Şimdi Ara

ANADOLU EFES Basketbol (2020-2021 EUROLEAGUE ŞAMPİYONU) (438. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.311
Cevap
37
Favori
325.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ersöz

Değerli piyanist arkadaşım yenilen türk takımı ama sevinenlerde sözde bizim vatandaşlarımız.yani sevinen yunan vatandaşı değil, efes bir Türk takımı sıkıntı burdan kaynaklanıyor.

Maçı ben de izledim. Öyle hârika bir atmosferde farkı çift hanelere taşıdığın bir maçta o kadar isabetsiz dış atış kullanıp da, pota altından bile boş hücumlarla rakibe fırsat tanırsan, öyle bir sonuç kaçınılmaz olur.

Sadece Dunston bile 4-5 defa pota altında boş atış kaçırdı.

İzlerken üzüldüm ama bittikten sonra da "E hak ettiler" dedim...

Spor bu, herkes istediği takımı desteklesin ya da eleştirsin. Umursamamak bence en doğrusu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok haklısınız.basketbol denilince insan aklı başında insanlarla tartışarak teselli bulmak istiyor.ama bu forumda bu tür insan az.hata bu tür insanlarla bu platformda muhatap olmak.

• Senertheking adlı şahsi ciddiye almaya bile lüzum yok. Tahrik etmeye çalışan, boş konuşan birisi. Günlerdir basketbol severim demagojisi peşinde, düzgün basketbol içeren bir tane mesajı yok. Boş beleş konuşmaya çalışıyor. Sizlerden ricam cevap verip boşa yorulmayın.

Bu takımın başına bu koç daha yeni geldi. Guard rotasyonuna kendisi tercihler yapmadı. Hataları yok mu elbette var. Daha ilk senesi olmasına rağmen gayet güzel anlar yaşattı. Açıkçası ben 3-1 gibi bir skor ile eleniriz diyordum. Ama 2. Ve 3. Maç inanılmaz bir etki bıraktı takım. Topyekün savaştı. Bize de umut aşıladi. Ama bugün el yakan topları yönlendiriecek birine ihtiyaç duyduk. Orada sınıfta kaldık. Yine de ilk senesine rağmen F4'e çok yaklaştık. Daha kaçmadi elimizden. Zor evet. Imkansıza da yakın. Ama hangimiz Efes müthiş seri yapıp, TOP8 yapar. Olye karşı 2-1 yapar diyorduk seriyi. Ben ongormedim. Bu sebeple son bir maçımız var. Takımımız kendine inanirsa küçükte olsa galibiyet şansımız var. Pazar görüşmek üzere. Sağlıcakla kalın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Senertheking adlı şahsi ciddiye almaya bile lüzum yok. Tahrik etmeye çalışan, boş konuşan birisi. Günlerdir basketbol severim demagojisi peşinde, düzgün basketbol içeren bir tane mesajı yok. Boş beleş konuşmaya çalışıyor. Sizlerden ricam cevap verip boşa yorulmayın.

Bu takımın başına bu koç daha yeni geldi. Guard rotasyonuna kendisi tercihler yapmadı. Hataları yok mu elbette var. Daha ilk senesi olmasına rağmen gayet güzel anlar yaşattı. Açıkçası ben 3-1 gibi bir skor ile eleniriz diyordum. Ama 2. Ve 3. Maç inanılmaz bir etki bıraktı takım. Topyekün savaştı. Bize de umut aşıladi. Ama bugün el yakan topları yönlendiriecek birine ihtiyaç duyduk. Orada sınıfta kaldık. Yine de ilk senesine rağmen F4'e çok yaklaştık. Daha kaçmadi elimizden. Zor evet. Imkansıza da yakın. Ama hangimiz Efes müthiş seri yapıp, TOP8 yapar. Olye karşı 2-1 yapar diyorduk seriyi. Ben ongormedim. Bu sebeple son bir maçımız var. Takımımız kendine inanirsa küçükte olsa galibiyet şansımız var. Pazar görüşmek üzere. Sağlıcakla kalın.

Birader sen de tarafını seç bakıyorum futbolda Fener bölümündesin burda Efes fanboyluğu yapıyorsun. 2009 serisini izlemedin herhalde

• Ama şu bir gerçekki efes çok büyük bir fırsatı kaçırdı.böyle bir imkan bir daha gelirmi o biraz zor.arkadaşlar dikkat edin oly ilk beşe dört yunan oyuncu ile çıkıyor.bu da onlara milli bir ruh veriyor.efesin 90 lı yıllarda ağırlıklı türk oyuncularla oynaması gibi bu bana göre çok önemli biraz önce honeycatla. Dijitürk te röportaj yaptı adamın bir gülmediği kaldı.inanın umrunda bile değildi.

• Efes +10 sayı farkla kazanır diyordum, o farkı buldu da ama sonra takım durdu. Son maç cehennem gibi atmosfer olur. F4'e bu kadar yaklaşmışken elenirse yazık olacak.
  • Ersöz E kullanıcısına yanıt
    Hocam şuan Türk takımları arasında belki de en çok önem veren takım biziz. Bu sorun genel olarak Türk takımlarında var. Üç takımın EL takımının son maçlarında oynattıkları Türkler ve süreleri:

Fenerbahçe-Pana: Melih(1.31dk), Ahmet Düvelioğlu (2.49dk) Ahmet'in Ürdünlü olduğunu düşünürsek ve Melihte sadece göstermelik oyuna girdiğini düşünürsek şaka gibi.

Daçka-Real Madrid: Birkan (4.30dk), Furkan Aldemir (2.10dk) Daçka Fener'e göre biraz daha fazla Türk oynatmış. Tebrik etmek gerek.

Efes-Oly: Cedi Osman(26.02dk), Doğuş Balbay (13.49dk) Cedi en çok süre alan 4.oyuncu. Doğuşta rakibin en önemli oyuncusunu tutmakta görevliydi. Tabi dediğiniz gibi sadece 2 oyuncuyla olacak iş değil.

Birde Efes'in hakkını yememek gerek bu konuda çünkü neredeyse tüm Türk takımlarında yolu Efesten geçmiş ya da Efes altyapısında yetişmiş en az bir oyuncu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elbryan -- 29 Nisan 2017; 0:18:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Frank Sobotka

Efes +10 sayı farkla kazanır diyordum, o farkı buldu da ama sonra takım durdu. Son maç cehennem gibi atmosfer olur. F4'e bu kadar yaklaşmışken elenirse yazık olacak.

Efes 10 fark üstüne çıkarken Spanoulis printesiz 2.periyotun 6 dakikasını oynamamıştı.Adamlar diri girdi 2.

çeyreğe ve fişi çektiler. Orda farkı arttırmalıydı Anadolu Efes.

• Bugün maçta Granger ile skoru paylaşacak bir kişi daha olsaydı, Efes eze-eze yenerdi.

Heurtel'i artık tanıyamıyorum! Özgüvenini kaybetmiş gibi oynuyor.

Yanarım, yanarım, öyle muhteşem bir atmosfere karşı mağlup olmalarına yanarım... Uzun zamandır basketbolda öyle gürültülü, etkileyici bir atmosfer görmemiştim.

• senertheking S kullanıcısına yanıt
    Biri futbol takımı biri basketbol takımı ? Fanboyluk ile de alakası yok. Efes taraftarı olmamın özel sebebi var. Boş konuşuyorsun. Nokta.

• quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Biri futbol takımı biri basketbol takımı ? Fanboyluk ile de alakası yok. Efes taraftarı olmamın özel sebebi var. Boş konuşuyorsun. Nokta.

Doğrudur kardeşim ben de futbolda Fenerbahçe taraftarı olsam da basketbolda gerçek bir basketbol sever olarak tüm takımlarımıza eşit mesafedeyim.Pınar Karşıyaka da olsa Türk Telekom da olsa! Ancak konudaki bazı arkadaşlar beni tahrik edici mesajlar attığı için yanlış anlaşılma oldu! Nokta!...

• quote:

Orijinalden alıntı: piyanist2014

Bugün maçta Granger ile skoru paylaşacak bir kişi daha olsaydı, Efes eze-eze yenerdi.

Heurtel'i artık tanıyamıyorum! Özgüvenini kaybetmiş gibi oynuyor.

Yanarım, yanarım, öyle muhteşem bir atmosfere karşı mağlup olmalarına yanarım... Uzun zamandır basketbolda öyle gürültülü, etkileyici bir atmosfer görmemiştim.

Adam gibi bir oyun kurucu bulmadığı sürece Efes kafasını daha çok duvarlara vurur. Acilen Jordan Theodore getirilmeli.

• Kırılma noktası 18-6 öndeyken 2 ye bir kalındığında doğuşun yaptığı hatalı yürümeydi işte maç orda döndü.bu benim düşüncem tabiki, ama basketbol çok hassas bir oyun orda atsalardı belki her şey değişik olabilirdi.

• Ersöz E kullanıcısına yanıt
    Benim düşüncem kırılma ani, ikinci periyot Thomas ve Paul ile toplam üç tane üçlük denediğimiz anlardı. Özellikle Deshaun o şutlardan birini sokması lazımdı. Ana görevi bu. Bir gelecek diş şut isabeti ile inanılmaz havaya girecektik. Zaten ondan sonra Derrick hariç üç sayı soktuk mu hatırlamıyorum.

• Yaşı biraz olanlar bilir 97 yılında bir cuma günü efes asvele tofaş yunan arise yenilerek elenmişlerdi.maçlar türkiyede idi o gün gazeteler kara cuma diye başlık atmışlardı.bu maça o Kadar üzüldümki anlatılır gibi değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Ersöz

Yaşı biraz olanlar bilir 97 yılında bir cuma günü efes asvele tofaş yunan arise yenilerek elenmişlerdi.maçlar türkiyede idi o gün gazeteler kara cuma diye başlık atmışlardı.bu maça o Kadar üzüldümki anlatılır gibi değil

Kara perşembe..

• Doğru perşembe idi

• senertheking S kullanıcısına yanıt
    Keşke herkes senin gibi yüzsüz ve gurur yoksunu olsa. Yunana biat ettikten sonra halen daha gelip burada hiçbir şey olmamış gibi yorum yapabiliyorsun. Bravo tebrik etmek lazım. Yüzsüzlükte çığır açtın velet.
  • Yazık oldu, f4 e bu kadar yaklaşmışken. Çıkmadık candan umut kesilmez ama efesin işi çok zor bu saatten sonra. İnşallah herkesi yanıltıp son maçta bir sürpriz yaparlar.

• Spa-Huertel farkı maçı bitirdi.. Avrupa'da en çok saygı duyulması gereken takım bence Olympiakos. Şu 8'e kalan takımların hiçbirinden iyi kadroları olmamasına rağmen(ki Lojeski'de yoktu). Hele hele pota altları evlere şenlik. Young, Birch, Milutinov 3üde Oly'nin oyuncusu değil.. Ama Yunan oyuncular feci karakter koyuyor. Real gibi işin çirkefliğinde de değiller. Gerektiğinde kavga çıkarıyorlar takımı uyandırmak için, gerektiğinde oyunlarını oynuyorlar, tiyatro yok!

Ama ben ümitsiz değilim yinede, Efes çok bıçak sırtı bir takım. 2-3 oyuncu gününde olup şutları sokarsa çabuk havaya girebiliyorlar. Ama Huertel denen adam ben bu maçı tek başıma alırım havalarına girerse geçmiş olsun, 20ye yatırırlar orda.
  • 
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.