Şimdi Ara

Ana Konusu Aşk Olmayan Dizi Önerileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta da dediğim gibi İçinde aşırı doz aşk olmayan yerli yabancı farketmez bildiğiniz güzel diziler varsa paylaşır mısınız?
    Şimdiden teşekkürler

• supernatural ı izle o zaman.
    (aşksız dizi çok zor) ama aklıma bir supernatural geliyor şimdilik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ffatma12

supernatural ı izle o zaman.

Sen beni yanlış anlamışsın ana teeması ask olmasın dedim ben, mesela adını feriha koydum dizisinde emirle ferihanın aşkı anlatılıyor yani ana konu aşk olmuş oluuyor daha doğrusu dram olmasın demem lazımdı.. anlatabildiysem artık
  • Person of Interest
    Game of Thrones
    1-2 hafta idare eder ikisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: THESTER

Arkadaşlar başlıkta da dediğim gibi İçinde aşırı doz aşk olmayan yerli yabancı farketmez bildiğiniz güzel diziler varsa paylaşır mısınız?
    Şimdiden teşekkürler

aslında spartacus'u izleyebilirsin

ilk 2 sezonda baya aşk var ama son sezonda fazla aşk falan yok.genellikle cinsellik diyebiliriz

bide final sezonu başlıyacak. bi kaç ay sonra.ordada aşk falan olmaz kanımca.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kelt

quote:

Arkadaşlar başlıkta da dediğim gibi İçinde aşırı doz aşk olmayan yerli yabancı farketmez bildiğiniz güzel diziler varsa paylaşır mısınız?
    Şimdiden teşekkürler

aslında spartacus'u izleyebilirsin

ilk 2 sezonda baya aşk var ama son sezonda fazla aşk falan yok.genellikle cinsellik diyebiliriz

bide final sezonu başlıyacak. bi kaç ay sonra.ordada aşk falan olmaz kanımca.

Herkes beni yanlış anladı aşk olabilir fakat ana konusu aşk olmasın yani dram filmi gibi.. Spartacus'ün ana konusu savaş falan bu yüzden içindeki aşk benim için gayet normal. Fakat adını feriha koydum, kavak yelleri gibi aşk filmlerinden(pembe dizi mi demeliyim yada) nefret ediyorm çok sıkılıyorum izlerken çünkü herkes aşık oluyor ayatında ve herkesin yaşadığı bir şey için bilgisayarda vakit kaybetmek saçma geliyor. Gerçeği varken neden izleyeyim ki

• behzat ç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Walking Dead. İnsan yok ki aşk olsun
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ffatma12

supernatural ı izle o zaman.

Sen beni yanlış anlamışsın ana teeması ask olmasın dedim ben, mesela adını feriha koydum dizisinde emirle ferihanın aşkı anlatılıyor yani ana konu aşk olmuş oluuyor daha doğrusu dram olmasın demem lazımdı.. anlatabildiysem artık

anladım derdini.bende öyle diziler arıyordum.
    dexter a başladım bence izleyebilrisin.yada the oz var.game of thrones, the walking dead ve supernatural bence biz ana konusu aşk dizisi izlemek istemeyenler için birebir.

• Supernatural.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.