Şimdi Ara

Ana sayfa virüsü Yardım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
4.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Explorerın giriş sayfasını değiştiremiyorum arkadaşlar arasana.tk çıkıyor ve bir türlü silemedim. İnternetteki herseyi denedim. regedit ayarlarını değiştirdim olmuyor, explorer geçmişini sildim olmuyor sizce daha ne yapmalıyım ??

• HijackThis programını açıp sisteminizi tarayın."Arasana.tk" ile ilgili girdileri işaretleyip fix butonuna basın
  • yapıorum delete diyor evet diyorum tekrar tarıyorum çıkıyor arasana.tk... startpage yerinde hemde o girdiyi bile değiştirdim olmuyor. acaba yanlıs yaptığım bir noktamı var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglar_kilic

yapıorum delete diyor evet diyorum tekrar tarıyorum çıkıyor arasana.tk... startpage yerinde hemde o girdiyi bile değiştirdim olmuyor. acaba yanlıs yaptığım bir noktamı var ?

Bilgisayarın her açılışında değiştirmeyi tetikleyen bir program olabilir.Açılış programlarınızı kontrol edin.
    O da olmazsa başlat > Çalıştır'a gpedit.msc yazıp enter'layın.
    Kullanıcı yapılandırması > Yönetim şablonları > Windows Bileşenleri > Internet Explorer > "Giriş sayfası ayarları değişimini devreden çıkar" a çift tıklatın.Etkin'i işaretleyip ana sayfanızı yazın.Tamam'a tıklayıp açık pencereleri kapatın

• Advanced System Care
    Glary Utilities
    CWShredder

özellikle sırf bu iş için olan CWShredden işinizi görecektir...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.