Şimdi Ara

Anabolic Steroids (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
3
Favori
21.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • saygı duyarım dostum. ne güzel örnek vermişsin.
    bu lafı alay niyetine anlama sakın. ciddi yazdım. hele senin gibi birisine.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by MIKE-TYSON</i>
    <br />saygı duyarım dostum. ne güzel örnek vermişsin.
    bu lafı alay niyetine anlama sakın. ciddi yazdım. hele senin gibi birisine.

<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    +1
    Dostum ben de sana saygı duyarım.

[frndsp]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Divinity</i>
    <br />geçen yaz bıraktığımdaki kilolar, bar 10 kilo
    bench 35-35+bar
    barbell üst göğüs 25-25+bar

tek dumbell tripceps de 15-17,5
    barla yatarak yapılan triceps 17.5-17.5+bar

biceps de scout curl 22-25
    barbell curl 25-25+bar

omuz multipress 15-15+20kilo bar
    upright 15-15+bar
    dumbell ön omuz 22-22

lat pull ense 60
    t-bar rowing 45

leg curl 25(bu çok düşüktü nedense)
    leg extension 60
    leg press 280
    squat 40-40+bar
    calf raise 75

aram iyi olmadığı için karın hareketlerini yazmıyorum [krl]

<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

bench 45-45+ bar
    barbell üst göğüs 35-35+bar

dar bench triceps ıcın 35+35+bar

biceps de scout curl 17.5-17.5+bar (nefesı ters 1 yerlerımden alıorum bu kıloada anatomıyle alakalı sanırım :)

omuz multipress 20-20+20 kusur kilo bar
    upright 20-20+bar
    dumbell ön omuz 25-25

lat pull ense 50-60 fln..
    t-bar rowing 80

leg curl 40
    leg extension 50 kusurdu
    leg press<b>340</b> ama benı bı gorsenız bacaklar ınce bu kıloya gore :)
    squat 40-40+bar
    calf raise 100

hey gıdı gunler hey, neydı o gunler bee sakatlık adama cok koyuyo.....

• unutmadan yazıım:
    alna trıceps 20+20+ bar (zatı bu kıloyu max 1 ay kaldırdım sonra dırsegımden sakatlandım)
    altgogus press 35+35+bar

ayak tabanlarımda taban cokmesı oldugu ıcın dız ve ayak bıleklerımde zedenlenme meydana geldı, 1 yıldır tabanlık kullanıorum ayakkabının ııcıne hıc bacak calısmıorum ve son 1 aydırda antreman yapmıorum. gecen sene delı zamanlarımda hayvan gıbı tırceps abanmıstım okus gıbın olmustu ama once sol dırsegımı sonra sag dırsegımı sakatladım, bır ara ıyılestı ama sımdı yıne ortaya cıktı, bırının tavsıyesı uzerıne glucosamıne sulfat aldım eklemler ıcın ama o da bı .oka yaramadı, onumuzdekı hafta doktora gıdıcem...

bu 1 sene ıcınde acıda olsa hamallık yaparak bırkac sey ogrendım:

body i hamallıktan ayıran sey, az kılo ıle vucudumuzun kuvvetını ve saglını arttırmak; extrasıda guzel gorunum.

az kılo ıle optımum sevıyede antreman performansı, duzenlı ve uzun surelı antreman takıbı (aptal gıbı o kıloları basıp vucudumu hırpalayacagıma az calısırdım belkı sımdıkı gıbı dırsegımın tedavısı ıcın saglam 1 doktor aramazdım)

neyse aklıma geldıkce yazarım, dırsegımın sızısını hıssettıkce sınırlenmeye basladım, 1-1.5 aydır salona gıdemıorum buda benı cok uzuyo...

• Geçmiş olsun
    dostum
  • Saol ene....
  • evet yav ağırlık yaparken mantıklı bir şekilde yapamk lazım mesela bunun nasıl yapılıcağını yazsanıza yav bende bilmiyorum yeni başlayıp kendini geliştimek isteyen biri hng yolu izlşemeli...
    bu arada antiloop870 geçmiş olsun, doktara gitmeyi ihmal etme.
    ben birkere sağ dirseğim için gitmiştim emar çekilşdi adam bişi yok dedi kafayı yedim ara sıra inceden inler ve ilk zamanlar sakatladığımda çok takılıyordu dirseğimi bi hareket yapıcağım zaman açarken kalıyodu kapatıp hızlıca açmam gerekiyordu yani o arada çat diye çıtlıyordu bide ki hala da olur...günde 1 kere
  • antilop ölçülerini yazarmısın...
  • Slmss
    Ducatı saol,benımde aynısı oluyo, eskıden cok takmıodum ama sımdı sabah kalkıyorum 0 moralle,heryerım catır cutur :( bayramda ananemlerın oraya gıttık memlekete,park yerı yuzunden 1 ile tartıştım,çok uzattı dayanamadım kafayı bozdum, adamın tam serı sol yumruklarla gardını bozucam,çaaaat ettı benım dırsek,solu ındırıp sagı patlattım,verılmıs sadakam varmıs adam soyle olaydan anlayan bırısı olsa goturucektı bızı.... :)

zara hocam sana o zamankı halımı yazıım sımdıkı halımı sorma gozunu sevıım elıme mezuru alıp olçmeye çekınıyorum warya aglıcak gıbı oluyorum....[bwlng][bwlng][bwlng]

Boy 1.87
    omuz soldan saga 63
    gogus 108 (cok eksık bu boya gore coook)
    sol kol 42 sag kol 41.5(aslında saglagım da bende anlayamadım)
    bel 81.5
    baldır 58.

yukarda da soyledıgım gıbı sımdıkı degerlerımı ne sen sor ne ben soylıım;bu ısle ılgıl[ngt]enıosan 1-1.5 ay calısmayı bırakıp yıyıp yatma mode'unda takılıorum[drknrd][help] sımdıkı halımı kestırebılırsın sanırım[ngt]

• gun iyi kurtarmışın valla...
    bana daha öyle bir şey olmadı da olursa bir karate tekmesi karıştırırım herhalde...[ngt][evlol]
  • Slmss
    Ducatı baba ınanamıom yaw o yazıyı ben yazmıstım dun gece 2-3 kere hata msjı werdı pano, kopyalayıp txt dosyasına kaydetmıstım,gun da sasacaktır bu ıse [ops][oo]
  • [krl] şans...mı desek ne desek bende bilemiyorum valla...
  • Slmss
    Ducatı bılemıcem artık bende ne kadar sans war [wand] bu arada sokakta low kıckten baska bısı kullanmıorum en son gecen sene yıne ananemlerın orda 1 vukaat oldu adamın baldıra dogru dokundum hafıfce [sumo] baktım U olmus herıf[xx(][bwlng] yere yakın olmak daha ıyı bence hanı karatecı olmadıgım ıcın bılemıcem havada olmanın hıssını :) (bıraz kıck box calısmıslıgım war)
  • Ben genelde fiziksel olarak kavga etmemeye çalışıyorum ki bayadırda kavga etmedim. genelde tekmeyi karşımdakiyle aramdaki mesafeyi korumak için kullanırım bana fazla yaklaşamasın diye mesela biri haldu huldur üstüne geliyorsa hayalarına doğru tekmeni kullanıcan bak kavga sırasında bi daha yaklaşabiliormu o kadar ama hiç bir zaman durumu fiziksel olaya dönüştürmemekten yanayım. Bende uzak doğu sanatlarıyla ilgilendim....
  • Slmss
    Waay ducatı neler yaptın?? Ben 6 ay kıckbox 6 ay jeet kune do calıstım, 5 yıldır da aıkıdo calısıorum ama 1.5 aydır ara werdım orası ayrı [bwlng][bwlng]
  • icq dan geliyorum muhabbete...
  • offline mışsın...
    ben genelde söllemeyi sevmiyorum fakat madem sordun
    4 sene aikijitsu/aikido geçmişim var.
  • Slms
    Ducatı yaw ıcq yu kaptırdım bırıne yaw sımdıde sırketın laptop'ını kullanıorum, kendı pc
    'mde bozuldu, messenger kullanıosan ordan takılalım....
  • beni onlar kesmiyor ya.ben boxa gitmeyi istemiştim ama gidemedim.sonra body e merak saldım.
    ama evde yumruk çalışmaları yapıyorum...
    yumruk şeklinde şınav gibi felan.boks antremanı yani.
    ducati ben önceden elllerimi dizimi kırmadan yere değdiremiyordum ama hergün zorlayıp acıya katlanınca şimdi çok kolay değdirebiliyorum.
    Şimdiki bacaklarımla ilgili hedefim bacaklarımı tamamen açabilmek.Bunun için açık şekilde stretching uyguluyorum 30 saniye duvardada yapıyorum.Bu işi sen daha iyi bilirsin diye soruyorum .Bacaklarımı tam olarak açabilmek için neler yapmam gerekiyor?yani bana bi stretching programı ayarlamanı istiyorum.Fitness bayanlarının yarışmalarındaki gibi esnek olmak istiyorum dostum.Bunu kesin olarak zorlayarak yapmaya çalışıcam.
    Umarım bi program verirsin dostum.
    Eywallah.
  • Micky,
    Dostum inan bende esnetmek için klasik hareketleri biliyorum yani öyle program hazırlayacak kadar bir bilgim yok.

Antiloop,
    msni belli bir sebepten ötürü kullanmıyorum....şu anda...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.