Şimdi Ara

ANADOLU EFES Basketbol (2020-2021 EUROLEAGUE ŞAMPİYONU) (465. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.311
Cevap
37
Favori
325.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 463464465466467
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rakiplerinden 10 kat fazla para harcayıp hiç bir şey kazanamamaksa eğer büyük çaplı kulüp olmak, çapsız olmayı tercih ederim
  • BJK kullanıcısına yanıt
    Bu konuları aştığımızı düşünüyordum. Artık daha yeni konularla tartışalım cidden sıkıldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cidden önemseyip cevap verebiliyorsunuz valla helal olsun arkadaşlar size.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elbryan kullanıcısına yanıt
    Hocam boşver yorma kendini. Her sene aynı goygoyu yapıyor buraya gelip. Efes kapansın diyip her sene Efes ile birleşmek için teklif yapan takımın taraftarı. Yazın oynanan milli maçlarda kimin oyuncusu takımı taşımış açıp baksın. Sonra bize boşa para harcıyor desin. Basketbola yatırımı boşa olarak gören birine bir saniye bile ayirmamaliyiz.

• Calathes kazmasını yakından savunan ilk takım olabiliriz , bırakın şu kalası 15 kere üçlük atsa 16.sında yine boş bırakırım
  • Pascual 4 dk boyunca seyrettı bizim takımı.Bı Lasso bı Pascual nasıl first class takım çalıstırıyorlar anlamıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Savunma düzelse maçı koparacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Ya çok garip ya..kaç maç geçti ? 6 -7 ?
    Ama bilmiyorum.Çok garip kadro var hani gözlerim kanayacak falan yazmıştım geçen ay ama aslında belki haksızlık etmişim.Sanki bu takım alışınca şöyle 5-6 maç üst üste önüne geleni devirecekmiş gibi geliyor bana ? Ama diğer yandan diyorsun ki son 2 sırada yer alır bu takım.

5-6 maç demişim üst üste,,

Kaldı 3-4 maç

Hey yavrum hey ..Geliyor 3 de 3.

Kaldı 2-3 maç

• Gelemedi

İlk yarı maçı kopartamamış olmanın cezasını çektik.Son anlarda adamlar iyi hücum etti.Bu maç ve Malaga maçlarını arayacağız gibi geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 16 Kasım 2017; 23:24:58 >
  • Yunan takımları Bu hafta deplasmanda 2 türk takımını yenip gittiler, heralde şuan yunanistanda keyifler çok yerindedir,
    Maç kaybedelim ama şu yunanlılara kaybetmeyelim,hele böyle son saniye atışlarıyla kaybetmek dahada sinir bozucu oluyor !
  • Ya olaya gel , Calathes el ustu uzaktan ucluk falan atiyor.Bu adamin ucluk atabildigi iki mac var EL'de bu sezon.Niye yakindan savunup adami surekli oyuna soktuk anlamiyorum.Obra gibi uzaktan savunduracaksin her atamadiginda oyundan daha da dusecek.Evimizde galibiyetimiz yok daha , trajikomik.

• ANADOLU ÇÖPES

Gene saçmasapan uyduruk ve çapulcu bir rakibe evinde kaybedilen maç.

Anadolu Efes'e yeni bir yönetim ve teknik ekip ile kaliteli oyuncular şart.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

ANADOLU ÇÖPES

Gene saçmasapan uyduruk ve çapulcu bir rakibe evinde kaybedilen maç.

Anadolu Efes'e yeni bir yönetim ve teknik ekip ile kaliteli oyuncular şart.

Veeee her yenilgide ortaya cikan çapulcular derneği başkanı ve engin basketbol yorumcusu senersongur.Mottosu "şubeyi kapatin yeaa"

• Lüzumsuz Adam kullanıcısına yanıt
    Algoritma:

Efes yenildi mi ?

Evet ~> Kulüp kapansın.

Hayır ~> Zor mu kazandı rahat mı ?

Zor ~> BJK ile birleşsin.

Normal ~> Efes sadece çapulcu takımları yeniyor Kazlauskas gibi bir koç Teodosic gibi bir gard lazım.

Kolay ~> Hakemler Efes lehineydi ondan kazandı.

Senelerdir bu algoritma içinde düzenli mesaj geliyor konuya.

• Yuvana Hoşgeldin Zoran...

• En azından aynı özellikli Muric'i gönderip alıyoruz da abicim kimse mi kalkıp bu Adams niye burda duruyor demez ? Pas vermeyi bilen orta derece bir guard bile yeterli şu takıma alın Alex Caruso'yu falan işte.
  • Zoran Dragic resmen 1+1 imza attı. Gününde olursa iyi üçlük atabilen bir oyuncu. Eskiden beğendiğim bir oyuncuydu ama şuan hem formsuz hem de sakatlığı var. Zaten bizim takım uyumsuz çok. Sezon ortasında nasıl takıma uyum sağlayabilecek? Yine boş bir transfer daha gibime geliyor. Açık net guard eksiği varken yine 2 numara aldık.
  • Dragic gibi bir adamı nasıl serbest bıraktılar anlamak güç. Bildiğimiz Dragic olsa bırakılmazdı.
  • Cedi'nin verdiği katkının 3/4'ünü falan verse çok çok iyi olur.Fırsat transferi zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

Dragic gibi bir adamı nasıl serbest bıraktılar anlamak güç. Bildiğimiz Dragic olsa bırakılmazdı.

Zoran Dragic abartılacak bir oyuncu değil bence.Ama abisi Goran Dragic abartılacak kadar iyi oyuncu.
  • 
Sayfa: önceki 463464465466467
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.