Şimdi Ara

★★ANA KONU VICTOR U2 MTK6592/2GB/13MP/5.5'/3100MH★★ (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.172
Cevap
32
Favori
193.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: garuda

Firmanin verdigi romu bence kesinlikle yukleyin

firmanın verdiği romu yükleyince neler farkediyor? şahsen ben, telefonumun kamerasından memnunun, memnun olmadığım tek yönü şarjı..romu yükleyince şarjında iyileşme oluyor mu? şimdiden teşekkür ederim sayın garuda..
  • Ner10 N kullanıcısına yanıt
    Çok kurcalarsan pili dayanmıyor bu gerçeği kabul edince gayet iyi bir telefon

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hele kullanmayınca hiç bitmiyor, akşam yatarken %67, Sabah uyandım yine %67 :))

• quote:

Orijinalden alıntı: DARBE

Hele kullanmayınca hiç bitmiyor, akşam yatarken %67, Sabah uyandım yine %67 :))

peki neden bende hiç öle olmuyor? yani akşam 11 gibi yatıyorum sabah 7 gibi kalkıyorum..8 saatte, bildiğim kadarı ile hiç bir uygulamanın widgeti de açık değilken %15 civarı batarya gidiyor??
  • Senin durumun daha kötüymüş :) ben pil çabuk bitiyor diye yakınıyordum, seninki durduğu yerde de bitiyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: aydinrahmi

Arkadaşlar,

3 telefon arasında kararsızım.

general mobile discovery
    http://www.hepsiburada.com/liste/general-mobile-discovery-2-16gb/productDetails.aspx?productId=telcepgmdiscov2&categoryId=371946

victor u2

HTC Desire 616 Dual Sim
    http://www.hepsiburada.com/liste/htc-desire-616-dual-sim/productDetails.aspx?productId=telcephtc616&categoryId=371946

quote:

Orijinalden alıntı: MasterOfHunt

Nasıl bir kullanıcısın? mesela oyun mu oynicaksın, iş mi yapıcaksın, müzik mi dinliceksin, fotoğrafmı çekiceksin?

Merhaba,

çift hattı hem iş hem şahsi hattımı kullanmak için istiyorum. office dokumanlarını kullanabilmeliyim. keşif yaptığım fabrikalarda fotoğraf çekmem gerekiyor. Yol ve güzergah için GPS önemli benim için.
    Oyun çok dert değil fazla oynamam.

• Ben oyun oynamayı severim, internette de gezinirim, çok da fotoğraf çekinirim bu telefon ideal mı, ya da tavsiye edeceğiniz başka telefon var mı ?
    Edit : Bütçe 0-1000

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fotoğraf kalitesi kötü hocam geri kalan konularda ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılar
  • Ner10 N kullanıcısına yanıt
    İnternette gezinmekten dolayi isinma olmasi ilginc size cevap yazarken bir taraftan yokluyorum hic bisey yok. Pili kullandikca kendine geldi kendini bulmasi 15 gun surdu desem yalan olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zenfone 6 nın salak satış politikası ve acil telefon ihtiyacım nedeniyle bu telefon almayı düşünüyorum

Hızlıal+ bkmekspres dışında ne kullanabilirim

avantajix yok sanırım
  • buckfush B kullanıcısına yanıt
    n11.com da şuan 779 tl + %11de bayram indirimi var 55 tlye kadar birde şipşak indirim denk getirirseniz 700 tlye falan gelir
  • usta sorun şu ki

hepsi burada da n11 sitesinde de kazandığın bonusları yalnızca bu sitelerde kullanabiliyorsun

alışveriş yapmak için başka bir alışveriş yaparak harcamalarımı katlamaktan kaçınmalıyım :( @serserim09
  • arkadaşlar ankara elden victor beyaz arıyorum var mı satan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TunCR7

Ben oyun oynamayı severim, internette de gezinirim, çok da fotoğraf çekinirim bu telefon ideal mı, ya da tavsiye edeceğiniz başka telefon var mı ?
    Edit : Bütçe 0-1000

koşarak uzaklaş..
  • buckfush B kullanıcısına yanıt
    hocam zaten bonusu hesaba katmadım n11 in bayram kampanyası var direk alacak olduğun ürüne 55 TL indirim yapacak birde arada şipşak indirim veriyor ama onu yakalaman zor 779-55=724 TL ye gelecek ürün bonuslar hariç onlar senin keyfine kalmış.
  • serserim09 S kullanıcısına yanıt
    n11 in bayram kampanyası cep telefonlarında geçerli değil.n11 müşteri hizmetleriylede görüştüm şipşak indirime ara vermişler.Cep telefonu için kupon puan vermiyor
  • ifade edemedim sanırım
    şu şartları kastediyorum:

•Kazanılan n11 bonus'lar sadece n11.com'da kullanılabilecektir.
    •n11 bonus puanlar 01 Eylül 2014 – 30 Eylül 2014 tarihleri arasında kazanılıp, 09 Ekim 2014 – 15 Ekim 2014 tarihleri arasında sadece n11.com'da yapılan alıverişlerde kullanılabilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buckfush -- 25 Eylül 2014; 23:57:38 >
  • gittigidiyordan yaptığım başarısız bir sony xperia sp alımından sonra hepsiburadadan motorola moto g almayı düşünüyordum ancak bir bakayım dediğimde bu telefonu gördüm zaten müthiş gamingbook lar yapan ve kullanıcıya sunduğu servisleri çok iyi olan victoru görünce dayanamadım ve sipariş verdim kargo dahil 810tlye aldım bence hesaba para yatana kadar 1hafta aç gezmeme değecek bir cihaz ve inanın bu telefonu gördüğümde çok şık ve çekici geldi başka telefon almayı düşünemedim bile 1-2 güne elime geçer o zman görüşlerimi aktarırım iyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonumu alalı nerdeyse 3 hafta oldu, dün gece 10 gibi %100 olana kadar şarj edip şarjdan çıkardım ve telefonumla sabaha kadar hiç ilgilenmedim bile, sürekli uyuma modundaydı..şimdi bu saatte yani sabahın 8inde şarjım %62 ye inmiş doğru düzgün bir uygulama bile çalışmıyor bende, sonra battery doctoru da yükledim..(en tasarruflu modunu seçtim) herkes de mi böle acaba? lütfen bilgisi olan arkadaşlar benle paylaşırsa çok sevincem??
  • ercansimsek E kullanıcısına yanıt
    hocam bataryan ile ilgili bir problem olabilir ekran açıkken ve kurcalarken sarjı biraz hızlı tükeniyor ancak bekleme ekranındayken neredeyse sarjı hiç yemiyor telefon benim telefonda arka planda internet üzerinden akşama kadar radyo açık(yaklaşık 7 saat civarı) olduğu halde %60 civarı kalıyor
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.