Şimdi Ara

Ana konu - VAKIFBANK ARI HESAP - tanışma faiz oranı: %25

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
22
Favori
106.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siz de Hemen Hesap Açın, TL'de %25,00 Tanışma Faiziyle Biriktirmeye Başlayın.

İlk defa ARI Hesabı açtıran tüm müşterilerimize TL'de %25,00 Tanışma faizi fırsatı VakıfBank’ta.

Ana konu - VAKIFBANK ARI HESAP - tanışma faiz oranı:  %25

*Tablodaki oranlar tanışma faiz oranlarını belirtmektedir.
    **5.000.000 TL - 1.000.000 USD/EUR tutarına kadar tanışma faizi, üzerindeki tutara ise limit üstü faiz oranı uygulanır.

ARI Hesabı ile birikimleriniz gecelik faiz oranıyla değerlenirken ihtiyacınız olduğu anda vade kaybı yaşamadan para yatırma, para çekme işlemlerinizi gerçekleştirebilir, ARI Hesabınızdan İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanallarından gerçekleştireceğiniz EFT/havale işlemlerinizi de ücret ödemeden yapabilirsiniz.

ARI Hesabı'nın Özellikleri:
    VakıfBank ARI Hesabı, gecelik faiz kazandıran, vadeli mevduat özelliklerine sahip olan TL, USD ve EUR olarak açılabilen bir yatırım aracıdır.
    VakıfBank ARI Hesabı VakıfBank Şubeleri, VakıfBank Müşteri İletişim Merkezi, VakıfBank İnternet Bankacılığı ile Mobil Bankacılık kanallarından açılabilmektedir. VakıfBank Şubelerinden saat 09:00 ile 17:00 arasında açılan hesapların vade başı aynı gün, saat 17:00’den sonra açılan hesapların vade başı ise bir sonraki iş günü olacaktır. Diğer kanallardan iş günlerinde saat 17:00’ye kadar açılan hesapların vade başı aynı gün, saat 17:00’den sonra açılan hesapların vade başı ise bir sonraki iş günü olacaktır. Hafta sonu veya resmi tatil günlerinde saat kısıtı olmaksızın açılan hesapların vade başı ise bir sonraki iş günü olacaktır.
    Minimum hesap açılış tutarı 5.000-TL, 1.000-USD ve 1.000-EUR ‘dur.
    Tanışma faizinin süresi 60 gündür ve hesap açıldığı anda geçerlilik süresi başlar.
    60 gün sonunda tanışma faizi sona erer ve Banka tarafından günlük olarak yayınlanacak temdit faizi ile değiştirilir. Tanışma faizinin sona ermesinden sonra uygulanacak temdit faiz oranı her gün değişebilir.
    Tanışma faizinden, ilk defa VakıfBank ARI Hesabı açtıran müşteriler, her döviz cinsi için bir kere yararlanabilir.
    Tanışma faizi ile temdit faizi 5.000.000-TL, 1.000.000-USD ve 1.000.000-EUR'ya kadar geçerlidir. Hesap bakiyesinin bu tutarın üzerinde olması durumunda aşan kısmına daha düşük bir faiz oranı uygulanacaktır. Uygulanacak bu faiz oranı her gün değişebilir.
    VakıfBank Şubelerinden, sadece resmi ve hafta sonu tatil günleri hariç mesai günleri içerisinde olmak üzere, 09:00 ile 17:00 saatleri arasında; hesaba dilenen sıklıkta para yatırılıp, hesaptan dilendiği sıklıkta para çekilebilir. Yarım gün tatil uygulaması olan günlerde para yatırma ve para çekiliş işlemleri 09:00 ile 12:00 saatleri arasında yapılabilmektedir.
    Para yatırma ve para çekme işlemleri VakıfBank Şubeleri ve VakıfBank ATM'lerinin yanı sıra VakıfBank İnternet Bankacılığı ile Mobil Bankacılık uygulaması üzerinden ya da Müşteri İletişim Merkezi aracılığı ile yapılabilir. Bu kanallardan yapılacak para yatırma işlemleri resmi ve hafta sonu tatil günleri de dâhil olmak üzere, 09:00 ile 17:00 saatleri arasında, para çekme işlemleri de resmi ve hafta sonu tatil günleri dâhil her gün 06:00 ile 23:00 saatleri arasında yapılabilecektir.
    Hesaptan anlık EFT/havale işlemi yapılabilmekte olup ileri tarihli ve düzenli EFT/havale talimatı verilememektedir. Swift işlemi yapılamamaktadır.
    ARI Hesabınızdan VakıfBank İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanalından yapılacak EFT ve havale işlemleri ücretsiz olup şube ve Müşteri İletişim Merkezi kanallarından yapılacak EFT/Havale işlemlerinden ücret alınacaktır. Banka EFT/havale işlem ücretleri ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar. EFT/havale işlem ücretinde herhangi bir değişiklik yapıldığında; işlem anında masraf bilgisi işlem yapılmadan önce ekranda gösterilecektir.
    Bir müşterinin aynı anda TL, USD ve EUR döviz cinslerinin her birinde en fazla 1 adet açık VakıfBank ARI Hesabı olabilir.
    Ortak hesap açılamaz.
    VakıfBank ARI Hesabı'na işletilecek faiz tutarı, uygulanacak faiz oranı ile hesabın gün sonu bakiyesi üzerinden bir gün için hesaplanır ve ertesi günün sabahında hesabın bakiyesine yansıtılır. Kazanılan faiz geliri üzerinden mevzuatta belirtilen oranda Stopaj (Vergisi Kesintisi) uygulanır.
    Kampanya koşulları ve faiz oranları değişiklik gösterebilir.
    ARI Hesabı Kampanyasından faydalanabilmek için aşağıda belirtilen tutar kadar vadesiz hesapta para bulunması gerekmektedir. (Söz konusu uygulama 31/08/2021 Tarihinden itibaren açılan ARI Hesapları için geçerlidir.)

Ana konu - VAKIFBANK ARI HESAP - tanışma faiz oranı:  %25

*Faiz İşletilmeyecek mevduat tutarıdır.

[Eski Konu]

ARI Hesabı ile birikimleriniz gecelik faiz oranıyla değerlenirken ihtiyacınız olduğu anda vade kaybı yaşamadan para yatırma, para çekme işlemlerinizi gerçekleştirebilir, İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanallarından gerçekleştireceğiniz EFT/havale işlemlerinizi de ücret ödemeden yapabilirsiniz.

Üstelik artık USD ve EUR mevduatlarınız için de ARI Hesabı açtırabilirsiniz.

ARI Hesabı Tanışma Faiz Oranları
    TL mevduatlarınız için tanışma faiz oranı: %20,40
    USD mevduatlarınız için tanışma faiz oranı: %3,60
    EUR mevduatlarınız için tanışma faiz oranı: %1,40
    Tanışma faizinin uygulanma süresi 100 gündür ve hesap açıldığı anda geçerlilik süresi başlar.

ARI Hesabı'nın Özellikleri:
    VakıfBank ARI Hesabı, gecelik faiz kazandıran, vadeli mevduat özelliklerine sahip olan TL, USD ve EUR olarak açılabilen bir yatırım aracıdır.
    VakıfBank ARI Hesabı VakıfBank Şubeleri, VakıfBank Çağrı Merkezi, VakıfBank İnternet Bankacılığı ile Mobil Bankacılık kanallarından açılabilmektedir. VakıfBank Şubelerinden saat 09:00 ile 17:00 arasında açılan hesapların vade başı aynı gün, saat 17:00’den sonra açılan hesapların vade başı ise bir sonraki iş günü olacaktır. Diğer kanallardan iş günlerinde saat 17:00’ye kadar açılan hesapların vade başı aynı gün, saat 17:00’den sonra açılan hesapların vade başı ise bir sonraki iş günü olacaktır. Hafta sonu veya resmi tatil günlerinde saat kısıtı olmaksızın açılan hesapların vade başı ise bir sonraki iş günü olacaktır.
    VakıfBank Şubelerinden, sadece resmi ve hafta sonu tatil günleri hariç mesai günleri içerisinde olmak üzere, 09:00 ile 17:00 saatleri arasında; hesaba dilenen sıklıkta para yatırılıp, hesaptan dilendiği sıklıkta para çekilebilir. Yarım gün tatil uygulaması olan günlerde para yatırma ve para çekiliş işlemleri 09:00 ile 12:00 saatleri arasında yapılabilmektedir.
    Para yatırma ve para çekme işlemleri VakıfBank Şubeleri ve VakıfBank ATM'lerinin yanı sıra VakıfBank İnternet Bankacılığı ile Mobil Bankacılık uygulaması üzerinden ya da Çağrı Merkezi aracılığı ile yapılabilir. Bu kanallardan yapılacak para yatırma işlemleri resmi ve hafta sonu tatil günleri de dâhil olmak üzere, 09:00 ile 17:00 saatleri arasında, para çekme işlemleri de resmi ve hafta sonu tatil günleri dâhil her gün 06:00 ile 23:00 saatleri arasında yapılabilecektir.
    VakıfBank ARI Hesabı'na işletilecek faiz tutarı, uygulanacak faiz oranı ile hesabın gün sonu bakiyesi üzerinden bir gün için hesaplanır ve ertesi günün sabahında hesabın bakiyesine yansıtılır. Kazanılan faiz geliri üzerinden mevzuatta belirtilen oranda Stopaj (Vergisi Kesintisi) uygulanır.
    Minimum hesap açılış tutarı 5.000-TL, 2.000-USD ve 2.000-EUR olup, hesap bakiyesi hesap açık olduğu sürece 5.000-TL, 2.000-USD VE 2.000-EUR’nun altına düşemeyecektir.
    Tanışma faizinin süresi 100 gündür ve hesap açıldığı anda geçerlilik süresi başlar.
    100 gün sonunda tanışma faizi sona erer ve Banka tarafından günlük olarak yayınlanacak temdit faizi ile değiştirilir. Tanışma faizinin sona ermesinden sonra uygulanacak temdit faiz oranı her gün değişebilir.
    Tanışma faizinden, ilk defa VakıfBank ARI Hesabı açtıran müşteriler, her döviz cinsi için bir kere yararlanabilir.
    Tanışma faizi ile temdit faizi 1.000.000-TL, 1.000.000-USD ve 1.000.000-EUR'ya kadar geçerlidir. Hesap bakiyesinin bu tutarın üzerinde olması durumunda aşan kısmına daha düşük bir faiz oranı uygulanacaktır. Uygulanacak bu faiz oranı her gün değişebilir.
    Hesaptan anlık EFT/havale işlemi yapılabilmekte olup ileri tarihli ve düzenli EFT/havale talimatı verilememektedir. Swift işlemi yapılamamaktadır.
    VakıfBank ARI Hesabı üzerinden hesap işletim ücreti alınmamaktadır.
    VakıfBank İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanalından yapılacak EFT ve havale işlemleri ücretsiz olup şube ve çağrı merkezi kanallarından yapılacak EFT/Havale işlemlerinden ücret alınacaktır. Banka EFT/havale işlem ücretleri ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar. EFT/havale işlem ücretinde herhangi bir değişiklik yapıldığında; işlem anında masraf bilgisi işlem yapılmadan önce ekranda gösterilecektir.
    Bir müşterinin aynı anda TL, USD ve EUR döviz cinslerinin her birinde en fazla 1 adet açık VakıfBank ARI Hesabı olabilir.
    Ortak hesap açılamaz.
    *Tanışma faizinin süresi 100 gündür ve hesap açıldığı anda geçerlilik süresi başlar. 100 günün sonunda tanışma faizi sona erer ve Banka tarafından günlük olarak yayınlanacak temdit faizi ile değiştirilir. Tanışma faizinden sadece ilk defa ARI Hesabı açtıran müşteriler hesap açılışında olmak üzere sadece bir kere yararlanabilir. Tanışma faiz oranı 1.000.000 TL/USD/EUR’ya kadar geçerlidir. Hesap bakiyesinin bu tutarın üzerinde olması durumunda aşan kısmına limit üstü faiz oranı uygulanacaktır.

quote:

https://www.vakifbank.com.tr/ari-hesap.aspx?pageID=1332

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inanlı -- 16 Ocak 2023; 17:51:45 >

• Hocam bende öyle olmadı. Şubeye gittim oturdum MT geçikmeli olarak geldi bir 15 dk bekledim. Ne kadar kredi çekicektiniz dedi. Şok oldum. Para yatırmaya giderken az daha kredi veriyorlardı. Sonra bankadaki 3 ü veznedar 2 si MT temsilcisi olmak üzere toplam 5 kişiye ARI hesap açtırmak istediğimi söyledim ilk 3 ü ARA hesap derken nasıl ARA dediler. En azından bilen biri çıktı da açtırdım hesabı. Kafayı yiyecektim bir yerden sonra sinirlendim ne ara hesabı diye soranlara cevap bile vermedim.

Müşteri banka çalışanından daha bilgili ise bu arkadaşlar orada ne iş yapıyor acaba
  • güncel
  • 100 günü kullanmışız :(

Burgan a talim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arı hesabı nasıl açılacak? Needacar Bankaya gider: N- Merhaba Müşteri Temsilcisi, ben istiyor açtırmak Arı Hesap. MT- Tamam, efenim. Açılmıştır. Şu da bankamatik kartınız.

N- eft limit please? MT- .........

• 100 günden sonraki faiz 14.75

• needacar kullanıcısına yanıt
    Hocam bende öyle olmadı. Şubeye gittim oturdum MT geçikmeli olarak geldi bir 15 dk bekledim. Ne kadar kredi çekicektiniz dedi. Şok oldum. Para yatırmaya giderken az daha kredi veriyorlardı. Sonra bankadaki 3 ü veznedar 2 si MT temsilcisi olmak üzere toplam 5 kişiye ARI hesap açtırmak istediğimi söyledim ilk 3 ü ARA hesap derken nasıl ARA dediler. En azından bilen biri çıktı da açtırdım hesabı. Kafayı yiyecektim bir yerden sonra sinirlendim ne ara hesabı diye soranlara cevap bile vermedim.

Müşteri banka çalışanından daha bilgili ise bu arkadaşlar orada ne iş yapıyor acaba

• Vakıfbank hesabı olanlar,online işlemlerden 1 dk da açabiliyor

• kel_bakkal K kullanıcısına yanıt
    12,25 olmasın o? Ben 14,50 iken başladım, 90 gün bitince 12,25 olarak devam etti, ediyor.

DÜZELTME: Evet, önceden faydalanıp 12,25 olarak devam ediyordu ama bu güncelleme ile devam faizi de 12,25 ten 14,50 ye çıkmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 12 Haziran 2018; 11:35:1 >
  • günlük faizleri tüm bankalar için en güncel haliyle görebileceğimiz bir yer var mı?

• 1.000 tl ye günlük 16.75 mi veriyor
  • inanlı kullanıcısına yanıt
    Bir vadesiz hesap açıp sonra ikinci hesap olarak Arı Hesap mı açıyorlar yoksa tek hesap Arı Hesap olarak açılıyormu.

Ayrıca günlük EFT limiti ne kadar. Yatırdığımız paraya başka bankaya göndermek istesek günlük maximum ne kadar gönderilebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ege.. -- 12 Haziran 2018; 11:38:24 >
  • Enpara Gecelik 12.50 devam, ama Vakıfbank maaş müsterisiyim deneyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ch4ylak

Enpara Gecelik 12.50 devam, ama Vakıfbank maaş müsterisiyim deneyebilirim.
    vakıfbank günlük 14,50 veriyor hocam. ben kullanıyorum tavsiye ederim.
  • Kamu bankasinin nasıl zarara ugratildiginin ve zararın halktan toplanan vergilerle ödendiğinin en büyük ispatı.

Vatandaştan yillik 16.75 faiz vererek para topla sonra bu parayı aylik 0.89 la (yıllık 10.68 yapar) konut kredisi olarak ver. Oluşan görev zararini halk nasilsa vergilerle öder dimi.

• helpgod kullanıcısına yanıt
    Ekonominin mi,sindin bile anlamadığını belirten bi yorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • inanlı kullanıcısına yanıt
    Kamu bankalarında performans sistemi çok acımasız. büyük baskı var kredi hedefi başka hedefler vs. Tabi doğru değil bu yaklaşımlar ama anlayışlı olmak gerekiyor biraz da

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ch4ylak kullanıcısına yanıt
    Aynen bende

• Ben bu işlerden pek anlamıyorumda şu anlamamı geliyor acaba. Yatırdığım 1000 tl ertesi gün 1016.75tl oluyor, doğrumu?

• furlaka kullanıcısına yanıt
    İşlev olarak doğru

• furlaka kullanıcısına yanıt
    radko kullanıcısına yanıt
    Doğru değil. %16.75 olarak belirtilen oran yıllıktır. 1000 TL'yi %16,75 faizle günlük olarak koyarsan ertesi gün 1000,39 TL paran olur. Yani 1 gün için net kar 0,39 TL dir. Bir günde 1000 Tl ye 16,75 TL kazansan yerinde duramazdın.
    @radko arkadaşı yanlış bilgilendirmeyelim.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.