams<->Motum gelir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lüzumsuz Adam

Sene sonu Derrick Williams<->Motum gelir mi?
    Simon yerine de Sergey Karasev

• quote:

Orijinalden alıntı: japon karınca

Simon yerine de Sergey Karasev

Alıntıları Göster
    bence Sergey Anderson yerine gider ya,malum Ataman oyun yönlendiren kısa forvetlere bayılıyor.Simon'u skorer bi 3 numara için bırakmaz

Pivot pozisyonuna Gudaitis veya Poirier eklemesini çok istiyorum ya,tabiri caizse hayvan gibi oynuyor adamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Lüzumsuz Adam

bence Sergey Anderson yerine gider ya,malum Ataman oyun yönlendiren kısa forvetlere bayılıyor.Simon'u skorer bi 3 numara için bırakmaz

Pivot pozisyonuna Gudaitis veya Poirier eklemesini çok istiyorum ya,tabiri caizse hayvan gibi oynuyor adamlar

Alıntıları Göster
    Şu an ikisi de ilaç olurdu. Karşıyaka' dan Assem Marei de iyi oynuyor bu sezon.

• Kayıpsız temiz bir hafta oldu.Doğuş'un 10 dakikadan fazla süre aldığı 11 maçın 10'unu kazanmış olduk.
  • Zorlansak da kazanmasını bildik. Khimky kesinlikle küçümsenecek bir takım değil. Çok iyi savunma yapıyorlar ve gerçekten böyle takımlarla çok iyi sonuçlar elde eden bir coacha sahipler. Özellikle fark 6' ya düşmüşken hızlı hücumlarında top çemberden çıktı, kırılma anı orasıydı.

Hücumda kitlendiğimiz sırada artık pota altını da kullanmayı öğrendik ve maçı da böyle aldık. Takım adına en büyük gelişme bu. Onun dışında savunmamız çok iyi değildi bugün, rakip en az 5 6 tane boş şutu kaçırdı. F4 istiyorsak Zalgris maçındaki savunma azmini her maç göstermemiz lazım.

• Formsuz ama yine de zorlu Real deplasmanındayız,Oly FB deplasmanında,Barca CSKA'yı konuk ediyor.Herkes yenilirse bir kaybımız olmaz Yeter ki geçen sefer 4.çeyrekteki gibi Real'in sindirmesine boyun eğmeyelim.
  • Fenerbahce Olympiakosu yendi Efes'tende Bir Sürpriz Real Galibiyeti Bekliyorum.

• Ribaunt konusunda ezildik doğru da,maç buna rağmen başabaş giderken hakemin sırf Simon top çıkarılırken savunmasında ayak ihlali yaptı diye teknik faul vermesi şerefsizlik değil de ne?İlk defa görüyorum böyle bir durumda teknik faul verildiğini ve hakem bunu son 2 dakikada yaptı.

Basketbolda en sevmediğim şey hakemler,bu kadar matematiksel bir oyunda hakem gibi subjektif kararlarıyla maça etki edecek bir şeyin olması haksızlık.Yapay zeka ne zaman buraya el atacak bilmiyorum
  • Lüzumsuz Adam kullanıcısına yanıt
    Yıllardır Euroleague'yi takip ve izlerim Simon'a çalınan teknik faulü ilk defa gördüm !
    Nedense böyle Aptalca hakem hatalarıda hep Real Maçlarında Oluyor ?

ŞU realmadrid TAKIMINDAN VE ÇİRKEF İSPANYOL OYUNCULARINDAN NEFRET EDİYORUM !!!
  • Ergin hoca falan değil.Bu maçı da kaybeder kendileri.Basit bi istatislik var,Doğuş'un 14 dk üzeri süre aldığı her maçı kazanmışız.Onun az süre aldığı maçlarda yumuşak kalıyoruz şunu bile tespit edemedi kendileri..

• Doğuş'u Calathes'e salmak lazım,5lese de sorun değil olay baskı kurmak.Savunmayı başka türlü üste çekemeyiz.Micic'in topu domine etmemesi lazım,dağıtması her zaman + yazar.Az silkelensek ikinci yarı fark atarız,Pana cidden berbat bi takım.
  • 
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.