Şimdi Ara

#ANA Twitter Konusu #[Güncel]##Forum Nickleri EKLENDİ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
1
Favori
4.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ugur851

Güzel düşünmüşsün ama linklerin yanına dh kullanıcı adını da yazarsan süper olur. Listedeki herkesi ad soyad olarak tanımamız çok zor olur çünkü.

Müsait oldugum bir ara düzenlerim,aklımda.

@burockı

Eklendin.

@reos
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuva-i milliye

Yanlış anlaşılmasın bilmediğimden soruyorum, bir insan neden tanımadığı bir insanı takip eder. Amaç ne yani neden birbirinizi ekliyorsunuz ?

Estf. ne yanlışı , twitter ;facebook veyahut msn gibi platformlara göre daha genel,facebook mesela daha özel fakat twitterda tanımadıgım bircok insanın yazıları hoşuma gittiği oluyor,acıp uzun uzun inceliyorum falan,kişiden kişiye değişir tabi istemeyen followlamıyor zaten link verenlerin %90 ı followlamamış :)
  • http://twitter.com/#!/enessertlek

Bi Süredir Kullanmıyordum Aklıma Getirdin Tekrardan Tweetlerim :)
  • Eklendiniz.
  • http://twitter.com/whatoz
  • faceden bayadır tiksiniyordum zatn hiç bir zaman sevmedim ama twiti öğrenmeyide üşeniyordum biraz bakim dedim güzelmiş önerdiğini sayfa falan varmı gerçi twitde onlara sayfamı deniyor bilmiyorumda anladını siz :D
  • @emirburak23 ,chatlaxs ,Black Wreath ,XPHOS
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefayksl

faceden bayadır tiksiniyordum zatn hiç bir zaman sevmedim ama twiti öğrenmeyide üşeniyordum biraz bakim dedim güzelmiş önerdiğini sayfa falan varmı gerçi twitde onlara sayfamı deniyor bilmiyorumda anladını siz :D

Twitter çok daha sade,sayfa şeklinde değilde üye profillerini takip ederek yazdıklarını anasayfada görebiliyorsunuz,sizi followlayanlarda sizinkileri.
    Bunun dışında favorites ve DM (direct message) bölümleri var.
    Favorites adından da aşina oldugumuz gibi beğendiğiniz tweetleri işaretleyip saklayabildiğiniz bir seçenek.
    DM de mesajlaşma işte.

Bunlar dışında birde Listed var,pek kullanıcısı yok fakat oda kullanıcıları görmek istediğiniz tweetlere göre listeliyorsunuz.Hangisine öncelik vereciğinizi.
    Diğer sosyal inertnet portallarına göre daha sade,zaten insanlar genelde güncel olayları,düşüncelerini vb. şeyleri paylaşıyorlar,çok özel şeyleri olan varsa zaten profilini kapatabiliyor,facebookdaki gibi bir istek gönderiyorsunuz karşı tarafın kabul etmesi gerekiyor profilini görebilmeniz için.

Facebook sayfa örneği gibi burda şöyle birşey var,örneğin facebookda sürekli komik videolar paylaşan bir sayfa var,siz onu "beğen" diğiniz için home'da sürekli cıkıyor videolar.Burda da örneğin "güzel sözler" diye bir twitter hesabı var,onu followluyorsunuz home'da çıkıyor paylaştıkları.

Umarım açıklayıcı olmuştur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ImNoTReaL_

http://twitter.com/ImNoTReaL82

• Eklendiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.