Şimdi Ara

ANADOLU EFES Basketbol (2020-2021 EUROLEAGUE ŞAMPİYONU) (475. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.311
Cevap
37
Favori
325.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 473474475476477
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rezalet geçen bir sezon da olsa en azından gençlerimiz iş başında.BGL'de şampiyonuz
  • Hepsine maşallah ne kadar yetenekli çocuklar hayran kaldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tofas iki macdada bizden daha hirsliydi....elenmemiz belki daha hayirli olur.Öyle bütce daraltmaklan olmuyor.
  • Tofaş ta o yabancılar nasıl oynuyor öyle bir an karşımızda nba takımı var zannettim.

• Anadolu ÇÖPES'in, uyduruk ve çapulcu TOFAŞ'ı bile eleyememesi komedidir.

Yazık günah 15 senedir çöpe atılan paralara.

Takım felsefesini LİTVANYA ve İSPANYA tarzı basketbola dönüştürmeyip, 3.sınıf yerli ve yabancı basketbolcularla bir yere varamayacağı aşikar.

FB, devrim yaptı ve koç OBRADOVIC'i getirdi.

ÇÖPES'in de devrim yapıp takımın yönetimine LİTVANYA ve İSPANYA ekolü bir ekip getirmesi şart.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tofaş bu üçlük yüzdesiyle feneri de dağıtır geçer. Ama bu yüzdeler böyle devam etmez.
    Efesden bu sezon bir halt olmayacağı zaten en başından belliydi. Ataman ın görevi kabul etmesi ise sadece para ile ilgili.
  • quote:

Orijinalden alıntı: por favor

Tofaş bu üçlük yüzdesiyle feneri de dağıtır geçer. Ama bu yüzdeler böyle devam etmez.
    Efesden bu sezon bir halt olmayacağı zaten en başından belliydi. Ataman ın görevi kabul etmesi ise sadece para ile ilgili.
    Yavaş dağıtsın. FB Doğuş'un savunması rakipleri düşük üçlük yüzdesinde tutuyor. Bu kadar rahat ve isabetli üçlük atamazlar FB karşısında. Efes 'in savunmasına bakarak Tofaş in hücumunu yorumlamak büyük yanlış zaten.

• Wilbeckin söylentisi var son günlerde. Alper Yilmaz sesimizi duydu sonunda sanirim…..
  • Wılbekın tamam diyorlar.kısa bir süre sonra kulüb duyuracakmış.

• Willbekin iyi olur gerçekten. Metecan alınsın ama ben Okben' i daha çok beğeniyorum. Daha olgun bir oyunu var, üzerine gidilirse çok daha potansiyelli bana göre. Şertaç Şanlı diyorlardı, ne durumda transfer bilmiyorum ama çok düz bir oyuncu. Bu tüm dedikodularını sebebi yabancı sınırını sanırım.

Zenit' ten Karasev' i çok beğeniyorum, keşke alsak. Henüz 24 yaşında. Yine Zenit' ten Kyle Kuriç de beğendiğim bir oyuncu. Canaria'da iken de beğeniyordum.

Takımın ciddi bir yapılanmaya ihtiyacı var, inşallah artık birşeyler düzelir.

• Anadolu efes ortalama üzerinde yerli transferler yapıyor. Metecan, Sertaç ve özellikle bu sezon kendisini izlemek için bir çok kez televizyon karşısına geçtiğim Buğrahan ligin çıkış yapan iyi oyuncularından. Dunston'ı tutup, diğer çöplerin büyük bir kısmından kurtulabilirlerse makul bir bütçe ile iyi işler yapabileceklerini düşünüyorum.

• Vasilije Micic hakkinda bilgi sahibi olan varmi ??
  • Hocam Simon varken niye alındığını anlayabilmiş değilim.efes yabancı konusunda yine hatalarla başladı bence

• Beaubois gelmiş,niyeyse kendisini izlemeyi çok seviyorum.İnanılmaz estetik bir oyunu var.Yerli transferlerine gram bir şey diyemem,alınabilecek en iyi yerliler alındı takıma.Krunoslav-Dunston-Motum dışındakiler gönderilebilir.Şahsen Stimac'ı da çok seviyorum fakat Ataman kendi sistemine uyduramıyor o tarz bir oyuncuyu.40 dakika ortalamaları 25 sayı 15 ribaunt falandır heralde adamın.Hayırlısı olsun,bu sene yeni bir Cedi çıkaralım EL'de aldığımız sonuç umrumda değil.Bir beklentisi kalmadı taraftarın zaten.
  • Boubais' i izlemek benim de çok hoşuma gidiyordu, çok beğendiğim bir oyuncu, sevindim gelmesine. Aynı şekilde Micic de öyle, ayrı bir sempatim vardı Tofaş' ta, bu sene Zalgris' te seviye de atladı. Bence ikisi de çok doğru transfer. Micic transferi için Simon varken ne gerek vardı denilmiş ama takımda oyunu yönlendirecek oyuncu az vardı, Micic bunu fazlasıyla kapatır. İyi ve dengeli bir şutör de almak lazım bu iki ismin yanına, daha önce de yazmıştım, Kyle Kuriç çok güzel gider bu iki ismin yanına.

• Takımın başında Ergin Ataman olduğu sürece istedikleri kadar transfer yapılsın yinede başarının geleceğine inanmıyorum !
  • Efes iyi transferler yapıyor bence, pota altına da iyi takviyeler yapılırsa güzel kadro olacak. Ama söylenildiği gibi hocanın değişmesi lazım.

• Stimac ile yollar ayrildi...yanliz beni halen tatmin eden bir Transfer yapilmadi .Hersene bu yapbozdan biktim artik.
  • Stimac iyi adamdı,harcandı.Ataman'a teşekkür etmemiş zaten veda yazısında.

Şimdi topu yönlendiren bir kısa daha alınıp bu defter kapatılacak sanırım.Wilbekin çok güzel olur oraya.Topsuz oyunu iyi bilen savunmacı bir 2-3 alınmalı.Ataman varken çok bir umudum ve vizyon beklentim yok açıkçası.
  • Ataman ile olacak is deyil zaten...…
    Benim Oly nin bosa cikan hocasi var gönlümde yalan deyil. Yanliz Alper Yilmaz vizyonu Ergin Ataman ile

Wilbekin diye diye 2 yildir dilimde tüg bitti. Ama Fener kapacak gibin.
  • 
Sayfa: önceki 473474475476477
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.