Şimdi Ara

ANADOL - Genel Bilgiler|Tarihçe|Resimler|Modifiye;Hiç bilmedikleriniz. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
9
Favori
184.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanıyorum bugünkü genç arkadaşların hiç otomobil kültürü yok. Anadol Türkiye'nin "Kaplumbağa"sı olması gereken ancak çıkar hesaplarına kurban edilen bir markadır ve bir ötesi de daha yoktur. Bu modifiye çalışmalar az bile daha fazla olması gerek.
  • emeğe saygı bence çok güzel olmuşlar 2006 yılında olsak bile modifiye bir ruhtur . Kişi kendi zevkini yansıtır . . .
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fiatci

Anadol dedimi spor bunu tek geçerim;

ANADOL - Genel Bilgiler|Tarihçe|Resimler|Modifiye;Hiç bilmedikleriniz.

Bu ford capri olmasın?
  • bu anadol'a modifiye yapmak gereksizdir,değmez diyen arkadaşlar bir açıklasın bakalım niye değmez,niye gereksiz?modifiyenin anlamı nedir,niye yapılır önce bunları bilmek lazım.modifiye demek 106 veya focusu 2 kanat bir spolyer ile ucubeye dönüştürmek değildir.birbirinin aynı araçlar yapmak değildir.emektir,tutkudur,sanattır,zanaattır modifiye.ama yaşı genç arkadaşlar yapıyor arada böyle yorumlar,engellemek zor.

araçlar çok güzel olmuş,hele ilk araç sarı olan, çok uğraşılmış belli.bizdede zamanında bir capri vardı,tadını hala unutamadım o aracın.
  • quote:

bu sarı da kapı kolu yok giriş nerden..veya giren cıkamıyomu? yada tamtersi

otomatik o kumandayla açılıyor

quote:

bu anadol'a modifiye yapmak gereksizdir,değmez diyen arkadaşlar bir açıklasın bakalım niye değmez,niye gereksiz?modifiyenin anlamı nedir,niye yapılır önce bunları bilmek lazım.modifiye demek 106 veya focusu 2 kanat bir spolyer ile ucubeye dönüştürmek değildir.birbirinin aynı araçlar yapmak değildir.emektir,tutkudur,sanattır,zanaattır modifiye.ama yaşı genç arkadaşlar yapıyor arada böyle yorumlar,engellemek zor.

araçlar çok güzel olmuş,hele ilk araç sarı olan, çok uğraşılmış belli.bizdede zamanında bir capri vardı,tadını hala unutamadım o aracın.

sonuna kdar haklısın tuning firmalarının son yıllarda büyük gelişme göstermesiyle tuning yeni ortay çıkan bir kavra msanılıyor halbuki tuning araba var olduğudnan beri var tuning aracı kişiselleştirme kdemektir bu ister porsche olur ister anadol ister günüzmüdeki sehir içi kullanım için üertilen arabalar

• çok güzel olmuş yapana tebrikler
  • quote:

Orjinalden alıntı: denoo

quote:

Anadol dedimi spor bunu tek geçerim;

ANADOL - Genel Bilgiler|Tarihçe|Resimler|Modifiye;Hiç bilmedikleriniz.

Bu ford capri olmasın?
    Andırıyorlar ama değil. Geniş bilgi için :

http://www.anadolstc16.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Woodpecker -- 2 Temmuz 2006; 14:13:15 >

• quote:

Orjinalden alıntı: wolfed

bu anadol'a modifiye yapmak gereksizdir,değmez diyen arkadaşlar bir açıklasın bakalım niye değmez,niye gereksiz?modifiyenin anlamı nedir,niye yapılır önce bunları bilmek lazım.modifiye demek 106 veya focusu 2 kanat bir spolyer ile ucubeye dönüştürmek değildir.birbirinin aynı araçlar yapmak değildir.emektir,tutkudur,sanattır,zanaattır modifiye.ama yaşı genç arkadaşlar yapıyor arada böyle yorumlar,engellemek zor.

wolfed'un dediklerini aynen katılıyorum . modifiye bir tutkudur , sanattır .

ben rica ediyorum hangi otomobillere modifiye yapılır diye bir liste yapsınlar ona bakarak yapalım !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Power Of The Renault -- 2 Temmuz 2006; 20:35:06 >

• liste hazırlanmadımı ?? araba var sırada bekliyor !
  • dün bursada anadol sevenler buluşması vardı çoğunluğu bursa olmak üzere ankara istanbul izmir den de gelenler vardı
    bende şans eseri gittiği piknik alanında bu sürprizle karşılaştım ve ilk resimdeki sarı anadol ve diğerlerini de inceledim...
    çok güzel motor sesleri vardı
  • adamlar demekki ne güzel yapmışlar !
  • kim nederse desin yapan arkadas cok guzel yapmis helal olsun.bu arada zevkler ve renkler tartisilmaz isteyen istedigi arabaya modifiye yapar.
  • Geçende tv de gördüm tüm anadolcular toplanmıs bi etkinlik fln yapmıslar ama arabaların hakkını vermek grekir gerçektende çok gzl yapmıslardı
  • anadol ilk çıktığında şimdinin bmw siymiş öle diyo eskiler ah bi geliştirilebilseydi!! düşünsenize millet konuşuyo anadol gtı fln türkler ne araba yapmış bee
  • Bu arabalar yandığı zaman 2 tane tramvay rayı kalıyor geriye bizzat şahit oldum. Bir de çekici çağırmaya gerek kalmıyor, 1 süpürge 1 faraş yetiyor enkazı kaldırmak için. Bir de büyükbaş hayvanların bunu yediğini söylerler ama ben inanmıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: halefly

Bu arabalar yandığı zaman 2 tane tramvay rayı kalıyor geriye bizzat şahit oldum. Bir de çekici çağırmaya gerek kalmıyor, 1 süpürge 1 faraş yetiyor enkazı kaldırmak için. Bir de büyükbaş hayvanların bunu yediğini söylerler ama ben inanmıyorum.

tramvay rayı dediğin zamanında amerikan arabalarında dahi olmayan tam şasi özelliğidir..... bence rayla bunu karıştırma.........
  • Tabi bu rayları koymasa kırılabilir araba, kırılıyor bir de bunlar mesela biyere çarpınca, bizim bir arkadaşla kaza yapmıştık bursada hafif direğe çarpmıştık sağ çamurluk kırıldı çok ilginçtir. Sanayide yaptıracak yer bulamadık biz de tekne imalatı yapan biyere gittiydik, adam kırılan parçaları niye almadınız diye kızmıştı bide hiç unutmam.
  • quote:

Tabi bu rayları koymasa kırılabilir araba, kırılıyor bir de bunlar mesela biyere çarpınca, bizim bir arkadaşla kaza yapmıştık bursada hafif direğe çarpmıştık sağ çamurluk kırıldı çok ilginçtir. Sanayide yaptıracak yer bulamadık biz de tekne imalatı yapan biyere gittiydik, adam kırılan parçaları niye almadınız diye kızmıştı bide hiç unutmam.

ya kardeşim genemi dalga geçiyosun? ilk olarak tam şasi nedir? nereleri sarar nereleri kapsar onu öğren ikinicisi tenekeci anlaşılan bi şeyden anlamıyomuş anadolun malzemesi ne bi onu araştır? sonrasında dalga geçtiğin araba neden fiber bide onu öğren öyle gel konuşalım....
  • ya kardeşim niye dalga geçeyim üstelik sana bişey mi dedim ben nooluyor şimdi durup dururken. Tamam anasını satayım anadolun içinde tramvay rayı yoktur, tam şase vardır, tamam mı oldu mu. Bana ne anadolun tam şasesinden fiberinden, kime ne sararsa sarar. Ben ortaya bir olay anlatıyorum sen tutmuşun yok onu öğren bunu öğren de gel, yemişim anadolun şasesini.
    quote:

quote:

Tabi bu rayları koymasa kırılabilir araba, kırılıyor bir de bunlar mesela biyere çarpınca, bizim bir arkadaşla kaza yapmıştık bursada hafif direğe çarpmıştık sağ çamurluk kırıldı çok ilginçtir. Sanayide yaptıracak yer bulamadık biz de tekne imalatı yapan biyere gittiydik, adam kırılan parçaları niye almadınız diye kızmıştı bide hiç unutmam.

ya kardeşim genemi dalga geçiyosun? ilk olarak tam şasi nedir? nereleri sarar nereleri kapsar onu öğren ikinicisi tenekeci anlaşılan bi şeyden anlamıyomuş anadolun malzemesi ne bi onu araştır? sonrasında dalga geçtiğin araba neden fiber bide onu öğren öyle gel konuşalım....

• quote:

ya kardeşim niye dalga geçeyim üstelik sana bişey mi dedim ben nooluyor şimdi durup dururken. Tamam anasını satayım anadolun içinde tramvay rayı yoktur, tam şase vardır, tamam mı oldu mu. Bana ne anadolun tam şasesinden fiberinden, kime ne sararsa sarar. Ben ortaya bir olay anlatıyorum sen tutmuşun yok onu öğren bunu öğren de gel, yemişim anadolun şasesini.

bak ya bil neden böyle o zaman gel dalga geçilecek bişey varsa geçelim yada bilmeden dalga geçme... o araba ne zorluklarda yapıldı ve yıllarca o bakımsızlığa o hor kullanılmaya karşın hala ayakta bu araba bi nevi bizim milli kültürümüz ve hiç kimse ülkesiyle milli kültürüyle dalga geçirmez olaya bu yönden bak......ş
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.